Romániai magyar
közoktatási kataszter
 

 
 
 
  kataszterek    » oktatási kataszter
iskolák

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x z

 
óvodák

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v z

 
település

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v z

 
 
 
  kapcsolódik  
 
» az adatbázisról

» javítom/bővítem az adatbázist

| észrevételeim vannak


| kinyomtatom

| könyvjelzozöm


     



   
keresés

név:
település:
intézmény:
jogállás:
intézménytípus:
tanítási nyelv:

(intézmény/vezető)




Megyék szerinti bontás »

 
       
   
index
2307 intézmény

» 4-es számú Általános Iskola, Abafája, Scoala Generala Nr. 4. Apalina-Reghin, Abafája, Apalina-Reghin
» 2. sz. I-VIII. osztályos Általános Iskola, Homoródabásfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 2., Aldea, Homoródabásfalva, Aldea
» I-IV. osztályos Elemi Iskola, Abosfalva, Scoala Primara Clasele I-IV., Abus, Abosfalva, Abus
» Ádámosi Általános Iskola, Scoala Generala Adamus, Ádámos, Adamus
» Adorjáni Elemi Iskola, Scoala cu cl. I-IV., Adrian, Adorján, Adrian
» Ágyai I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Adea, Ágya, Adea
» Berzenczei László Általános Iskola, Agyagfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Berzenczei László, Lutita, Agyagfalva, Lutita
» Ajnádi Általános Iskola, Scoala Generala, Nadejdea, Ajnád, Nadejdea
» Aknasugatagi I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu cls. I-VIII., Aknasugatag, Ocna Sugatag
» Ákosi I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII, Acas, Ákos, Acas
» Ákosfalvai I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generalá Acatari, Ákosfalva, Acatari
» Albisi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Albis, Albis
» Általános Iskola, Aldoboly, Scoala Generala Dobolii de Jos, Aldoboly, Dobolii de Jos
» Gimnázium, Almás, Scoala Gimnaziala, Almasu, Almás, Almasu
» Almásálomi Elemi Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Malin, Almásálom, Malin
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Alsóbölény, Scoala Generala, Beica de Jos, Alsóbölény, Beica de Jos
» 3. sz. Általános Iskola, Alsócsernáton, Scoala Generala Nr: 3., Cernat, Alsócsernáton, Cernat
» Végh Antal I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu clasele I-VIII. Végh Antal Cernat, Csernáton, Cernat
» Általános Iskola, Alsódetrehem, Scoala Generala Colonie, Alsódetrehem, Tritenii de Jos
» Általános Iskola, Alsórákos, Scoala Generala, Racos, Alsórákos, Racos
» Sükösd Ferenc I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Alsósófalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Sükösd Ferenc, Ocna de Jos, Alsósófalva, Ocna de Jos
» I-VIII. Osztályos Iskola, Amác, Scoala cu Clasele I-VIII., Amati, Amác, Amati
» Angyalkúti I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Fantanele, Angyalkút, Fantanele
» Forró Elek I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-IV. Forró Elek, Angyalos, Anghelus
» I-VIII. Osztályos Iskola, Apa, Scoala cu Clasele I-VIII., Apa, Apa
» Apáczai Csere János Általános Iskola, Scoala Generala Apáczai Csere János, Apata, Apáca, Apata
» Apanagyfalui Általános Iskola, Scoala Generala, Nuseni, Apanagyfalu, Nuseni
» Elemi Iskola, Apátkeresztúr, Scoala cu Clasele I-IV., Crestur, Apátkeresztúr, Crestur
» 1. sz. I-VIII. Osztályos Iskola, Arad, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 1., Arad, Arad, Arad
» 12. sz. I-VIII. Osztályos Iskola, Arad, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 12., Arad, Arad, Arad
» 13. sz. Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 13., Arad, Arad, Arad
» Aradi 10. sz. Általános Iskola, Scoala cu Cls. I-VIII. Nr. 10., Arad, Arad, Arad
» Aurel Vlaicu I-VIII. Általános Iskola, Scoala cu Cls. I-VIII. Aurel Vlaicu, Arad, Arad, Arad
» Csiky Gergely Iskolacsoport, Grup Scolar Csiky Gergely, Arad, Arad, Arad
» Aranyosegerbegyi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Viisoara, Aranyosegerbegy, Viisoara
» Aranyosgerendi I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Luncani, Aranyosgerend, Luncani
» Avran Iancu Általános Iskola, Scoala Generala Avram Iancu, Aranyosgyéres, Campia Turzii
» Romulus Cioflec Általános Iskola, "Scola Generala "Romulus Cioflec", Árapatak, Araci
» Gelei József Általános Iskola, Árkosfalu, Scoala Generala Gelei József, Arcus, Árkosfalu, Arcus
» Árpádi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I - VIII., Arpasel, Árpád, Arpasel
» Árpástói Általános Iskola, Scoala Generala, Branistea, Árpástó, Branistea
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Árvátfalva, Scoala Generala Clasele I-IV. Arvateni, Árvátfalva, Arvateni
» Asszonyvásárai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Asszonyvására, Targusor
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Atya, Scoala cu Clasele I-IV., Atea, Atya, Atea
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Atyha, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Atia, Atyha, Atia
» I-VIII. Osztályos Iskola, Avasújváros, Scoala cu Clasele I-VIII., Orasul Nou, Avasújváros, Orasul Nou
» Bacai Általános Iskola, Scoala Generala Bata, Baca, Bata
» Backamadarasi I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Pasareni, Backamadaras, Pasareni
» 4. sz. Általános Iskola, Bágy, Scoala Generala Nr. 4., Badeni, Bágy, Badeni
» Bágyoni I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Badeni, Bágyon, Badeni
» Balánbányai 1. sz. Iskola, Scoala Generala Nr 1., Balan, Balánbánya, Balan
» El. Rebreanu Ipari Iskolaközpont, Gr. Sc. El. Rebreanu, Balan, Balánbánya, Balan
» Geo Bogza Általános Iskola, Scoala Generala Geo Bogza, Balan, Balánbánya, Balan
» Balavásári Általános Iskola, Scoala Generala, Balauseri, Balavásár, Balauseri
» 1. sz. I-VIII. Osztályos Iskola, Balázsfalva, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 1., Balázsfalva, Blaj
» Bálványosváraljai I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Unguras, Bálványosváralja, Unguras
» Bályoki Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Balc, Bályok, Balc
» Bánffyhunyadi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Huedin, Bánffyhunyad, Huedin
» O. Goga Elméleti Líceum, Bánffyhunyad, Liceul Teoretic O. Goga, Bánffyhunyad, Huedin
» Bibó József Általános Iskola, Barátos, "Scoala Generala "Bibó József", Barátos, Brates
» Barcaújfalusi Általános Iskola, Scoala Generala Satu Nou, Barcaújfalu, Satu Nou
» Benkő József I-VIII. Osztályos Iskola, Bardoc, Scoala cu clasele I-VIII. Benkő József Bradut, Bardóc, Bradut
» Baróti Szabó Dávid Iskolacsoport, Grupul Scolar Baróti Szabó Dávid, Barót, Baraolt
» Gaál Mózes I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu clasele I-VIII. Gaál Mózes, Barót, Baraolt
» Általános Iskola, Bátos, Scoala Generala, Bátos, Batos
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Békás Tanya, Scoala Generala Clasele I-IV., Békás, Becas
» Tuzson János Általános Iskola, Scoala Generala Tuzson János, Bélafalva, Belani
» Nicolae Popoviciu Általános Iskola, Belényes, Scoala cu Clasele I-IV. N. Popoviciu, Belényes, Beius
» Belényessonkolyosi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Classele I-IV., Suncuius, Belényessonkolyos, Suncuius
» Belényesújlaki Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Uileacul De Beius, Belényesújlak, Uileacul De Beius
» Bélfenyéri I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Belfir, Bélfenyér, Belfir
» Bélzeréndi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Zerindul Mic, Bélzerénd, Zerindul Mic
» Elemi Iskola, Benedekfalva, Scoala cu clasele I-IV, Benedekfalva, Benesat
» Általános Iskola, Bereck, Scoala Generala, Bereck, Bretcu
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Berekeresztúr, Scoala Primara Clasele I-IV., Bara, Berekeresztúr, Bara
» Általános Iskola, Beresztelke, Scoala Generala Breaza, Beresztelke, Breaza
» Berétei Általános Iskola, Scoala Generala, Beréte, Bretea
» Berettyószéplaki Szakközépiskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Suplacu De Barcau, Berettyószéplak, Suplacu De Barcau
» Elemi Iskola, Besenyő, Scoala Generala, Padureni, Besenyő, Padureni
» Andrei Muresanu Nemzeti Kollégium, Colegiul National Andrei Muresanu, Bistrita, Beszterce, Bistrita
» I-IV. Osztályos Iskola, Béta, Scoala cu Clasele I-IV., Beta, Béta, Beta
» Elemi Iskola, Betfalva, Scoala Generala Nr. 8. cu Clasele I-IV., Betesti, Betfalu, Betesti
» Grigore Silasi Általános Iskola, Scoala Generala Grigore Silasi, Beclean, Bethlen, Beclean
» Bethlenszentmiklósi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Sanmiclaus, Bethlenszentmiklós, Sanmiclaus
» Bartalis Ferenc Általános Iskola, "Scoala Generala "Bartalis Ferenc", Bibarcfalva, Biborteni
» Gáspár András Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Biharia, Bihar, Biharia
» Bihardiószegi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Diosig, Bihardiószeg, Diosig
» Biharfélegyházi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Rosiori, Biharfélegyháza, Rosiori
» Biharszentjánosi Lónyai Tivadar Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Santion, Biharszentjános, Santion
» Biharvajdai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Vaida, Biharvajda, Vaida
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Bikafalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Taureni, Bikafalva, Taureni
» Általános Iskola, Bikkfalva, Scoala Generala I-IV., Bicfalau, Bikkfalva, Bicfalau
» Bitai Általános Iskola, Scoala Generala, Bita, Bita, Bita
» Általános Iskola, Bod Ipartelep, Scoala Generala, Bod Colonie, Bodfalu Ipartelep, Bod Colonie
» Henter Károly Általános Iskola, Bodok, "Scoala Generalá "Henter Károly", Bodok, Bodoc
» Bodolai Általános Iskola, Scoala Generala, Budila, Bodola, Budila
» Budai József Általános Iskola, "Scoala Generala "Budai József", Bodos, Bodos
» Nicolae Balcescu Iskolaközpont, Bodzaforduló, Grup Scolar Nicolae Balcescu, Intorsatura Buzaului, Bodzaforduló, Intorsatura Buzaului
» 3. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Bogárfalva, Sc. Gen. Nr.3 cu Clasele I-IV., Bulgareni, Bogárfalva, Bulgareni
» Bogártelki I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Bagara, Bogártelke, Bagara
» I-VIII. Osztályos Iskola, Bogdánd, Scoala cu Clasele I-VIII., Bogdand, Bogdánd, Bogdand
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Boldogfalva, Scoala cu Clasele I-IV., Sintamarie, Boldogfalva, Sintamarie
» Bonchidai I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Bontida, Bonchida, Bontida
» Bonyhai Általános Iskola, Scoala Generala, Bahnea, Bonyha, Bahnea
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Bordos, Scoala Generala cu Clasele I-IV, Bardosiu, Bordos, Bordosiu
» Mihai Viteazul Iskolacsoport, Grup Scolar Mihai Viteazul, Ineu, Borosjenő, Ineu
» Borsi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Bors, Bors, Bors
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Borszék, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Borsec, Borszék, Borsec
» Gaál Tamás Általános Iskola, Borzont, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Gaál Tamás, Borzont, Borzont
» Batizi Általános Iskola, Scoala Generala Botiz, Botiz, Batiz
» Wass Albert Általános Iskola, Bögöz, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Wass Albert, Mugeni, Bögöz, Mugeni
» Bölöni Farkas Sándor Általános Iskola, Scoala Generala Bölöni Sándor Farkas, Belin, Bölön, Belin
» Bölönpataki Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Belin-Vale, Bölönpatak, Belin-Vale
» Börgezdi Általános Iskola, Sc. cu Cls. I-IV., Bilghez, Börgezd, Bilghez
» Börvelyi Általános Iskola, Scoala Generala Bervenii, Börvely, Bervenii
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Scoala Generala, Bősháza, Biusa
» Általános Iskola, Bözöd, Scoala Generala, Bezid, Bözöd, Bezid
» 10. sz. Általános Iskola, Brassó, Scoala Generala Nr. 10., Brasov, Brassó, Brasov
» 15. sz. Általános Iskola, Brassó, Scoala Generala Nr. 15., Brasov, Brassó, Brasov
» 27. sz. Általános Iskola, Brassó, Scoala Generala Nr. 27., Brasov, Brassó, Brasov
» 8. sz. Általános Iskola, Brassó, Scoala Generala Nr. 8., Brasov, Brassó, Brasov
» Áprily Lajos Líceum, Liceul Áprily Lajos, Brasov, Brassó, Brasov
» C. Brancoveanu Ipari Középiskola, Grupul Scolar Industrial C. Brancoveanu, Brasov, Brassó, Brasov
» Dr. Nicolae Rucareancu Erdészeti Iskolaközpont, Brassó, Grup Scolar Silvic Dr. Nicolae Rucareancu, Brassó, Brasov
» Energetikai Iskolacsoport, Brassó, Grup Scolar Energetic, Brassó, Brasov
» 5. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Bucsin, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 5., Bucin, Bucsin, Bucin
» Ady Endre Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Ady Endre, Bukarest, Bucuresti
» Búni Általános Iskola, Scoala Generala, Boiu, Bún, Boiu
» Búzai I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Buza, Búza, Buza
» Általános Iskola, Buzaháza, Scoala Generala, Grausorul, Buzaháza, Grausorul
» Elemi Iskola, Búzaháza, Scoala Primara, Grausorul, Búzaháza, Grausorul
» Általános Iskola, Búzásbesenyő, Scoala Generala, Valea Izvoarelor, Búzásbesenyő, Valea Izvoarelor
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Búzásbocsárd, Sc. Generala cu Clasele I-VIII., Bucerdea Granoasa, Búzásbocsárd, Bucerdea Granoasa
» Cegőtelki Általános Iskola, Scoala Generala I-IV., Tigau, Cegőtelke, Tigau
» Cófalvi Elemi Iskola, Scoala Primara, Tufalau, Cófalva, Tufalau
» I-VIII. Osztályos Iskola, Csanád, Scoala cu Clasele I-VIII. Cenad, Csanád, Cenad
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Csanálos, Scoala cu Clasele I-VIII., Urzicei, Csanálos, Urziceni
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Csatószeg, Scoala cu Clasele I-IV., Cetatuia, Csatószeg, Cetatuia
» Szászcsávási I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Cu. Clasele I-VIII. Ceuas, Csávás, Ceuas
» I-VIII. Osztályos Iskola, Csedreg, Scoala cu Clasele I-VIII., Cidreag, Csedreg, Cidreag
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Scoala Primara cu clasele I-IV., Csejd, Cotus
» Általános Iskola, Csekelaka, Scoala Generala, Cecalaca, Csekelaka, Cecalaca
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Cserefalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Cserefalva, Stejeris
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Csernakeresztúr, Scoala Generale Clasele I-VIII., Cristur, Csernakeresztúr, Cristur
» 3. sz. Márton Ferenc Általános Iskola, Csíkbánkfalva, Scoala Generala Márton Ferenc Nr. 3., Bancu, Csíkbánkfalva, Bancu
» 3. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 3, Csíkborzsova, Barzava
» 2. sz. Kájoni János Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 2. Kájoni János, Ciceu, Csíkcsicsó, Ciceu
» Petőfi Sándor Iskolaközpont, Csíkdánfalva, Grup Scolar Petőfi Sándor, Danesti, Csíkdánfalva, Danesti
» Csíkfalvi Általános Iskola, Scoala Generala, Vargata, Csíkfalva, Vargata
» 3. sz. Általános Iskola, Csíkjenőfalva, Scoala Generala Nr. 3., Ineu, Csíkjenőfalva, Ineu
» Kiss Ferenc Általános Iskola, Csíkmadaras, Scoala Generala Kiss Ferenc, Madaras, Csíkmadaras, Madaras
» Xantus Keresztes Általános Iskola, Csíkmenaság, "Scoala Generala "Xantus Keresztes", Armaseni", Csíkmenaság, Armaseni
» 3. sz. Nagy István Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 3. Nagy István, Misentea, Csíkmindszent, Misentea
» 1. sz. Általános Iskola, Csíkpálfalva, Scoala Generala Nr. 1., Pauleni-Ciuc, Csíkpálfalva, Pauleni-Ciuc
» 2. sz. Általános Iskola, Csíksomlyó, Scoala Generala Nr. 2, Sumuleu, Csíksomlyó, Sumuleu
» 2. sz. Általános Iskola, Csíkszentdomokos, Scoala Generala Nr. 2, Sandominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
» 3. sz. Általános Iskola, Csíkszentdomokos, Scoala Generala Nr. 3. cu Clasele I-IV., Sandominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
» Márton Áron Általános Iskola, Csíkszentdomokos, Scoala Generala Márton Áron, Sandominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
» Márton Áron Általános Iskola, Scoala Generala Marton Aron, Csíkszentdomonkos, Sandominic
» Alsószentgyörgyi Iskola, Csíkszentgyörgy, Scoala Generala, Ciucsangeorgiu De Jos, Csíkszentgyörgy, Ciucsangheorghiu De Jos
» Gál Sándor I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Csíkszentgyörgy, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Gál Sándor, Ciucsangeorgiu De Jos, Csíkszentgyörgy, Ciucsangheorghiu De Jos
» 2. sz. Arany János Általános Iskola, Csíkszentimre, Scoala Generala Nr. 2. Arany János, Santimbru, Csíkszentimre, Santimbru
» 6. sz. Általános Iskola, Csíkszentimre, Scoala Generala Nr. 6., Santimbru, Csíkszentimre, Santimbru
» Vitos Mózes 1. sz. Általános Iskola, Csíkszentkirály, Scoala Generala Nr. 1. Vitos Mózes, Sancraieni, Csíkszentkirály, Sancraieni
» 4. sz. Nyirő József Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 4, Csíkszentlélek, Leliceni
» Tivai Nagy Imre Gimnázium, Csíkszentmárton, "Liceul "Tivai Nagy Imre", Sanmartin", Csíkszentmárton, Sanmartin
» 1. sz. Arany János Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 1. Arany János, Mihaileni, Csíkszentmihály, Mihaileni
» 2. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Csíkszentmiklós, Scoala Generala Nr. 2., Nicolesti, Csíkszentmiklós, Nicolesti
» 2. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 2, Csíkszentsimon, Sinsimion
» 1. sz. Endes József Általános Iskola, Csíkszentsimon, Scoala Generala Nr 1. Endes József, Sansimion, Csíkszentsimon, Sansimion
» 2. sz. Általános Iskola, Csíkszenttamás, Scoala Generala Nr. 2., Tomesti, Csíkszenttamás, Tomesti
» 1. sz. Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, Scoala Generala Nr. 1. Petőfi Sándor, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 10. sz. Ady Endre Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 10. Ady Endre, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 12. sz. Nagy Imre Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 12. Nagy Imre, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 6. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Csíkszereda, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 6., Miercurea-Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 7. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 7., Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 8. sz. József Attila Általános Iskola, Csíkszereda, Scoala Generala Nr. 8. József Attila, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző, Csíkszereda, Grup Scolar De Constructii, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» Joannes Kájoni Közgazdasági Iskolaközpont, Grup Scolar Economic Joannes Kájoni, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda, Liceul Márton Áron, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda, Liceul De Arta Nagy István, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» Segítő Mária Római Katolikus Teológiai Líceum, Csíkszereda, Liceul Teologic Romano-Katolic Segítő Mária, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» Székely Károly Ipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző, Csíkszereda, Grupul Scolar Industrial Székely Károly, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» Szent Anna Iskola, Csíkszereda, Scoala Sf. Ana, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» Venczel József Faipari Iskolaközpont, Csíkszereda, Grupul Scolar De Industrializarea Lemnului Venczel József, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» Xantus János Általános Iskola, Csíkszereda, Scoala Generala Xantus János, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Csíkverebes, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Vrabia, Csíkverebes, Vrabia
» Általános Iskola, Csinód, Scoala Generala, Cinod, Csinód, Cinod
» Csittszentiváni Általános Iskola, Scoala Generala, Santionana De Mures, Csittszentiván, Santioana de Mures
» Csobotfalvi 6. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Cioboteni, Csobotfalva, Cioboteni
» Fényes Elek Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Ciocaia, Csokaly, Ciocaia
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Csomakőrös, Scoala Generala clasele I-IV Chiurus, Csomakőrös, Chiurus
» Csomaközi Általános Iskola, Scoala Generala Ciumesti, Csomaköz, Ciumesti
» Csombordi Általános Iskola, Scoala Generala Ciumbrud Clasele I-VIII., Csombord, Ciumbrud
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Csomortán, Lutoasa
» Általános Iskola, Csöb, Scoala Generala, Cibu, Csöb, Cibu
» I-IV. Osztályos Iskola, Dabolc, Scoala cu Clasele I-IV., Dobolt, Dabolc, Dobolt
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Dabolt, Scoala Generala Clasele I-IV., Dabolt, Dabolt
» Dálnoki Elemi Iskola, Scoala Primara Dalnic, Dálnok, Dalnic
» Darkó Jenő Általános Iskola, "Scoala Generala "Darkó Jenő", Dalnic", Dálnok, Dalnic
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Darolt, Scoala Gen. ClaseleI.-VIII., Darolt, Dorolt
» Datki Elemi Iskola, Scoala Primara, Dopca, Datk, Dopca
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Décsfalva, Scoala cu Clasele I-IV., Dejutiu, Décsfalva, Dejutiu
» Általános Iskola, Dedrádszéplak, Scoala Generala, Goreni, Dedrádszéplak, Goreni
» Általános Iskola, Deményháza, Scoala Generala, Deményháza, Damieni
» Elemi Iskola, Demeterfalva, Scoala Primara, Dumitresti, Demeterfalva, Dumitresti
» 3. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 3, Dés, Dej
» 5. sz. Iskola, Dés, Scoala Nr. 5., Dej, Dés, Dej
» Andrei Muresanu Nemzeti Kollégium, Colegiul National Andrei Muresanu, Dés, Dej
» Dési 1. sz. Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 1. Dej, Dés, Dej
» Déscichegyi I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generalá cu Clasele I-VIII., Viile Dejului, Déscichegy, Viile Dejului
» Désfalvi Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-VIII., Deaj, Désfalva, Deaj
» Désházi Általános Iskola, Scoala Gimnaziala Deja, Désháza, Deja
» Dettai Fafeldolgozó Iskolacsoport, Grup Scolar Forestier, Deta, Detta, Deta
» Traian Nemzeti Gimnázium, Déva, Gimnaziul de Stat Traian, Deva, Déva, Deva
» Eminescu-Petőfi Általános Iskola, Scoala Generala Eminescu-Petőfi, Déva, Deva
» Magyarok Nagyasszonya Iskola, Scoala Particulara Sfantu Maria, Déva, Deva
» Traian Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Traian, Déva, Deva
» Elméleti Líceum, Dicsőszentmárton, Liceul Teoretic, Tarnaveni, Dicsőszentmárton, Tarnaveni
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-VIII., Diósad, Diosod
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Disznajó, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Valenii De Mures, Disznajó, Valenii De Mures
» 3. sz. Általános Iskola, Ditró, Scoala Generala Nr. 3., Ditrau, Ditró, Ditrau
» I-VIII. Osztályos Iskola, Dobra, Scoala cu Clasele I-VIII., Dobra, Dobra, Dobra
» I-IV. Osztályos Iskola, Dobrácsapáti, Scoala cu Clasele I-VIII., Apateu, Dobrácsapáti, Apateu
» Dólyai Elemi Iskola, Scoalá cu Clasele I-IV., Dolea, Dólya, Dolea
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Domokos, Scoala cu Clasele I-VIII., Damacuseni, Domokos, Damacuseni
» Általános Iskola, Lukafalva, Scoala Generala, Gheorghe Doja, Lukafalva, Gheorghe Doja
» Egeres Gyártelepi Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Aghires-Fabrici, Egeres-Gyártelep, Aghires-Fabrici
» Egerpataki Általános Iskola, Scoala Generala, Aninoasa, Egerpatak, Aninoasa
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-IV., Egrespatak, Aghires
» Általános Iskola, Egrestő, Scoala Generala, Egrestő, Agristeu
» Egri Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Agris, Egri, Agris
» Általános Iskola, Élesd, Scoala cu Clasele I-VIII., Alesd, Élesd, Alesd
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Énlaka, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Inlaceni, Énlaka, Inlaceni
» I-VIII. Osztályos Iskola, Éradony, Scoala cu Clasele I-VIII., Adoni, Éradony, Adoni
» Érbogyoszlói Általános Iskola, Scoala I-VIII., Buduslau, Érbogyoszló, Buduslau
» Erdőcsinádi Általános Iskola, Scoala Generala Padureni, Erdőcsinád, Padureni
» Erdődi Iskolacsoport, Grup Scolar, Ardud, Erdőd, Ardud
» Erdőfülei I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala generala cu clasele I-VIII, Erdőfüle, Filia
» Gyaraki Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Ghiorac, Erdő gyarak, Ghiorac
» Erdőgyaraki Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Erdőgyarak, Ghiorac
» Általános Iskola, Erdőszentgyörgy, Scoala General, Singeorgiude Padure, Erdőszentgyörgy, Singeorgiu de Padure
» Erdőszentgyörgyi Iskolaközpont, Grup Scolar Sangeorgiu de Padure, Erdőszentgyörgy, Sangeorgiu de Padure
» Endredi Elemi Iskola, Scoala Generala Andrid, Érendréd, Andrid
» 2. sz. Általános Iskola, Maksa, Scoala Primar Moacsa Nr. 2., Eresztevény, Eresteghin
» Számadó Ernő I-VIII. Osztályos Iskola, Chesereu, Scoala cu Clasele I-VIII. Számadó Ernő, Érkeserű, Chesereu
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Érköbölkút, Scoala cu Clasele I-VIII., Cubulcut, Érköbölkút, Cubulcut
» Érkörtvélyesi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Curtuiseni, Érkörtvélyes, Curtuiuseni
» Érmihályfalvi Elméleti Liceum, Liceul Teoretic, Érmihályfalva, Valea Lui Mihai
» Érmihályfalvi Mezőgazdasági Iskolacsoport, Grupul Scolar Agricol, Valea Lui Mihai, Érmihályfalva, Valea Lui Mihai
» I-VIII. Osztályos Iskola, Érmihályfalva, Scoala cu Clasele I-VIII., Valea lui Mihai, Érmihályfalva, Valea Lui Mihai
» Érolaszi I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Olosig, Érolaszi, Olosig
» Erősdi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala Generala Ariusd, Erősd, Ariusd
» Kazinczy Ferenc I-VIII. Osztályos Iskola, Érsemjén, Scoala cu Clasele I-VIII., Simian, Érsemjén, Simian
» Erszakacsi Általános Iskola, Scoala Generala Sacaseni, Érszakácsi, Sacaseni
» Érszőllősi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Viisoara, Érszőllős, Viisoara
» Értarcsai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tarcea, Értarcsa, Tarcea
» Esztelneki I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scaoala Generala Estelnic, Esztelnek, Estelnic
» Jósika Miklós Általános Iskola, Etéd, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Jósika Miklós, Atid, Etéd, Atid
» Bethlen Kata I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu clasele I-VIII Bethlen Kata, Étfalvazoltán, Zoltan
» Elemi Iskola I-IV. Osztály, Fancsal, Scoala Elementara Clasele I-IV., Fancel, Fancsal, Fancel
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Farcád, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Feliceni, Farcád, Feliceni
» Tamási Áron Általános Iskola, Farkaslaka, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Tamási Áron, Lupeni, Farkaslaka, Lupeni
» Fehéregyházi Általános Iskola, Scoala Generala, Albesti, Fehéregyháza, Albesti
» Feketeaszói Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 2. cu Clasele I-VIII., Fantana Brazilor, Feketeaszó, Fantana Brazilor
» Feketegyarmati I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Iermata-Neagra, Feketegyarmat, Iermata Neagra
» 1. sz. Általános Iskola, Feketehalom, Scoala Generala Nr. 1., Codlea, Feketehalom, Codlea
» Mezőfeketei I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Negreni, Feketelak, Negreni
» Feldobolyi Elemi Iskola, Scoala Primara, Dobolii De Sus, Feldoboly, Dobolii De Sus
» Felenyedi Elemi Iskola, Scoala cu clasele I- IV, Aiudu de Sus, Felenyed, Aiudu de Sus
» Felőri Általános Iskola, Scoala Generala Uriu, Felőr, Uriu
» Felsőbányai 1. sz. Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 1., Baia Sprie, Felsőbánya, Baia Sprie
» Fülöp Áron Általános Iskola, Felsőboldogfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Fülöp Áron, Feliceni, Felsőboldogfalva, Feliceni
» Bod Péter Általános Iskola, Scoala Generala Bod Péter, Felsőcsernáton, Cernatul de Sus
» Felsőmarosújvári Általános Iskola, Scoala Generala Uioara de Sus, Felsőmarosújvár, Uioara De Sus
» Felsőrákosi Általános Iskola, Scoala Generala Racosul De Sus, Felsőrákos, Racosul De Sus
» Székely Mózes Általános Iskola, Felsősófalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Székely Mózes, Ocna De Sus, Felsősófalva, Ocna De Sus
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Felsőszentmihály, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Mihai-Viteazu, Felsőszentmihály, Mihai-Viteazu
» 1. sz. Általános Iskola, Felvinc, Scoala Generala Nr. 1., Felvinc, Unirea
» Fenyédi Általános Iskola, Fenyéd, Scoala Generala Nr. 1., Bradesti, Fenyéd, Bradesti
» I-VIII. Osztály Általános Iskola, Fenyőkút, Scoala Generala cu cl. I.-VIII., Fantana Brazilor, Fenyőút, Fantana Brazilor
» Benedek Elek Általános Iskola, Fiatfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Benedek Elek, Filias, Fiatfalva, Filias
» Fickói Általános Iskola, Scoala Generala Fitcau, Fickó, Fitcau
» Elemi Iskola, Fintaháza, Scoala Primara Cinta, Fintaháza, Cinta
» 5. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Fitód, Scoala Generala Nr. 5. cu Clasele I-IV., Fitod, Fitód, Fitod
» 1. sz. Általános Iskola, Fogaras, Scoala Generala Nr.1., Fagaras, Fogaras, Fagaras
» Általános Iskola, Fotos, Scoala Generala, Fotos, Fotosmartonos, Fotos
» Fugyi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Fughiu, Fugyi, Fughiu
» Fugyivásárhelyi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Osorhei, Fugyivásárhely, Osorhei
» Általános Iskola, Futásfalva, Scoala Generala, Alungeni, Futásfalva, Alungeni
» Móra Ferenc Általános Iskola, Gagy, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Móra Ferenc, Goagiu, Gagy, Goagiu
» Galambodi I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scola Generala cu Clasele I-IV., Porumbeni, Galambod, Porumbeni
» Dumitru Gafton Általános Iskola, Galócás, Scoala Generala Dumitru Gafton, Galócás, Galautas
» Gálospetri I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Galospetreu, Gálospetri, Galospetreu
» Elemi Iskola, Geges, Scoala Primara, Ghinesti, Geges, Ghinesti
» 2. sz. Általános Iskola, Gelence, Scoala Generala Nr. 2., Ghelita, Gelence, Ghelita
» Jancsó Benedek I-IX. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IX. Jancsó Benedek, Gelence, Ghelita
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Gencs, Scoala cu Clasele I-VIII., Ghenci, Gencs, Ghenci
» Általános Iskola, Gerendkeresztúr, Scoala Generala, Grindeni, Gerendkeresztúr, Grindeni
» Géresi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Ghirisa, Géres, Ghirisa
» Gernyeszegi Általános Iskola, Scoala Generala, Gornesti, Gernyeszeg, Gornesti
» Czetz János Álatalános Iskola, Scoala Generala Czetz János, Gidófalva, Ghidafalau
» Gógáni Általános Iskola, Scoala Generala, Gogan, Gógán, Gogan
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Göcs, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Göcs, Gaiesti
» Gödemesterházi Általános Iskola, Scoala Generala, Stanceni, Gödemesterháza, Stanceni
» Görgényüvegcsűri I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Glajarie, Görgényüvegcsűr, Glajarie
» 6. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 6, Göröcsfalva, Garciu
» 4. sz. I-IV. Osztályos Iskola, Güdüc, Scoala Generala Nr. 4. cu Clasele I-IV., Lazarea, Güdüc, Lazarea
» Gyalui Elméleti Líceum, Liceul Teoretic, Gilau, Gyalu, Giláu
» Gyantai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Ginta, Gyanta, Ginta
» 6. sz. Általános Iskola, Gyepes, Scoala Generala Nr. 6., Ghipes, Gyepes, Ghipes
» Sövér Elek Ipari Szakközépiskola, Gyergyóalfalu, Grup Scolar Industrial Sövér Elek, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
» Köllő Miklós 1. sz. I-IV. Osztályos Iskola, Gyergyócsomafalva, Scoala Generala Köllő Miklós Nr. 1., Ciumani, Gyergyócsomafalva, Ciumani
» Köllő Miklós 4. sz. I-IV. Osztályos Iskola (Faiskola), Gyergyócsomafalva, Scoala Generala Köllő Miklós Nr. 4., Gyergyócsomafalva, Ciumani
» Köllő Miklós Általános Iskola, Gyergyócsomafalva, "Scoala Generala "Köllő Miklós",Ciumani", Gyergyócsomafalva, Ciumani
» Köllő Miklós Általános Iskola, Gyergyócsomafalva (Somlyóvölgyi), Sc. Gen. Nr. 5. Ciumani Köllő Miklós, Gyergyócsomafalva, Ciumani
» Köllő Miklós 3. sz. I-IV.Osztályos Általános Iskola, Gyergyócsomafalva, Sc. Gen. Köllő Miklós Nr. 3., Gyergyócsomafalva, Ciumani
» Csiby Andor 1. sz. Általános Iskola, Gyergyóditró, Scoala Generala Nr. 1. Csiby Andor, Ditrau, Gyergyóditró, Ditrau
» Puskás Tivadar Ipari Iskolaközpont, Gyergyóditró, Grup Scolar Industrial Puskás Tivadar, Ditrau, Gyergyóditró, Ditrau
» Siklódi Lőrinc Általános Iskola, Gyergyóditró, Scoala Generala Siklódi Lőrinc, Ditrau, Gyergyóditró, Ditrau
» 2. sz. Általános Iskola, Gyergyóhodos, Scoala Generala Nr. 2. cu Clasele I-VIII., Hodosa, Gyergyóhodos, Hodosa
» Mezőgazdasági Középiskola, Grupul Scolar Agricol, Corbu, Gyergyóholló, Corbu
» 5. sz. Általános Iskola, Gyergyókilyénfalva, Scoala Generala Nr. 5. Clasele I-IV., Gyergyókilyénfalva, Chileni
» 6. sz. Általános Iskola, Gyergyóremete, Scoala Generala Nr. 6., Remetea, Gyergyóremete, Remetea
» 7. sz. Fráter György Általános Iskola, Gyergyóremete, Scoala Generala Nr. 7. Fráter György, Remetea, Gyergyóremete, Remetea
» Balás Jenő Általános Iskola, Gyergyóremete, Scoala Generala Balás Jenő, Remetea, Gyergyóremete, Remetea
» 5. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Gyergyósalamás, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Nr. 5., Gyergyósalamás, Sarmas
» 1. sz. Általános Iskola, Gyergyósalamás, Scoala Generala Nr. 1., Sarmas, Gyergyósalamás, Sarmas
» 1. sz. Bethlen Gábor Elemi Iskola, Gyergyószárhegy, Scoala Generala Nr. 1. Bethlen Gábor, Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
» 2. sz. I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Gyergyószárhegy, Scoala Generala Nr. 2. cu Clasele I-IV., Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
» 3. sz. I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Gyergyószárhegy, Scoala Generala Nr. 3. cu Clasele I-IV., Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
» 1. sz. Fogarassy Mihály Általános Iskola, Gyergyószentmiklós, Scoala Generala Nr. 1. Fogarassy Mihály, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 2. sz. Kós Károly Általános Iskola, Gyergyószentmiklós, Scoala Generala Nr. 2. Kós Károly, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 4. sz. Általános Iskola, Gyergyószentmiklós, Scoala Generala Nr. 4., Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» Batthyány Ignác Szakközépiskola, Gyergyószentmiklós, Colegiul Tehnic Batthyány Ignác, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» Gépgyártóipari Iskolaközpont, Gyergyószentmiklós, Grup Scolar Industrial Constructii De Masini, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» Mezőgazdasági Középiskola, Grupul Scolar Agricol, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» Salamon Ernő Elméleti Líceum, Gyergyószentmiklós, Liceul Teoretic Salamon Ernő, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» Szent Miklós Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Sf. Nicolae, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» Tarisznyás Márton Általános Iskola, Gyergyótekerőpatak, Scoala Generala Tarisznyás Márton, Valea Stramba, Gyergyótekerőpatak, Valea Stramba
» 1. sz. Általános Iskola, Gyergyótölgyes, Scoala Generala Nr. 1. cu Clasele I-VIII., Tulghes, Gyergyótölgyes, Tulghes
» 3. sz. Általános Iskola, Gyergyóújfalu, Scoala Generala Nr. 3., Mures-Sat-Suseni, Gyergyóújfalu, Mures-Sat-Suseni
» 4. sz. Általános Iskola, Gyergyóújfalu, Scoala Generala Nr. 4., Liban-Suseni, Gyergyóújfalu, Liban-Suseni
» Elekes Vencel Általános Iskola, Gyergyóújfalu, Scoala Generala Elekes Vencel, Gyergyóújfalu, Suseni
» Bükki Magyar Tannyelvű Általános Iskola, Scoala Generala cu Predare In Limba Maghiara Ghimes-Faget, Gyimesbükk, Ghimes-Faget
» Gyimesi Magyar Tannyelvű Általános Iskola, Scoala Generala Ghimes-Faget, Gyimesbükk, Ghimes-Faget
» Árpádházi Szent Erzsébet Római Katolikus Gimnázium, Gyimesfelsőlok, Líceul Teologic Romano-Catolic Sf. Elisabeta, Lunca de Sus, Gyimesfelsőlok, Lunca de Sus
» Domokos Pál Péter Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Domokos Pál Péter, Lunca de Sus, Gyimesfelsőlok, Lunca de Sus
» 5. sz. Általános Iskola, Gyimesfelsőlok-Görbe patak, Scoala Generala Nr. 5., Garbea- Lunca de Sus, Gyimesfelsőlok-Görbepataka, Valea Garbea, com. Lunca de Sus
» 3. sz. Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, Scoala Generala Nr. 3., Paltinis-Lunca De Sus, Gyimesfelsőlok-Nyíresalja, Paltinis-Ciuc, com. Lunca de Sus
» 4. sz. Általános Iskola, Gyimesfelsőlok-Ugra, Scoala Generala Nr. 4., Ugra-Lunca de Sus, Gyimesfelsőlok-Ugrapataka, Valea Ungra, com. Lunca de Sus
» 4. sz. Általános Iskola, Gyimesközéplok-Állomás, Scoala Generala Nr. 4., Gara Com. Lunca De Jos, Gyimesközéplok, Gara Com. Lunca De Jos
» 5. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Borospatak, Scoala GeneralaClasele I-IV. Nr. 5., Lunca de Jos, Gyimesközéplok, Lunca de Jos
» Majláth Gusztáv Károly I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Gyimesközéplok, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Majláth Gusztáv Károly, Lunca de Jos, Gyimesközéplok, Lunca de Jos
» Gyoroki I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Ghioroc, Gyorok, Ghioroc
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Györgyfalva, Scoala cu Clasele I-VIII., Gheorghieni, Györgyfalva, Gheorghieni
» Szent Miklós Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Sf. Nicolae, Györgyfalva, Gheorghieni
» Római Katolikus Líceumi Szeminárium, Gyulafehérvár, Seminarul Liceal Romano Catolic, Gyulafehérvár, Alba Iulia
» 1. sz. Vasile Goldis Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 1. Vasile Goldis, Gyulafehérvár, Alba Iulia
» Általános Iskola, Gyulakuta, Scoala Generala, Fantanele, Gyulakuta, Fantanele
» I-VIII. Osztályos Iskola, Hadad, Scoala cu Clasele I-VIII., Hodod, Hadad, Hodod
» Hadasnádasdi Általános Iskola, Scoala Generala, Nadis-Hodod, Hadadnádasd, Nadis-Hodod
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Hadrév, Scoala Generala cu Cls. I-VIII., Hadareni, Hadrév, Hadareni
» 2. sz. Általános Iskola, Hágótő, Scoala Generala Nr. 2., Hagota, Hágótő, Hagota
» Hagymásbodoni Elemi Iskola, Scoala Primara, Budiu Mic, Hagymásbodon, Budiu Mic
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Halmi, Scoala cu Clasele I-VIII., Halmeu, Halmi, Halmeu
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Haraly, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Harale, Haraly, Harele
» Haranglábi Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Haranglab, Harangláb, Haranglab
» Általános Iskola, Harasztkerék, Scoala Generala, Boteni, Harasztkerék, Roteni
» Általános Iskola, Harasztos, Scoala Generala, Harasztos, Calarasi
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Harcó, Scoala Primara Clasele I-IV., Hartau, Harcó, Hartau
» Hargita-Fürdői Iskola, Scoala din Harghita - Bai, Hargita Fürdő, Harghita-Bai
» 4. sz. Nyírő József Általános Iskola, Hargitafürdő, Scoala Generala Nr. 4. Nyírő József, Baile Harghita, Hargitafürdő, Baile Harghita
» Általános Iskola, Hármasfalu, Scoala Generala, Trei Sate, Hármasfalu, Trei Sate
» Hatolykai I-IV. Osztálos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Hatuica, Hatolyka, Hatuica
» Általános Iskola, Scoala Generala, Havad, Neava
» Általános Iskola, Havadtő, Scoala Generala, Viforoasa, Havadtő, Viforoasa
» Héderfájai Általános Iskola, Scoala Generala, Idrifaia, Héderfája, Idrifaia
» Hegyközcsatári Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Cetariu, Hegyközcsatár, Cetariu
» Hegyközkovácsi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Cauaceu, Hegyközkovácsi, Cauaceu
» Hegyközpályi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Paleu, Hegyközpályi, Paleu
» I-IV. Osztályos Iskola, Tóttelek, Scoala cu Clasele I-IV., Tautelek, Hegyköztóttelek, Tautelec
» Hegyközújlaki Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Uileacu De Munte, Hegyközújlak, Uileacu De Munte
» Hegyközszáldobágyi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Saldabagiu De Munte, Hegyközszáldobágy, Saldabagiu De Munte
» Hegyközszentimrei Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Santimreu, Hegyközszentimre, Santimreu
» Hegyközszentmiklósi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Sannicolau De Munte, Hegyközszentmiklós, Sannicolau De Munte
» Héjjasfalvi Általános Iskola, Scoala Generala, Vanatori, Héjjasfalva, Vanatori
» 3. sz. Általános Iskola, Hidegség, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 3., Valea Rece, Hidegség, Valea Rece
» Hidvégi Általános Iskola, Scoala Generala, Haghig, Hidvég, Haghig
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Hídvég, Scoala cu Clasele I-IV., Vileacu Simleului, Hídvég, Vileacu Simleului
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Hilib, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Hilib, Hilib, Hilib
» I-VIII. Osztályos Iskola, Hirip, Scoala cu Clasele I-VIII., Hirip, Hirip, Hirip
» Urikányi 1. Számú Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 1. Uricani, Hobica Urikány, Uricani
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Hodgya, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Hoghia, Hodgya, Hoghia
» Holtmarosi Általános Iskola, Scoala Generala Lunca Muresului, Holtmaros, Lunca Muresului
» Homoródi Általános Iskola, Scoala Generala, Homorod, Homoród, Homorod
» Általános Iskola, Homoród, Scoala Generala, Homorod, Homórod, Homorod
» Dávid Ferenc Általános Iskola, Homoródalmás, Scoala Generala Dávid Ferenc, Meresti, Homoródalmás, Meresti
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Homoród-Daróc, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Drauseni, Homoróddaróc, Drauseni
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Homoródkeményfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 7., Comanesti, Homoródkeményfalva, Comanesti
» 1. sz. Román Viktor Általános Iskola, Homoródszentmárton, Scoala Generala Nr. 1. Roman Viktor, Martinis, Homoródszentmárton, Martinis
» László Gyula Általános Iskola, Homoródszentpál, Scoala Generala László Gyula, Sanpaul, Homoródszentpál, Sanpaul
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Homoródszentpéter, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 11., Petreni, Homoródszentpéter, Petreni
» Cserei Mihaly Általános Iskola, Csíkrákos, Scoala Generala, Homoródújfalu, Satu Nou
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Homoródújfalu, Scoala Generala Clasele I-IV., Satu Nou, Homoródújfalu, Satu Nou
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Hosszúmező, Scoala cu Clasele I-VIII., Hosszúmező, Campulung la Tisa
» Igazfalvi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Dumbrava, Igazfalva, Dumbrava
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Ikafalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Ikafalva, Icafalau
» Iklandi Elemi Iskola, Scoala Primara, Icland, Ikland, Icland
» László Lukács Általános Iskola, "Scoala Generala "László Lukács", Illyefalva, Ilieni
» Négyosztályos Iskola, Illyésmező, Scoala cu Clasele I-IV., Iliesi, Illyésmező, Iliesi
» Általános Iskola I-IV. Osztály, Imecsfalva, Scoala Generala Cu. Clasele I-IV., Imeni, Imecsfalva, Imeni
» Inaktelki I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Cls. I-IV., Inucu, Inaktelke, Inucu
» Ippi Gimnáziumi Iskola, Scoala Gimnaziala Ip, Ipp, Ip
» Irinyi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Irina, Iriny, Irina
» Istvánházi Általános Iskola, Scoala Generala, Istihaza, Istvánháza, Istihaza
» Általános Iskola, Iszló, Scoala Generala, Isla, Iszló, Isla
» Iszlói I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Isla, Iszló, Isla
» Székely János Általános Iskola, Ivó, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Székely János, Ivó, Izvoare
» Jakabfalvi I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Jakabfalva, Iacobeni
» Jákóhodosi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Hodos, Jákóhodos, Hodos
» Jánosfalvi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Jánosfalva, Ioanis
» Jeddi Általános Iskola, Scoala Generala I-VIII., Livezeni, Jedd, Livezeni
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Jegenye, Scoala Generala Clasele I-IV., Leghia, Jegenye, Leghia
» Általános Iskola, Jobbágyfalva, Scoala Generala, Valea, Jobbágyfalva, Valea
» Elemi Iskola, Jobbágyfalva, Scoala Primara, Valea, Jobbágyfalva, Valea
» Petres Kálmán Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Petres Kálmán, Jobbágytelke, Sambrias
» I-IV. Osztályos Iskola, Jód, Scola Primara, Ieud, Jód, Ieud
» Általános Iskola, Jódtelep, Scoala Generala, Iod, Jódtelep, Iod
» Általános Iskola, Józsefháza, Scoala Generala, Iojib, Józsefháza, Iojib
» Általános Iskola, Juhod, Scoala Generala, Ihod, Juhod, Ihod
» Kacai Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele 1-8, Cata, Kaca, Cata
» Általános Iskola, Kajántó, Scoala Generala, Kajántó, Chinteni
» dr. Bedő Albert I-IV osztályos Iskola, Kálnok, Scoala cu clasele I-IV dr. Bedő Albert, Calnic, Kálnok, Calnic
» Kalotaszentkirályi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Sincraiu, Kalotaszentkirály, Sincraiu
» Általános Iskola, Kányád, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Ulies, Kányád, Ulies
» Kaplonyi Általános Iskola, Scoala Generala Capleni, Kaplony, Capleni
» Kaplonyi I.-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu Clasele I.-VIII., Capleni, Kaplony, Capleni
» Kapnikbányai Általános Iskola, Scoala Generala Nr 2, Kapnikbánya, Cavnic
» 6. sz. Általános Iskola, Kapolnapatak, Scoala Generala Nr. 6 Valea Capelei, Kápolnapatak, Valea Capelei
» 7 . sz. Kriza János I-VIII. Osztályos Iskola, Kápolnásfalu, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 7. Kriza János, Capalnita, Kápolnásfalu, Capalnita
» Karacsói 5. sz. Általános Iskola, Scoala Generala, Ciarociu, Karacsó, Ciarociu
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Homoródkarácsonfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Craciunel, Homoródkarácsonfalva, Craciunel
» I-VIII. Osztályos Iskola, Kárásztelek, Scoala cu Clasele I-VIII., Carastelec, Kárásztelek, Carastelec
» Mártonffy György Általános Iskola, "Scoala Generala "Mártonffy György", Carta", Karcfalva, Carta
» Dr. Lukács Mihály I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Dr. Lukács Mihály cu Clasele I-VIII., Kászonaltíz, Plaiesii de Jos
» Kászonfeltízi I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Kászonfeltíz, Plaiesii de Sus
» Kászonaltízi Általános Iskola, Kászonimpéri Tagozat, Scoala Generala cu Clasele, Kászonimpér, Imper
» Tuzson János Általános Iskola, Kászonújfalu, Scoala Generala Tuzson János, Casinu Nou, Kászonújfalu, Casinu Nou
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Kebele, Scoala Generala Sinisor - Clasele I-IV., Kebele, Sinisor
» I-IV. Osztályos Iskola, Kecsed, Scoala cu Clasele I-IV., Alunis, Kecsed, Paltinis
» Kelementelki Általános Iskola, Scoala Generala, Calimanesti, Kelementelke, Calimanesti
» I-VIII. Osztályos Gimnázium, Kémer, Scoala Gimnaziala, Camar, Kémer, Camar
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Kendő, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Kendő, Candu
» 6. sz. Általános Iskola, Kénos, Scoala Generala Nr. 6., Chinusu, Kénos, Chinusu
» Általános Iskola, Kerelőszentpál, Scoala Generala, Sanpaul, Kerelőszentpál, Sanpaul
» Keresztvári Általános Iskola, Scoala Generala, Teliu, Keresztvár, Teliu
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-IV., Ketesd, Tetisu
» Albisi I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu clasele I-IV, Albis, Kézdialbis, Albis
» P. Kelemen Didák I-VIII Osztályos Iskola, Almás, Scoala cu clasele I-VIII P. Kelemen Didák, Mereni, Kézdialmás, Mereni
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Kézdikővár, Scoala Generala I-VIII., Kézdikővár, Petriceni
» Márkosfalvi Általános Iskola, Scoala Generala Marcusa, Kézdimarkosfalva, Marcusa
» Kézdimartonfalvi Általános Iskola, Scoala Generala Martineni, Kézdimartonfalva, Martineni
» Általános Iskola, Martonos, Scoala Generala, Kézdimartonos, Martanus
» Sárfalvi Általános Iskola, Scoala Generala Tinoasa cu cl. I-IV, Kézdisárfalva, Tinoasa
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Szárazpatak, Scoala Generala I-VIII., Kézdiszárazpatak, Valea Seaca
» Kézdiszentkereszti Általános Iskola, Scoala cu clasele I-VIII Poian, Kézdiszentkereszt, Poian
» Apor István Általános Iskola, "Scoala Generala "Apor István", Kézdiszentlélek, Sanzeni
» 1. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 1, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» Apor Péter Középiskola, Grupul Scolar Apor Peter, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» Bod Péter Tanítóképző, Scoala Normala Bod Péter, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» Gábor Áron Műszaki Oktatási Központ, Kézdivásárhely, Grupul Scolar Industrial Gábor Áron, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» Molnár Józsiás I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu clasele I-VIII Molnár Józsiás, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» Nagy Mózes Elméleti Liceum, "Liceul Teoretic "Nagy Mozes", Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» Petőfi Sándor I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu clasele I-VIII Petőfi Sándor, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» Református Teológiai Líceum, Liceul Teologic Reformat, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» Turóczi Mózes Általános Iskola, Scoala Generala Turóczi Mózes, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» Kibédi Általános Iskola, Scoala Generala Chibed, Kibéd, Chibed
» Kilyéni Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Chilieni, Kilyén, Chilieni
» Általános Iskola, Kincstáritelep, Scoala Generala, Kincstáritelep, Colonie
» Királydaróci Általános Iskola, Scoala Generala Craidorot, Királydaróc, Craidorot
» I-IV. Osztályos Iskola, Kisbábony, Scoala cu Clasele I-IV., Babesti, Kisbábony, Babesti
» Benedek Elek Általános Iskola, Scoala Generala Benedek Elek, Kisbacon, Batanii Mici
» I-VIII. Osztályos Iskola, Kisbács, Scoala cu Clasele I-VIII., Baciu, Kisbács, Baciu
» Kisborosnyói Elemi Iskola, Sc. Primara Borosneu Mic, Kisborosnyó, Borosneu Mic
» Általános Iskola, Doba, Scoala cu Clasele I-IV.., Doba, Kisdoba, Doba-Mica
» Általános Iskola, Kisfülpös, Scoala Generala, Filpisu Mic, Kisfülpös, Filpisu Mic
» Vékás Domonkos I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Kisgalambfalva, Scoala cu Clasele I-IV. Vékás Domonkos, Porumbenii Mic, Kisgalambfalva, Porumbenii Mic
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Kisgörgény, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Kisgörgény, Gruisori
» Általános Iskola, Kisillye, Scoala Generala, Ilioara, Kisillye, Ilioara
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Kisiratos, Scoala cu Clasele I-VIII., Dorobanti, Kisiratos, Dorobanti
» Kisjankai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Ianca Mica, Kisjanka, Ianca Mica
» Mihai Veliciu Iskolacsoport, Grupul Scolar Mihai Veliciu, Chisineu, Kisjenő, Chisineu
» I-IV. Osztályos Iskola, Kiskapus, Scoala cu Clasele I-IV., Capusu Mic, Kiskapus, Capusu Mic
» Kiskászoni Általános Iskola, Scoala Generala.cu cl. I-IV., Casinul-Mic, Kiskászon, Casinul-Mic
» Kiskereki I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu I-VIII. Clase, Cherechiu, Kiskereki, Cherechiu
» I-IV. Osztályos Iskola, Kiskolcs, Scoala cu Clasele I-IV., Culciu Mic, Kiskolcs, Colciu Mic
» Kismajtényi Általános Iskola, Scoala Generala Moftinu Mic, Kismajtény, Moftinu Mic
» Elemi Iskola, Kisnyégerfalva, Scoala cu Classele I-IV., Gradinari, Kisnyégerfalva, Gradinari
» I-IV. Osztályos Iskola, Kispeleske, Scoala cu Clasele I-IV., Pelisov, Kispeleske, Pelisov
» Kisperegi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Peregul Mic, Kispereg, Peregul Mic
» Augusztinovics Pál Általános Iskola, Kissolymos, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Augusztinovics Pál, Soimusu Mic, Kissolymos, Soimusu Mic
» Kisszántói Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Santáu Mic, Kisszántó, Satntaul Mic
» Gálfi Sándor Általános Iskola, Kobátfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Gálfi Sándor, Cobatesti, Kobátfalva, Cobatesti
» Általános Iskola, Kolozs, Scoala Generala, Kolozs, Cojocna
» 10. sz. Általános Iskola, Kolozsvár, Scoala Nr. 10. Cluj-Napoca, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 16. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 16, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 16. sz. Általános Iskola, Kolozsvár, Scoala Generala 16., Kolozsvár, Cluj Napoca
» 17. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 17, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 28. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 28, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 6. sz. Általános Iskola, Kolozsvár, Scoala Nr. 6., Kolozsvár, Cluj Napoca
» 7. sz. Iskola, Kolozsvár, Scoala 7., Cluj-Napoca, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Alexandru Vlahuta Általános Iskola, Scoala Generala Alexandru Vlahuta, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Általános Iskola, Kolozsvár, Scoala Generala, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Apáczai Csere János Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Apáczai Csere János, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Báthory István Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Báthory István, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Brassai Sámuel Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Brassai Sámuel, Kolozsvár, Cluj Napoca
» C. Brancusi Általános Iskola, Kolozsvár, Scoala Constantin Brancusi, Cluj-Napoca, Kolozsvár, Cluj Napoca
» David Prodan I-VIII. Osztályos Iskola, Kolozsvár, Scoala cu Clasele I-VIII. David Prodan, Cluj-Napoca, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Edmond Nicolau Elektrotechnikai Iskolaközpont, Grupul Scolar Electrotehnic Edmond Nicolau, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Élelmiszeripari Iskolaközpont, Grup Scolar Industrie Alimentara, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Hallássérültek 2. sz. Iskolája, Kolozsvár, Scoala Speciala Nr. 2. Pentru Surzi, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Horea I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Kolozsvár, Scoala Horea cu Clasele I-VIII., Kolozsvár, Cluj Napoca
» Ion Agarbiceanu Iskola, Scoala Ion Agarbiceanu, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Ion Creanga Iskola, Scoala Ion Creanga, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Kolozsvári Református Kollégium, Liceul Teologic Reformat, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Könnyűipari Iskolaközpont, Kolozsvár, Grup Scolar De Industrie Usoara, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Maranatha Adventista Elméleti Líceum, Liceul Teologic Adventist Maranatha, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Nicolae Iorga Általános Iskola, Scoala Generala Nicolae Iorga, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Nicolae Titulescu Általános Iskola, Scoala Generala Nicolae Titulescu, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Octavian Goga I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Classele I-VIII. Octavian Goga, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Onisifor Ghibu Líceum, Liceul Onisifor Ghibu, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Posta és Távközlési Iskolaközpont, Grup Scolar Posta si Telecomunicatii, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Római Katolikus Teológiai Líceum, Kolozsvár, Liceul Teologic Romano-Catolic, Cluj Napoca, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Sigismund Toduta Zenelíceum, Kolozsvár, Liceul De Muzica ˝Sigismud Toduta˝ Cluj, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Simion Bárnutiu Általános Iskola, Scoala Simion Barnutiu, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Unitárius Kollégium, Kolozsvár, Liceul Teologic Unitarian, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Vasúti Szállítási Iskolaközpont, Grup Scolar Transport Cale Ferata, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Waldorf Líceum, Kolozsvár, Liceul Waldorf, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Koltói Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Coltau, Koltó, Coltau
» I-VIII. Osztályos Iskola, Komandó, Scoala cu clasele I-VIII Comandau, Komandó, Comandau
» Komollói Általános Iskola, Scoala Generala, Comolau, Komolló, Comolau
» Elemi Iskola, Kopacs, Scoala Primara, Capeti, Kopacs, Capeti
» Általános Iskola I-VIII. Osztály, Kóródszentmárton, Scoala Generalá cu Clasele I-VIII. Coroisinmartin, Kóródszentmárton, Coroisanmartin
» Korondi Középiskola, Liceul Teoretic Corund, Korond, Corund
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Koronka, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Corunca, Koronka, Corunca
» 2. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 2, Kovászna, Covasna
» Avram Iancu Általános Iskola, Scoala Generala Avram Iancu, Kovászna, Covasna
» Kőrösi Csoma Sándor Iskolaközpont, Grupul Scolar Kőrösi Csoma Sándor, Kovászna, Covasna
» Orbán Balázs I-IV. Osztályos Iskola, Kovászna, Scoala cu Clasele I-IV. Orbán Balázs, Covasna, Kovászna, Covasna
» Dr. Boga Alajos I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Dr. Boga Alajos, Kozmás, Cozmeni
» Kőhalmi Általános Iskola, Scoala Generala, Rupea, Kőhalom, Rupea
» St. O. Iosif Ipari Iskolacsoport, Kőhalom, Grup Scolar Industrial St. O. Iosif, Rupea, Kőhalom, Rupea
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Kökényesd, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Porumbesti, Kökényesd, Porumbesti
» Gábor Áron Általános Iskola, Kökös, "Scoala Generala "Gábor Áron", Chichis", Kökös, Chichis
» Köpeci I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu clasele I-VIII Capeni, Köpec, Capeni
» 2. sz. Általános Iskola, Kőrispatak, Scoala Generala Nr. 2., Criseni, Kőrispatak, Criseni
» Inasiskola, Scoala de Ucenici, Kőrösfő, Izvorul Crisului
» I-VIII. Osztályos Iskola, Kőrösfő, Scoalá cu Clasele I-VIII., Kőrösfő, Izvorul Crisului
» Körösjánosfalvi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Ioanis, Körösjánosfalva, Ioanis
» Körösjenői I-IV. Osztályos Iskola, Scoala Clasele I-IV., Körösjenő, Ineu de Cris
» Vitos Mózes Általános Iskola, Scoala cu clasele I-IV. (Vitos Mozes), Kőrösjenő, Ineu
» Köröskisjenői Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Ineu De Cris, Köröskisjenő, Ineu de Cris
» Körösrévi Elméleti Líceum, Liceul Toretic Vad-Crisului, Körösrév, Valea Crisului
» Kőrösrévi Általános Iskola, Scoala Generala Vadu Crisului, Kőrösrév, Vadu Crisului
» Köröstarjáni Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tarian, Köröstarján, Tarian
» Köröstárkányi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tarcaia, Köröstárkány, Tarcaia
» Körtvélyfáji Általános Iskola, Scoala Generala, Peris, Körtvélyfája, Peris
» Kőszegremetei Általános Iskola I-IV. osztály, Scoala cl. I-IV., Remetea Oasului, Kőszegremete, Remetea Oasului
» Kövendi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Plaiesti, Kövend, Plaiesti
» Középajtai I-VIII osztályos iskola, Scoala cu clasele I-VIII Aita Medie, Középajta, Aita Medie
» Középlaki Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-IV., Középlak, Cuzaplac
» Ipari Iskolacsoport, Grup Scolar Industrial, Kraszna, Crasna
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-VIII., Kraszna, Crasna
» Krasznai Elméleti Liceum, Liceul Teoretic, Kraszna, Crasna
» I-VIII. Osztályos Iskola, Krasznabéltek, Scoala cu Clasele I-VIII., Krasznabéltek, Beltiug
» Krasznahorváti Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Horoatu Crasnei, Krasznahorvát, Horoatu Crasnei
» Mihályfalvi Általános Iskola, Scoala Generala, Mihaeni, Krasznamihályfalva, Mihaieni
» Általános Iskola, Krizba, Scoala Generala, Crizban, Krizba, Crizbav
» Kurtapataki Általános Iskola, Scoala Generala Valea-Scurta, Kurtapatak, Valea Scurta
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala I-IV., Kusaly, Coseiu
» Általános Iskola, Kutyfalva, Scoala Generala, Cuci, Kutyfalva, Cuci
» Kügypusztai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Satu Nou, Kügyipuszta, Satu Nou
» Általános Iskola, Küküllődombó, Scoala Generala, Dambau, Küküllődombó, Dambau
» 3. sz. Általános Iskola, Küküllőkeményfalva, Scoala Generala Nr. 3. cu Clasele I-IV., Tarnovita, Küküllőkeményfalva, Tarnovita
» Általános Iskola, Kukullomezo, Scoala Generala Poiana Tarnavei, Küküllőmező, Poiana Tarnavei
» Küküllőpócsfalvi Elemi Iskola, Scoala Primara, Paucisoara, Küküllőpócsfalva, Paucisoara
» Küküllőszéplaki Általános Iskola, Scoala Generala, Suplac, Küküllőszéplak, Suplac
» Elemi Iskola, Küküllővár, Scoala cu clasele I- IV, Cetatea de Balta, Küküllővár, Cetatea de Balta
» Általános Iskola, Küsmőd, Scoala Generala, Cusmed, Küsmőd, Cusmed
» Láposbányai I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu cls. I-VIII., Láposbánya, Baita
» I.-IV. Osztályos Általános Iskola, Lázárfalva, Scoala Generala cu Clasele I.-IV., Lazaresti, Lázárfalva, Lazaresti
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Lázári, Scoala cu Clasele I-VIII., Lazuri, Lázári, Lazuri
» Lécfalvi I-VIII osztályos iskola, Scoala cu clasele I-VIII Let, Lécfalva, Let
» Lécfalvi 2. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Let Nr. 2., Lécfalva, Let
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-IV., Lecsmér, Lesmir
» I-VIII. Osztályos Iskola, Lele, Scoala cu Clasale I-VIII., Lelei, Lele, Lelei
» 2. sz. Általános Iskola, Lemhény, Scoala Generala Nr. 2., Lemnia, Lemhény, Lemnia
» Bem József I-VIII. Osztályos Iskola, Lemhény, Scoala cu clasele I-VIII Bem József Lemnia, Lemhény, Lemnia
» Általános Iskola, Lisznyó, Scoala Generala I-IV., Lisnau, Lisznyó, Lisnau
» Elemi Iskola, Lőrincfalva, Scoala Generala, Leordeni, Lőrincfalva, Leordeni
» Székely Mózes Általános Iskola, Lövéte, Scoala Generala Székely Mózes, Lueta, Lövéte, Lueta
» 5. sz. I-VIII. Osztályos Iskola, Lugos, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 5., Lugoj, Lugos, Lugoj
» Gimnázium, Lukafalva, Scoala Generala, Gheorghe Doja, Lukafalva, Gheorghe Doja
» Lupényi 1. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 1., Lupeni, Lupény, Lupeni
» 1. sz. Zöld Péter Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 1. Zöld Péter, Siculeni, Madéfalva, Siculeni
» Elemi Iskola, Magyarbagó, Scoala Primara, Magyarbagó, Bagau
» Becei Általános Iskola, Scoala Generala, Magyarbece, Beta
» Bikali I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Bicalat, Magyarbikal, Bicalatu
» Magyarborzási I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Bozies, Magyarborzás, Bozies
» Magyarbükkösi Általános Iskola, Scoala Generala, Bichis, Magyarbükkös, Bichis
» Magyarcsaholyi Általános Iskola, Scoala Generala Cehalut, Magyarcsaholy, Cehalut
» Magyardécsei Általános Iskola, Scoala Generala Cinesoaia, Magyardécse, Ciresoaia
» Általános Iskola, Magyardellő, Scoala Generala, Dileul Nou, Magyardellő, Dileul Nou
» Magyarfenesi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Vlaha, Magyarfenes, Vlaha
» Általános Iskola, Magyarfráta, Scoala Generala, Frata, Magyarfráta, Frata
» Magyargoroszlói Gimnázium, Scoala Gimnaziala Guruslau, Magyargoroszló, Guruslau
» Általános Iskola, Magyargyerőmonostor, Scoala Generala, Manastireni, Magyargyerőmonostor, Manastireni
» Máthé János Általános Iskola, Magyarhermány, Scoala Generala Máthé János, Herculian, Magyarhermány, Herculian
» Magyarkéci I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Chet, Magyarkéc, Chet
» I-IV. Osztályos Iskola, Magyarkecel, Scoala cu Cls. I-IV., Mesesenii De Jos, Magyarkecel, Mesesenii de Jos
» Magyarlapádi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Magyarlapád, Lopadea Noua
» Magyarláposi 1. sz. I-VIII Osztályos Általános Iskola, Scoala cu cls. I-VIII. nr. 1., Magyarlápos, TarguLapus
» Magyarlétai I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Liteni, Magyarléta, Liteni
» Magyarlónai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Luna De Sus, Magyarlóna, Luna De Sus
» Nemegyei Általános Iskola, Scoala Generala, Nimigea de Jos, Magyarnemegye, Nimigia de Jos
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Magyaró, Scoala Generala Clasele I-IV., Alunis, Magyaró, Alunis
» Magyarói Általános Iskola, Scoala Generala, Alunis, Magyaró, Alunis
» Magyarózdi Általános Iskola, Scoala Generala, Ozd, Magyarózd, Ozd
» Magyarpéterlaki Általános Iskola, Scoala Generala, Petriciala De Mures, Magyarpéterlaka, Petrileaca de Mures
» Magyarremete Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Magyarremete, Remetea
» Magyarremetei Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Remetea, Magyarremete, Remetea
» Magyarsárosi Általános Iskola, Scoala Generala, Delenii, Magyarsáros, Delenii Sarosu Unguresc
» Általános Iskola, Magyarszovát, Scoala Generala, Suatu, Magyarszovát, Suatu
» Magyarvalkói I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Valeni, Magyarvalkó, Valeni
» Vistai Elemi Iskola, Scoala Generala cu cl. I-IV, Vistea, Magyarvista, Vistea
» Általános Iskola, Magyarzsákod, Scoala Generala, Jacodu, Magyarzsákod, Jacodu
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Mája, Scoala Primara cu Clasele I-IV. Maia, Mája, Maia
» Általános Iskola, Majád, Scoala Generala, Maiad, Majád, Maiad
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Majláthfalva, Scoala cu Clasele I-VIII., Mailat, Majláthfalva, Mailat
» Wesselényi Miklós Általános Iskola, Scoala Generala Wesselényi Miklós, Makkfalva, Ghindari
» Mákófalvi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Macau, Makófalva, Macau
» Orbán Balázs Általános Iskola, "Scoala Generala "Orbán Balázs", Moacsa", Maksa, Moacsa
» Málnási Általános Iskola, Scoala Generala, Malnas, Málnás, Malnas
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Málnásfürdő, Scoala Generala Clasele I-IV., Malnas Bai, Málnásfürdő, Malnas Bai
» Dragos Vajda Kollégium, Colegiul National Dragos Voda, Máramarossziget, Sighetul Marmatiei
» George Cosbuc I-VIII. Osztályos Általános Iskola, "Scoala cu Clasele I-VIII. "George Cosbuc", Máramarossziget, Sighetul-Marmatiei
» Nyírő József Általános Iskola, Máréfalva, Scoala Generala Nyírő József, Satu Mare, Máréfalva, Satu Mare
» Margittai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Marghita, Margitta, Marghita
» Margittai Elméleti Líceum, Liceul Teoretic, Margitta, Marghita
» Octavian Goga Iskolacsoport, Grupul Scolar Octavian Goga, Marghita, Margitta, Marghita
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Márkod, Scoala Generala Clasele I-VIII., Marculeni, Márkod, Marculeni
» Általános Iskola, Marosbogát, Scoala Generala, Marosbogát, Bogata
» Elemi Iskola, Marosdécse, Scoala Primara, Decea, Marosdécse, Decea
» 2. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 2, Marosfalva, Mures Sat
» 3. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 3, Marosfalva, Mures Sat
» 4. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 4, Marosfalva, Mures Sat
» Marosfelfalvi Általános Iskola, Scoala Generala, Suseni, Marosfelfalu, Suseni
» 4. sz. Általános Iskola, Marosfő, Scoala Generala Nr. 4., Izvoru de Mures, Marosfő, Izvoru Muresului
» Marosgombási Elemi Iskola, Scoala Primara, Gambas, Marosgombás, Gambas
» 2. sz. Általános Iskola, Maroshévíz, Scoala Generala Nr. 2., Toplita, Maroshévíz, Toplita
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Maroshévíz, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Toplita, Maroshévíz, Toplita
» Kemény János Általános Iskola, Scoala Generala Kemény János, Maroshévíz, Maroshévíz, Toplita
» O. C. Taslauanu Elméleti Líceum, Maroshévíz, Liceul Teoretic O. C. Taslauanu, Maroshévíz, Toplita
» Általános Iskola, Marosjára, Scoala Generala, Iara de Mures, Marosjára, Iara de Mures
» Általános Iskola, Maroskeresztúr, Scoala Generala, Cristesti, Maroskeresztúr, Cristesti
» 1. sz. Általános Iskola, Marosludas, Scoala Generala Nr. 1., Ludus, Marosludas, Ludus
» 2. sz. Általános Iskola, Marosludas, Scoala Generala Nr. 2., Ludus, Marosludas, Ludus
» Ipari Szakközépiskola, Marosludas, Grupul Scolar Industrial, Ludus, Marosludas, Ludus
» Általános Iskola, Marossárpatak, Scoala Generala, Glodeni, Marossárpatak, Glodeni
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Marosszentanna, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Santana De Mures, Marosszentanna, Santana De Mures
» Constantin Romanu Vivu-Török János Általános Iskola, "Scoala Generala "Constantin Romanu Vivu-Török János", Marosszentgyörgy, Sangeorgiu De Mures
» Általános Iskola, Marosszentkirály, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Sancraiu De Mures, Marosszentkirály, Sancraiu De Mures
» Általános Iskola, Marosugra, Scoala Generala, Ugra De Mures, Marosugra, Ugra De Mures
» Lucian Blaga Általános Iskola, Scoala Generala Lucian Blaga, Ocna Mures, Marosújvár, Ocna Mures
» 1. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 1., Marosvásárhely, Targu-Mures
» 10. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 10., Marosvásárhely, Targu-Mures
» 11. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 11., Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 12-es Számú Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 12., Marosvásárhely, Targu-Mures
» 13. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 13., Marosvásárhely, Targu-Mures
» 14. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 14., Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 15. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 15., Marosvásárhely, Targu-Mures
» 16. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 16., Marosvásárhely, Targu-Mures
» 17. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 17., Marosvásárhely, Targu-Mures
» 19. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 19.Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 2. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 2. Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Tudor Vladimirescu Állami Gimnázium, Gimnaziul de stat Tudor Vladimirescu TG-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 4. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 4., Marosvásárhely, Targu-Mures
» Mihai Viteazul Állami Gimnázium, Marosvásárhely, Gimnaziul de Stat Mihai Viteazul, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 6. sz. Általános Iskola Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 6., Marosvásárhely, Targu-Mures
» 7. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 7, Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 8. sz. Általános Iskola, Marosvásárhely, Scoala Generala Nr. 8. Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 9. sz. Általános Iskola Marosvásárhely, Scala Generala nr. 9., Marosvásárhely, Targu-Mures
» Avram Iancu Ipari Iskolaközpont, "Grup Scolar Industrial "Avram Iancu", Marosvásárhely, Targu-Mures
» Bolyai Farkas Elméleti Liceum, Liceul Teoretic Bolyai Farkas, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Constantin Brancusi Iskolaközpont, Grupul Scolar Constantin Brancusi, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Elektromarós Líceum, Marosvásárhely, Liceul Electromures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Gheorghe Sincai Iskolaközpont, Grup Scolar Gheorghe Sincai, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Ion Vlasiu Iskolaközpont, "Grup Scolar "Ion Vlasiu", Marosvásárhely, Targu-Mures
» Magasépítészeti Középiskola, Marosvásárhely, Grupul Scolar de Constructii-Montaj, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Marosvásárhelyi 18. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 18., Tg-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Marosvásárhelyi 3. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 3., Targu Mures, Marosvásárhely, Targu Mures
» Mihai Eminescu Pedagógiai Líceum, Liceul Pedagogic Mihai Eminescu, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Művészeti Líceum, Marosvásárhely, Liceul De Arta, Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Papiu Ilarian Nemzeti Kollégium, Colegiul National Al. Papiu Ilarian, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Prelucrarea Lemnului Középiskola, Grupul Scolar Prelucrarea Lemnului, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Református Kollégium, Marosvásárhely, Liceul Teologic Reformat, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Sport Líceum, Marosvásárhely, Liceul cu Program Sportiv, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Traian Vuia Iskolaközpont, Grup Scolar Traian Vuia, Marosvásárhely, Targu-Mures
» UNIREA Nemzeti Kollégium, Marosvásárhely, Colegiul National Unirea, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Vegyipari Iskola Központ, Marosvásárhely, Grup Scolar De Chimie Industriala, Marosvásárhely, Targu-Mures
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Marosvécs, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Brancovenesti, Marosvécs, Brancovenesti
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Mátisfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Matiseni, Mátisfalva, Matiseni
» 8. sz. Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 8., Medgyes, Medias
» Axente Sever Elmélet Líceum, Liceul Teoretic Axente Sever Medias, Medgyes, Medias
» I-VIII. Osztályos Báthory István Általános Iskola, "Scoala cu Clasele I-VIII. "Báthory István", Medgyes, Medias
» I-VIII. Osztályos Iskola, Melegföldvár, Scoala cu Clasele I-VIII., Feldioara, Melegföldvár, Feldioara
» Általános iskola, Menyő, Scoala Clasele I-IV., Mineu, Menyő, Mineu
» I-VIII. Osztályos Iskola, Méra, Scoala cu Clasele I-VIII., Mera, Méra, Mera
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Mészkő, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Cheia, Mészkő, Cheia
» Mezőbaji Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Boiu, Mezőbaj, Boiu
» Elméleti Líceum, Mezőbánd, Liceul Teoretic, Band, Mezőbánd, Band
» Általános Iskola, Mezőbergenye, Scoala Generala, Berghia, Mezőbergenye, Berghia
» Általános Iskola, Mezőbodon, Scoala Generala Clasele I-VIII., Papiu-Ilarian, Mezőbodon, Papiu-Ilarian
» Mezőcsávási I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Ceuasu De Campie - Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Mezőcsávás, Ceuasu De Campie
» Elemi Iskola, Mezőfele, Scoala Primara, Campenita, Mezőfele, Campenita
» Mezőfényi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Foieni, Mezőfény, Foieni
» Általános Iskola, Mezőkeszű, Scoala Generala, Chesau, Mezőkeszű, Chesau
» Általános Iskola Mezőkirályfalva, Scoala Generala, Mezőkirályfalva, Craiesti
» Mezőköbölkúti Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Fantanita, Mezőköbölkút, Fantanita
» Mezőkölpényi I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I. -IV., Mezőkölpény, Culpiu
» Pataky Ágotha Általános Iskola, Mezőmadaras, Scoala Generala Pataky Ágotha, Madaras, Mezőmadaras, Madaras
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Mezőpanit, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Panet, Mezőpanit, Panet
» I-VIII. Osztályos Iskola, Mezőpetri, Scoala cu Clasele I-VIII., Petresti, Mezőpetri, Petresti
» Általános Iskola, Mezősámsond, Scoala Generala, Sincani, Mezősámsond, Sincani
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Mezőtelegd, Scoala cu Clasele I-VIII., Tileagd, Mezőtelegd, Tileagd
» Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Cécke, Tetchea
» Mezőveresegyházi I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Strugureni, Mezőveresegyháza, Strugureni
» Általános Iskola, Mezőzáh, Scoala Generala, Zau De Campie, Mezőzáh, Zau De Campie
» Miskolczi Károly Általános Iskola, Micske, Scoala cu Clasele I-VIII. Miskolczi Károly, Misca, Micske, Misca
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Mikefalva, Scoala Primara Clasele I-IV., Mica, Mikefalva, Mica
» Általános Iskola, Mikeháza, Scoala Generala, Mikeháza, Calugareni
» Miklósvári Általános Iskola, Scoala Generala, Miclosoara, Miklósvár, Miclosoara
» Mikolai Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele 1.-8. Micula, Mikola, Micula
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Mikóújfalu, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Mikfalau, Mikóújfalu, Mikfalau
» Miriszlói Általános Iskola, Scoala Generala, Miraslau, Miriszló, Mirislau
» Mocsolyai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Valea Pomilor, Mocsolya, Valea Pomilor
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Monó, Scoala cu Clasele I-VIII., Manau, Monó, Manau
» Petri Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Petreu, Monospetri, Petreu
» Elemi Iskola, Nagyadorján, Scoala Primara, Adrianu Mare, Nagyadorján, Adrianu Mare
» Kriza János I-VIII osztályos iskola, Nagyajta, Scoala cu clasele I-VIII Kriza János, Aita Mare, Nagyajta, Aita Mare
» Nagybaconi Benedek Elek Általános Iskola, "Scoala Generala "Benedek Elek", Batanii Mari", Nagybacon, Batanii Mari
» 16 sz. I-VIII Osztályos Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII nr. 16., Nagybánya, BaiaMare
» 18. sz. Altalanos Iskola, Scoala Generala Nr. 18, Nagybánya, Baia Mare
» 2. sz. Altalanos Iskola, Scoala Generala Nr. 2, Nagybánya, Baia Mare
» 4. sz. Altalanos Iskola, Scoala Generala Nr. 4, Nagybánya, Baia Mare
» 8. sz. Altalanos Iskola, Scoala Generala Nr. 8, Nagybánya, Baia Mare
» Gheorghe Sincai Liceum, Liceul Gheorghe Sincai, Nagybánya, Baia Mare
» I-VIII. Osztályos 11. sz. Nicolea Iorga Általános Iskola, Scoala cu Clasele I -VIII. Nr. 11. Nicolae Iorga, Nagybánya, Baia Mare
» I-VIII. Osztályos 15. sz. Általános Iskola, Nagybánya, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 15., Nagybánya, Baia Mare
» Mihai Eminescu Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Mihai Eminescu, Nagybánya, Baia Mare
» Németh László Elméleti Líceum, "Liceul Teoretic "Németh László", Nagybánya, Baia Mare
» Petre Dulfu 1. sz. Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 1. Petre Dulfu, Nagybánya, Baia Mare
» V. Lucaciu Liceum, Liceul Vasile Lucaciu, Nagybánya, Baia Mare
» Nagybodófalvi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Bodo, Nagybodófalva, Bodo
» Bartha Károly Általános Iskola, "Scoala Generala "Bartha Károly", Nagyborosnyó, Borosneu Mare
» 2. sz. Általános Iskola, Nagyenyed, Scoala Generala Nr. 2., Aiud, Nagyenyed, Aiud
» Bethlen Gábor Kollégium, Colegiul National Bethlen Gábor, Aiud, Nagyenyed, Aiud
» Nagyernyei Általános Iskola, Scoala Generala Ernei, Nagyernye, Ernei
» Általános Iskola, Nagygalambfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Porumbenii Mari, Nagygalambfalva, Porumbenii Mari
» Nagyiratosi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Iratosu, Nagyiratos, Iratosu
» Nagyjankai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Ianca Mare, Nagyjanka, Ianca Mare
» 5.-ös sz. I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Nagykadács, Scoala Generala Nr. 5. Clasele I-IV., Cadaciu Mare, Nagykadács, Cadaciu Mare
» Nagykágyai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Cadea, Nagykágya, Cadea
» Mezőgazdasági Iskolacsoport, Grupul Scolar Agricol, Cadea, Nagykágya, Cadea
» I-VIII. Osztályos Iskola, Nagykapus, Scoala cu Clasele I-VIII., Capusu Mare, Nagykapus, Capusu Mare
» 1. sz. Általános Iskola, Nagykároly, Scoala Generala Nr. 1. cu Clasele I-VIII. Carei, Nagykároly, Carei
» 3. sz. I-VIII. Osztályos Iskola, Nagykároly, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 3., Carei, Nagykároly, Carei
» 4. sz. Elemi Iskola, Nagykároly, Scoala cu Clasele I-Iv. Nr. 4., Carei, Nagykároly, Carei
» Ipari Iskolacsoport, Grup Scoalar Industrial, Nagykároly, Carei
» Kalazanci Szt. József Római Katolikus Teológiai Líceum, "Liceul Teologic Romano-Catolic "Josephus Calasantius", Nagykároly, Carei
» Mezőgazdasági Iskolacsoport, Grupul Scolar Agricol, Nagykároly, Carei
» Nagykárolyi Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Carei, Nagykároly, Carei
» Nagykárolyi I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Cartier-Carei, Nagykároly, Carei
» Sámuel József Általános Iskola I-VIII osztály, Kend, "Scoala Generala "Sámuel József" cl. I-VIII Chendu", Nagykend, Chendu
» I-VIII. Osztályos Iskola, Nagykolcs, Scoala cu Clasele I-VIII., Culciu Mare, Nagykolcs, Culciu Mare
» J.Gregor Taiowsky Iskolacsoport, Grup Scolar J. Gregor Taiowsky, Nadlac, Nagylak, Nadlac
» Elemi Iskola, Scoala cu clasele I-IV., Nagylak, Nadlac
» Nagymajtényi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Moftinu Mare, Nagymajtény, Moftinu-Mare
» Elemi Iskola, Medvés, Scoala Elementara, Medves, Nagymedvés, Medves
» Nagymohai Általános Iskola, Scoala Generala, Grinari, Nagymoha, Grinari
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Nagymon, Scoala cu Clasele I-IV., Naimon, Nagymon, Naimon
» Nagypeleskei I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Peles, Nagypeleske, Peles
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-IV., Nagypetri, Petrindu
» Nagysajói Általános Iskola, Scoala Generala, Sieu, Nagysajó, Sieu
» Elméleti Líceum, Nagysármás, Liceul Teoretic, Nagysármás, Sarmasu
» Arany János Általános Iskola, Nagyszalonta, Scoala nr. 1., cu Clasele I-VIII., Salonta, Nagyszalonta, Salonta
» Nagyszalontai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Salonta, Nagyszalonta, Salonta
» Nagyszalontai Elméleti Líceum, Liceul Teoretic, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
» Péter Iskola, Parohia Reformata, Scoala Péter, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
» Nagyszántói Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Santau Mare, Nagyszántó, Santaul Mare
» 15. sz. Általános Iskola, Nagyszeben, Scoala Generala Nr. 15., Sibiu, Nagyszeben, Sibiu
» Octavian Goga Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Octavian Goga, Nagyszeben, Sibiu
» 1. sz. I-VIII. Osztályos Iskola, Nagyszentmiklós, Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 1., Sannicolau Mare, Nagyszentmiklós, Sannicolau Mare
» 1. sz. Ioan Slavici Általános Iskola, "Scoala Generala "Ioan Slavici" Nr. 1., Oradea", Nagyvárad, Oradea
» 11. sz. Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 11., Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 12. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 12, Nagyvárad, Oradea
» 13. sz. Általános Iskola (Ion Bogdan), Scoala Generala Nr. 13 (Ion Bogdan), Nagyvárad, Oradea
» 14. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 14, Nagyvárad, Oradea
» 18. sz. Általános Iskola (O. Goga), Scoala Generala Nr. 18 (O. Goga), Nagyvárad, Oradea
» 3. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 3, Nagyvárad, Oradea
» Juhász Gyula Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. No. 5., Nagyvárad, Oradea
» Ady Endre Középiskola, Liceul Teoretic Ady Endre, Nagyvárad, Oradea
» Andrei Muresanu Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Andrei Muresanu, Nagyvárad, Oradea
» Avram Iancu Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Avram Iancu, Nagyvárad, Oradea
» Dacia Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. Dacia, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Decebal Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. Decebal, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Egyeszségügyi Gimnázium, Liceul Sanitar, Nagyvárad, Oradea
» George Cosbuc Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. George Cosbuc, Nagyvárad, Oradea
» Iosif Vulcan Pedagógiai Líceum, Liceul Pedagogic I. Vulcan, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Ioan Slavici Általános Iskola, Ioan Slavici S08 Nr. 1., Nagyvárad, Oradea
» Ion Bogdan Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Ion Bogdan, Nagyvárad, Oradea
» Lórántffy Zsuzsanna Református Gimnázium, Liceul Teologic Reformat Lorantffy Zsuzsanna, Nagyvárad, Oradea
» Lucian Blaga Középiskola, Liceul Lucian Blaga, Nagyvárad, Oradea
» Lucretia Suciu Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Lucretia Suciu, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Mihai Eminescu Elméleti Liceum, Nagyvárad, Liceul Teoretic Mihai Eminescu, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 16. sz. Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 16., Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Alexandru Roman Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Alexandru Roman, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Nagyváradi Dimitrie C. Líceum, Liceul Dimitrie Cantemir, Nagyvárad, Oradea
» Képzőművészeti Líceum, Liceul De Arta, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Mihai Viteazul Iskolacsoport, Grup Scolar Mihai Viteazul, Nagyvárad, Oradea
» Partenie Cosma Kereskedelmi Szakközépiskola, "Grupul Scolar Economic "Partenie Cosma", Oradea", Nagyvárad, Oradea
» Nagyváradi Saguna Ipari Iskolacsoport, Grup Scolar Indusztrial Saguna, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Nicolae Balcescu Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Nicolae Balcescu, Nagyvárad, Oradea
» O. Ghibu Líceum, Liceul O. Ghibu, Nagyvárad, Oradea
» Octavian Goga Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Octavian Goga, Nagyvárad, Oradea
» Oltea Doamna Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. Oltea Doamna, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Szent László Római Katolikus Gimnázium, Liceul Teologic Romano-Catolic Szent László, Nagyvárad, Oradea
» Nagyvarjasi I-IV. Osztályos Iskola, Scola cu Clasele I-IV., Variasul Mare, Nagyvarjas, Variasul Mare
» Zeréndi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Zerind, Nagyzerénd, Zerind
» 1. sz. Általános Iskola, Négyfalu, Scoala Generala Nr. 1., Sacele, Négyfalu, Sacele
» George Moroianu Elméleti Líceum, Liceul Teoretic George Moroianu, Négyfalu, Sacele
» Zajzoni Rab István Elméleti Középiskola, Négyfalu, Liceul Teoretic Zajzoni Rab István, Négyfalu, Sacele
» Szentiváni Mihály Általános Iskola, Nyárádgálfalva, "Scoala Generala "Szentiváni Mihály", Galesti", Nyárádgálfalva, Galesti
» 2. sz. Elemi Iskola, Nyárádkarácsonyfalva, Scoala Primara Craciunesti Nr. 2., Nyárádkarácsonyfalva, Craciunesti
» Általános Iskola, Nyárádkarácsonyfalva, Scoala Generala, Craciunesti, Nyárádkarácsonyfalva, Craciunesti
» Általános Iskola, Nyárádköszvényes, Scoala Generala, Matrici, Nyárádköszvényes, Matrici
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Nyárádmagyarós, Scoala Generala Magherani Clasele I-VIII., Nyárádmagyarós, Magherani
» Dr. Nyulas Ferenc Általános Iskola, Scoala Generala Dr. Nyulas Ferenc, Nyárádremete, Eremitu
» Általános Iskola, Nyárádsárd, Scoala Generala, Sardul Nirajului, Nyárádsárd, Sardul Nirajului
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Nyárádselye, Scoala Generala Silea Nirajului Clasele I-VIII., Nyárádselye, Silea Nirajului
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Nyárádszentbenedek, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Nyárádszentbenedek, Murgesti
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Nyárádszentimre, Scoala Primara Eremieni cu Clasele I-IV., Nyárádszentimre, Eremieni
» Elemi Iskola, Nyárádszentlászló, Scoala Primara Sanvasii, Nyárádszentlászló, Sanvasii
» Általános Iskola, Nyárádszentmárton, Scoala Generala, Nyárádszentmárton, Mitresti
» Nyárádszentmártoni Általános Iskola, Scoala Primara, Mitresti, Nyárádszentmárton, Mitresti
» Általános Iskola, Nyárádszereda, Scoala Generala, Miercurea Nirajului, Nyárádszereda, Miercurea Nirajului
» Elemi Iskola, Nyárádszereda, Scoala Primara, Miercurea Nirajului, Nyárádszereda, Miercurea Nirajului
» Elemi Iskola, Nyárádszereda, Andrásfalva út, Scoala Primara, Santandrei,Miercurea Nirajului, Nyárádszereda, Miercurea Nirajului
» Iskolaközpont, Nyárádszereda, Grup Scolar, Miercurea Nirajului, Nyárádszereda, Miercurea-Nirajului
» Általános Iskola, Nyárádtő, Scoala Generala, Ungheni, Nyárádtő, Ungheni
» Emil Dragon Általános Iskola, Scoala Generala Emil Dragon, Nyárádtő, Ungheni
» Nyégerfalvi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Nyégerfalva, Gradinari
» Nyergestanyai Általános Iskola, Scoala Generala Rosiori, Nyergestanya, Rosiori, com. Ludus
» 4. sz. I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Nyikómalomfalva, Scoala cu Clasele I-IV. Nr. 4., Morareni, Nyikómalomfalva, Morareni
» I-IV.Osztályos Iskola, Nyíres, Scoala cu Clasele I-IV., Nyíres, Nires
» Elemi Iskola, Nyomát, Scoala Primara, Nyomát, Maiad
» Nyújtódi Jakabos Ödön Általános Iskola, "Scoala Generala "Jakabos Ödön", Lunga", Nyújtód, Lunga
» Nyüvedi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Niuved, Nyüved, Niuved
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Ócfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Oteni, Ócfalva, Oteni
» Általános Iskola, Ojtoz, Scoala Generala, Oituz, Ojtoz, Oituz
» Kelemen Imre Általános Iskola, Oklánd, Scoala cu Clasele I-VIII. Kelemen Imre, Ocland, Oklánd, Ocland
» Speciális Iskola, Oklánd, Scoala Speciala, Ocland, Oklánd, Ocland
» Elemi Iskola, Olasztelek, Scoala Generala, Talisoara, Olasztelek, Talisoara
» Általános Iskola, Olthévíz, Scoala Generala, Hoghiz, Olthévíz, Hoghiz
» Általános Iskola, Oltszakadát, Scoala Generala, Sacadat, Oltszakadát, Sacadat
» Oltszemi Általános Iskola, Scoala Generala, Olteni, Oltszem, Olteni
» Speciális Iskola, Oltszem, Scoala Speciala Olteni, Oltszem, Olteni
» I-VIII. Osztályos Iskola, Ombod, Scoala cu Clasele I-VIII., Ambud, Ombód, Ambud
» Gh. Lazar Iskolacsoport, Grup Scolar Gh. Lazar, Pecica, Ópécska, Pecica
» Pécskai 2. sz. I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV. Nr. 2., Pecica, Ópécska, Pecica
» Pécskai 2. sz. I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 2., Pecica, Ópécska, Pecica
» Teleki Általános Iskola, Scoala Generala Telechia, Telek, Telechia
» 9. sz. I-IV. Oszt. Iskola, Scoala cu cl. I-IV. Nr. 9, Oroszhegy, Dealu
» Általános Iskola, Oroszhegy, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Dealu, Oroszhegy, Dealu
» Diafalvi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Diafalau, Dealu, Oroszhegy, Diafalau
» I-IV. Osztályos Iskola, Üknyéd, Scoala cu Clasele I-IV. Valea Rotunda, Dealu, Oroszhegy, Dealu
» 2. sz. Általános Iskola, Orotva, Scoala Generala Nr. 2., Jolotca, Orotva, Jolotca
» Óteleki I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Otelec, Ótelek, Otelec
» Szentjóbi Szabó László I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Szentjóbi Szabó László, Otomani, Ottomány, Otomani
» Óvári Általános Iskola, Scoala cu Clasele I.-VIII., Oar, Óvári, Oar
» 2. sz. Általános Iskola, Ozsdola, Scoala Generala Nr. 2., Ozsdola, Ojdula
» Kun Kocsárd Általános Iskola, Ozsdola, "Scoala Generala "Kun Kocsárd", Ojdula", Ozsdola, Ojdula
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Örvénd, Scoala cu Clasele I-VIII., Urvind, Örvend, Urvind
» I-IV. Osztályos Iskola, Ötvösd, Scoala cu Clasele I-IV., Otvesti, Ötvösd, Otvesti
» Általános Iskola, Páké, Scoala Generala, Pachia, Páké, Pachia
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Pálpataka, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Valea lui Pavel, Pálpataka, Valea lui Pavel
» Pankotai Elméleti Líceum, Liceul Teoretic, Pancota, Pankota, Pancota
» Papolci 8 osztályos Általános Iskola, Scoala Generala de 8 ani, Papolc, Papauti
» Paptamási Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tamaseu, Paptamási, Tamaseu
» Áprily Lajos Általános Iskola, Parajd, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Áprily Lajos, Praid, Parajd, Praid
» I-IV. Osztályos 4. sz. Általános Iskola, Parajd-Bánya, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 4., Praid-Salina, Parajd, Praid-Salina
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Patakfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Valeni, Patakfalva, Valeni
» Patóházi Általános Iskola, Scoala cl. I-IV., Patau, Patóháza, Patau
» Perbárthidai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Parhida, Pelbárthida, Parhida
» I.-VIII. Osztályos Általános Iskola, Pelekeszi, Scoala Generala CU CLS. I.-VIII, Becheni, Pelekeszi, Becheni
» Perecseni Gimnáziumi Iskola, Scoala Gimnaziala Pericei, Perecsen, Pericei
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Pete, Scoala cu Clasele I-IV., Pete, Petea
» Általános Iskola I.-IV. Osztály, Petek, Scoala Generala, Petek, Petecu
» Elemi Iskola, Péterfalva, Scoala Clasele I-IV., Blaj-Petrisat, Péterfalva, Blaj-Petrisat
» Elemi Iskola, Péterfalva, Scoala Clasele I-IV., Petresti, Péterfalva, Petresti
» 6. Számú Általános Iskola, Petrilla, Scoala Generala Nr. 6., Petrilla, Petrila
» 5-ös számú Általános Iskola, Scoala Generala nr. 5, Petrozsény, Petrosani
» Elméleti Líceum, Petrozsény, Liceul Teoretic, Petrosani, Petrozsény, Petrosani
» I-IV. Osztályos Iskola, Pettyén, Scoala cu Clasele I-IV., Petin, Pettyén, Petin
» Piskolti Általános Iskola, Scoala Generala Piscolt, Piskolt, Piscolt
» Általános Iskola, Póka, Scoala Generala, Paingeni, Póka, Paingeni
» Általános Iskola, Pókakeresztúr, Scoala Generala, Pacureni, Pókakeresztúr, Pacureni
» Poklostelki Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Poclusa De Barcau, Poklostelek, Poclusa De Barcau
» I-VIII. Osztályos Elemi Iskola, Pósalaka, Scoala cu Clasele I-IV., Posoloaca, Pósalaka, Posoloaca
» Pusztadaróci Általános Iskola, Scoala Generala cl. I-VIII., Dorolt, Pusztadaróc, Dorolt
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Pusztakalán, Scoala Generala Clasele I-VIII., Pusztakalán, Calan
» I-IV. Osztályos Iskola, Pusztakeresztúr, Scoala cu Clasele I-IV., Cherestur, Pusztakeresztúr, Cherestur
» Pusztaújlaki Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Uileacu de Cris, Pusztaújlak, Uileacu de Cris
» Általános Iskola, Pürkerec, Scoala Generala, Purcareni, Pürkerec, Purcareni
» Radnóti Általános Iskola, Scoala Generala, Iernut, Radnót, Iernut
» Rátoni I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu clasele I-IV. Ratin, Ráton, Ratin
» Általános Iskola, Rava, Scoala Generala, Roua, Rava, Roua
» 12. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Recsenéd, Scoala cu Clasele I-IV. Nr. 12., Rares, Recsenéd, Rares
» Ion Pop Reteganul Általános Iskola, Retteg, Scoala Generala Ion Pop Reteganul, Retteg, Reteag
» Antos János Általános Iskola, "Scoala Generala "Antos János", Réty, Reci
» Általános Iskola, Rigmány, Scoala Generala, Rigmani, Rigmány, Rigmani
» Rózsási I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Rózsás, Fonau
» 3. sz. Makkai András Általános Iskola, Rugonfalva, Scoala Generala Nr. 3. cu Clasele I-VIII. Makkai András, Ruganesti, Rugonfalva, Ruganesti
» I-VIII. Osztályos Iskola, Sándorhomok, Scoala cu Clasele I-VIII., Sándorhomok, Nisipeni
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Sándortelke, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Alexandrita, Sándortelke, Alexandrita
» 2. sz. Általános Iskola, Sántatelek, Scoala Generala, Izvoru Trotusului, Sántatelek, Izvoru Trotusului
» 2. sz. Általános Iskola, Sántatelek, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 2., Sántatelek, Izvoru Trotusului
» Mezőgazdasági Középiskola, Grupul Scolar Agricol, Sárköz, Livada
» Sárközi Elemi Iskola, Scoala cu cl. I-IV., Livada, Sárköz, Livada
» Sárközi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Livada, Sárközújlak, Livada
» Ipari Iskolacsoport, Sarmaság, Grup Scolar Industrial, Sarmaság, Sarmasag
» I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala Generala Clasele I-VIII., Sarmaság, Sarmasag
» Sáromberki Általános Iskola, Scoala Generala Dumbravioara, Sáromberke, Dumbravioara
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Sárvásár, Scoala cu Clasele I-IV., Saula, Sárvásár, Saula
» 2. sz. Általános Iskola, Segesvár, Scoala Generala nr. 2., Segesvár, Sighisoara
» Aurel Mosora Állami Gimnázium, "Gimnaziul De Stat "Aurel Mosora", Segesvár, Sighisoara
» Dealul Viilor Általános Iskola, "Scoala Generala "Dealul Viilor", Segesvár, Sighisoara
» Ipari Középiskola, Segesvár, Grupul Scolar de Industrie Usoara, Segesvár, Sighisoara
» Mircea Eliade Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Mircea Eliade, Segesvár, Sighisoara
» Zaharia Boin Állami Gimnázium, Gimnaziul De Stat. Zaharia Boin, Segesvár, Sighisoara
» I-VIII. Osztályos Iskola Selymesilosva, Scoala Generala Clasele I-VIII., Selymesilosva, Ilisua
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Seprőd, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Drojdii, Seprőd, Drojdii
» Mikes Ármin Általános Iskola, Sepsibükszád, Scoala Generalá Mikes Ármin, Sepsibükszád, Bixad
» Sepsikőröspataki Általános Iskola, Scoala Generalá, Valea Crisului, Sepsikőröspatak, Valea Crisului
» Kós Károly Iskolaközpont, Grup Scolar Kós Károly, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» 6. sz. Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy, Scoala Generala Nr. 6, Sfantu Gheorghe, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» 7. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 7, Sepsiszentgyörgy, Sfantu-Gheorghe
» Egészségügyi Posztliceális Iskola, Sepsiszentgyörgy, Scoala Postliceara Sanitara, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Közgazdasági és Közigazgatási Szakközépiskola, Grupul Scolar Economic-Administrativ, Sfantu Gheorghe, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Gödri Ferenc Általános Iskola, Scoala Generala Gödri Ferenc, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Kisegítő Iskola, Scoala Ajutatoare, Sepsiszentgyörgy, Sfantu-Gheorghe
» Mezőgazdasági Iskolacsoport, Grup Scolar Agricol, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Mikes Kelemen Elméleti Líceum, Sepsiszentgyörgy, Liceul Teoretic Mikes Kelemen, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Művészeti Líceum, Sepsiszentgyörgy, Liceul De Arta - Sf. Gheorghe, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Néri Szent Fülöp Általános Iskola, Sepsiszentgyörgy, Scoala Generala Sf. Filip De Nerei, , Sfantu Gheorghe
» I-VIII osztályos Nicolae Colan Általános Iskola, Scoala Generala Nicolae Colan, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Olt Középiskola, Grupul Scolar Oltul, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Puskás Tivadar Szakközépiskola, Grup Scolar Puskás Tivadar, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Református Teológiai Líceum, Liceul Teologic Reformat, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Speciális Iskola, Sepsiszentgyörgy, Scoala Speciala Sf. Gheorghe, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Székely Mikó Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Székely Mikó, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Kiss Árpád I-VIII osztályos iskola, , Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» I-VIII Osztályos Váradi József Iskola, Sc cu ci I-VIII Váradi József, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Elemi Iskola, Sepsiszentkirály, Scoala cu clasele I-IV, Sepsiszentkirály, Sancraiu
» 2. sz. Általános Iskola, Sikasszómezeje, Scoala Generala nr 2, Sikasszómezeje, Sicasau
» Általános Iskola, Siklód, Scoala Generala, Siclod, Siklód, Siclod
» Simándi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Simand, Simánd, Simand
» Marosi Gergely Általános Iskola, Siménfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Marosi Gergely, Simonesti, Siménfalva, Simonesti
» Simonyfalvi Általános Iskola, Simonyifalva, Scoala cu Clasele I-VIII., Satu-Nou, Simonyifalva, Satu-Nou
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Sinfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Cornesti, Sinfalva, Cornesti
» Síteri Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Sisterea, Siter, Sisterea
» Sófalvi Általános Elemi Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Sarata, Sófalva, Sarata
» I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Cornesti, Sólyomtelke, Cornesti
» Somkeréki I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala I-VIII., Sintereag, Somkerék, Sintereag
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Sómlyóújlak, Uilacu-Simleului
» Somosdi Általános Iskola, Scoala Generala, Cornesti, Somosd, Cornesti
» Általános Iskola, Sóvárad, Scoala Generala, Sarateni, Sóvárad, Sarateni
» 7. sz Elemi Iskola I-IV Osztály, Sötétpatak, Scoala Generala Nr. 7., Sötétpatak, Valea Intunecoasa
» Sövényfalvi Általános Iskola, Scoala Generala, Cornesti, Sövényfalva, Cornesti
» Iskolacsoport, Sülelmed, Grup Scolar Industrial, Sülelmed, Ulmeni
» Szabédi Általános Iskola, Scoala Generala, Sabed, Szabéd, Sabed
» Szacsvai Általános Iskola, Scoala Generala Saciova, Szacsva, Saciova
» Elemi Iskola, Felső-Szakadát, Scoala Primara, Sacadat, Szakadát, Sacadat
» Petőfi Sándor Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Petőfi Sándor, Szákul, Sacu
» Balaskó Nándor I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Balaskó Nándor, Salacea, Érszalacs, Salacea
» Szalárdi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Salard, Szalárd, Salard
» Általános Iskola, Székelyszállás, Scoala Generala, Salasuri, Székelyszállás, Salasuri
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Szamosardó, Scoala cu Clasele I-VIII., Arduzel, Szamosardó, Arduzel
» I.-VIII. Osztályos Iskola, Szamosdara, Scoala cu Clasele I.-VIII., Dara, Szamosdara, Dara
» I-IV.Osztályos Iskola, Szamoskórod, Scoala cu Clasele I-VIII., Szamoskóród, Corod
» I-VIII. Osztályos Iskola, Szamoskrassó, Scoala cu Clasele I-VIII., Szamoskrassó, Caraseu
» 2. sz. Iskola, Scoala Generala nr. 2., Szamosújvár, Gherla
» Petru Maior Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Petru Maior, Szamosújvár, Gherla
» Szaniszlói Általános Iskola, Scoala Generala Sanislau, Szaniszló, Sanislau
» I-VIII. Osztályos Iskola, Szapáryfalva, Scoala cu Clasele I-VIII., Tipari, Szapáryfalva, Tipari
» Szapárligeti I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tipar, Szapáryliget, Tipar
» Elemi Iskola, Szapárliget, Scoala cu clasele I-IV., Tipar, Szapáryliget, Tipar
» Ajtai Abod Mihály I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Szárazajta, "Scoala Generala cu Clasele I-VIII. "Ajtai Abod Mihály", Szárazajta, Aita Seaca
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Szárazberek, Scoala cu Clasele I-VIII., Szárazberek, Bercu
» Szászfenesi Gheorghe Sincai Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Gheorghe Sincai, Floresti, Szászfenes, Floresti
» Általános Iskola, Szásznádas, Scoala Generala, Nades, Szásznádas, Nades
» 2. sz. Általános Iskola, Szászrégen, Scoala Generala Nr. 2., Szászrégen, Reghin
» 3. sz. Általános Iskola, Szászrégen, Scoala Generala Nr. 3., Szászrégen, Reghin
» 4. Sz. Általános Iskola, Szászrégen, Scoala Generala nr. 4., Szászrégen, Reghin
» 6. sz. Általános Iskola, Szászrégen, Scoala Generala Nr. 6., Szászrégen, Reghin
» 7. Sz. Általános Iskola, Szászrégen, Scoala Generala nr. 7., Szászrégen, Reghin
» Agustin Maior Állami Gimnázium, Gimnaziul De Stat Agustin Maior, Szászrégen, Reghin
» Lucian Blaga Iskolaközpont, "Grup Scolar "Lucian Blaga", Szászrégen, Reghin
» Petru Maior Iskolaközpont, "Grupul Scolar "Petru Maior", Szászrégen, Reghin
» Virgil Onitiu Állami Gimnázium, Gimnaziul De Stat Virgil Onitiu, Szászrégen, Reghin
» Általános Iskola, Szászszentiván, Scoala Generala, Santioana, Szászszentiván, Santioana
» Nyolcosztályos Iskola, Szásztancs, Scoala cu Clasele I-VIII., Tonciu, Szásztancs, Tonciu
» Dr. Aurel Vlad Általános Iskola, Scoala Generala Dr. Aurel Vlad, Szászváros, Orastie
» Szatmárhegyi Általános Iskola, Scoala Generala Viile Satu-Mare, Szatmárhegy, Viile Satu-Mare
» 10. sz. Általános Iskola, Szatmárnémeti, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr.10 Satu-Mare, Szatmárnémeti, Satu-Mare
» 13. sz. Általános Iskola, Szatmárnémeti, Scoala Generala Nr. 13., Szatmárnémeti, Satu Mare
» 16. sz. Altalanos Iskola, Scoala Generala Nr. 16, Szatmárnémeti, Satu Mare
» 17. sz. Altalanos Iskola, Scoala Generala Nr. 17, Szatmárnémeti, Satu Mare
» 20. sz. Altalanos Iskola, Scoala Generala Nr. 20, Szatmárnémeti, Satu Mare
» dr. Vasile Lucaciu Általános Iskola, "Scoala Generala cu Clasele 1.-8. "dr. Vasile Lucaciu", Szatmárnémeti, Szatmárnémeti
» 3.-as Számú Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele 1.-8. Nr. 3., Szatmárnémeti, Satu Mare
» 4. sz. Általános Iskola, Szatmárnémeti, Scoala Generala Nr. 4., Szatmárnémeti, Satu-Mare
» 5. sz. Általános Iskola, Szatmárnémeti, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 5., Satu Mare, Szatmárnémeti, Satu-Mare
» 7.-es Számú Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 7., Szatmárnémeti, Satu Mare
» Aurel Popp Művészeti Líceum, Liceul De Arta Aurel Popp, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Avram Iancu Általános Iskola, Scoala Generala Avram Iancu, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Élelmiszeripari Iskolacsoport, Szatmárnémeti, Grup Scolar De Industrie Alimentara, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Faipari Szakközépiskola, Grup Scolar Forestier, Szatmárnémeti, Satu Mare
» "Traian Vuia" Iskolacsoport, Szatmárnémeti", "Grupul Scolar "Traian Vuia", Szatmárnémeti, Satu Mare
» Grigore Moisil Általános Iskola, Scoala Generala Grigore Moisil, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Hám János Római Katolikus Iskolaközpont, "Group Scolar Teologic Romano Catolic "Hám János", Szatmárnémeti, Satu-Mare
» I-VIII. Osztályos Iskola C. Branorcanu, Scoala cu Clasele I-VIII. C. Branorcanu, Szatmárnémeti, Satu-Mare
» Kereskedelmi Liceum, Liceul Comercial, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Kisegítő Iskola, Scoala Ajutatoare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Kölcsey Ferenc Nemzeti Kollégium, Colegiul National Kölcsey Ferenc, Szatmárnémeti, Satu-Mare
» Könnyűipari Iskolacsoport, Grup Scolar De Industrie Usoara, Szatmárnémeti, Satu Mare
» 16 sz. Lucian Blaga Általános Iskola, Szatmárnémeti, Scoala Generala Lucian Blaga Satu-Mare, Szatmárnémeti, Satu-Mare
» Mihai Eminescu Kollegium, Colegiul Mihai Eminescu, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Mircea Eliade Általános Iskola, Scoala Generala Mircea Eliade, Szatmárnémeti, Satu-Mare
» Octavian Goga I-VIII Általános Iskola, "Scoala cu Clasele I-VIII. "Octavian Goga", Szatmárnémeti, Satu-Mare
» Református Gimnázium, Szatmárnémeti, Liceul Teologic Reformat, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Szatmari Tanitokepzo, Liceul Pedagogig, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Unio Gépipari Középiskola, Grupul Scolar Industrial Constructii de Masini Unio, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Szarmarpálfalvai Elemi Iskola, Scoala cu cl. I-IV., Paulesti, Szatmárpálfalva, Paulesti
» Szatmárudvari Általános Iskola, Scoala Generala Odoreu, Szatmárudvari, Odoreu
» Szatmárhegyi Általános Iskola, Scoala Generala Viile Satu-Mare, Szatmérhegy, Viile Satu-Mare
» Szederjesi Általános Iskola, Scoala Generala Mureni, Szederjes, Mureni
» Széki Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Sic, Szék, Sic
» I-IV. Osztályos Összevont Elemi Iskola, Scoala Primara Clasele I-IV., Simultan, Székelyabod, Abud
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Székelybere, Scoala Primara cu Clasele I-IV., Bereni, Székelybere, Bereni
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Székelycsóka, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Corbesti, Székelycsóka, Corbesti
» Általános Iskola, Székelydája, Scoala Generala, Székelydája, Daia
» János Zsigmond Általános Iskola, Székelyderzs, Scoala Generala János Zsigmond, Darjiu, Székelyderzs, Darjiu
» Általános Iskola, Székelydobó, Sc. Generala cu Clasele I-IV. Nr. 9., Dobeni, Székelydobó, Dobeni
» Petőfi Sándor Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Petőfi Sándor, Sacueni, Székelyhíd, Sacueni
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Székelyhodos, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Hodosa, Székelyhodos, Hodosa
» Székelykakasdi Általános Iskola, Scoala Generala, Valureni, Székelykakasd, Valureni
» Székelykáli Általános Iskola, Scoala Generala, Caluseri, Székelykál, Calauseri
» 1. sz. Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 1. Petőfi Sándor, Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
» Gál Tamás Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Gál Tamás, Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
» Orbán Balázs Elméleti Líceum, Székelykeresztúr, Liceul Teoretic Orbán Balázs, Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
» Unitárius Teológia, Székelykeresztúr, Liceul Teologic Unitarian, Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
» Zejk Domokos Általános Iskola és Mezőgazdasági Iskolacsoport, Székelykeresztúr, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. cu Grup Scolar Agricol Zejk Domokos, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
» Általános Iskola, Székelykocsárd, Scoala Generala, Razboieni, Székelykocsárd, Razboieni
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Székelykövesd, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Cuiesd, Székelykövesd, Cuiesd
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Székelylengyelfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Polonita, Székelylengyelfalva, Polonita
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Székelymuzsna, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Mujna, Székelymuzsna, Mujna
» Székelysárdi Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Sardu Nirajului, Székelysárd, Sardu Nirajului
» Székelyszáldobosi I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Doboseni, Székelyszáldobos, Doboseni
» Pécsi Simon Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Pécsi Simon, Eliseni, Székelyszenterzsébet, Eliseni
» Szent István Általános Iskola, Székelyszentkirály, Scoala Generala Szent István, Sancrai, Székelyszentkirály, Sancrai
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Székelytamásfalva, Scoala Generala cu Clasele I -VIII., Székelytamásfalva, Tamasfalau
» 1. sz. Tompa László Általános Iskola, Székelyudvarhely, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 1. Tompa László, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» 3. sz. I-IV. Osztályos Iskola, Székelyudvarhely, Scoala cu Clasele I-IV. Nr. 3., Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Bányai János Műszaki Kollégium, Székelyudvarhely, Colegiul Tehnic Bányai János, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Baróti Szabó Dávid Iskolaközpont, Grup Scolar Baróti Szabó Dávid, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Benedek Elek Tanítóképző, Székelyudvarhely, Scoala Normala Benedek Elek, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Bethlen Gábor I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Székelyudvarhely, Scoala cu Clasele I-VIII. Bethlen Gábor, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Dr. Imreh Domokos Egészségügyi Szakközépiskola, Grupul Scolar Sanitar Dr. Imreh Domokos, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Dr.Palló Imre Művészeti SzakKözépiskola, Székelyudvarhely, Liceul De Arta Dr. Palló Imre, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Eötvös József Mezőgazdasági Iskolaközpont, Székelyudvarhely, Grup Scolar Agricol Eötvös József, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Kós Károly Ipari Középiskola, Grupul Scolar Industrial Kos Karoly, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Móra Ferenc 7. sz. Általános Iskola, Székelyudvarhely, "Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 7. "Móra Ferenc", Odorheiu Secuiesc", Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Orbán Balázs Általános Iskola, Székelyudvarhely, Scoala Generala Orbán Balázs, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Református Teológiai Líceum, Székelyudvarhely, Liceul Teologic Reformat, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Spiru Haret Iparművészeti Iskolaközpont, Székelyudvarhely, Grupul Scolar De Arte Si Meserii Spiru Haret Al Coop. Mestesugaresti, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Tamási Áron Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Tamási Áron, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» Székelyvájai Általános Iskola, Scoala Generala, Székelyvája, Valenii
» 1. sz. I-VIII. Osztályos Körösi Csoma Sándor Általános Iskola, Székelyvarság, Scoala Generala Nr. 1. cu Clasele I-VIII. Körösi Csoma Sándor, Varsag, Székelyvarság, Varsag
» 2. sz. József Attila Általános Iskola, Székelyvarság, Scoala Generala Nr. 2. József Attila, Varsag, Székelyvarság, Varsag
» 3. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Székelyvarság-Sólyomkő, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 3. Piatra Soimului, Varsag, Székelyvarság, Varsag
» 4. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Székelyvarság-Tisztás, Sc. Gen. cu Clasele I-IV. Nr. 4. Lazurele, Székelyvarság, Varsag
» Székelyzsombori Elemi Iskola, Scoala Primara, Jimbor, Székelyzsombor, Jimbor
» Székesi Általános Iskola, Scoala Generala, Sacareni, Székes, Sacareni
» 7. sz. Általános Iskola, Székpatak, Scoala Generala Nr. 7, Secu, Székpatak, Secu
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Szénáságy, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Fanatea Madarasului, Szénaság, Fanatele Madarasului
» Benedek Elek Általános Iskola, Szentábrahám, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Benedek Elek, Avramesti, Szentábrahám, Avramesti
» Általános Iskola, Szentdemeter, Scoala Generala, Dumitreni, Szentdemeter, Dumitreni
» 2. sz. Tamási Áron Általános Iskola, Szentegyházasfalu, Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 2. Tamási Áron, Vlahita, Szentegyházasfalu, Vlahita
» Gábor Áron Ipari Iskolaközpont, Szentegyházasfalu, Grup Scolar Industrial Gábor Áron, Vlahita, Szentegyházasfalu, Vlahita
» Mártonffi János Általános Iskola, Szentegyházasfalu, "Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 1. "Mártonffi János", Vlahita", Szentegyházasfalu, Vlahita
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Szentgerice, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Galateni, Szentgerice, Galateni
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Szentháromság, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Troita, Szentháromság, Troita
» Szentivánlaborfalvi Berde Mózsa Általános Iskola, "Scoala Generala "Berde Mózsa", Santionlunca", Szentivánlaborfalva, Santionlunca
» Szentjobbi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Saniob, Szentjobb, Saniob
» Bálint Gábor Általános Iskola, Scoala Generala Bálint Gábor, Szentkatolna, Catalina
» Szentleányi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Sanleani, Szentleányfalva, Sanleani
» 4. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Szentlélek, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 4., Bisericani, Szentlélek, Bisericani
» Dr. P. Benedek Fidél Általános Iskola, Szentlélek, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Dr. P. Benedek Fidél, Bisericani, Szentlélek, Bisericani
» Szentmargitai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII, Sanmarghita, Szentmargita, Sanmarghita
» Mezőgazdasági Líceum, Liceul Agricol, Szentmárton, Sanmartin
» Móra Ferenc I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Móra Ferenc, Sanmartin, Szentmárton, Sanmartin
» Mátéi Nyolcosztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Matei, Szentmáté, Matei
» Szentpáli I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Sanpaul, Szentpál, Sanpaul
» Általános Iskola, Szentmárton, Scoala Generala, Sanmartin, Szépkenyerűszentmárton, Sanmartin
» Szépmezői Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Campul-Frumos, Szépmező, Campul-Frumos
» Nyírő József Általános Iskola, Szépvíz, Scoala Generala Nyírő József, Frumoasa, Szépvíz, Frumoasa
» 5. sz. Általános Iskola, Szépvölgy, Scoala Generala Nr. 5., Szépvölgy, Valea Frumoasa
» Általános Iskola, Szér, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Ser, Szér, Ser
» Szilágybagosi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Boghis, Szilágybagos, Boghis
» Szilágyballai I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Borla, Szilágyballa, Borla
» Szilágyborzási Elemi Iskola, Scoala Primara Bozies, Szilágyborzás, Bozies
» Szilágycsehi Iskolacsoport, Grupul Scolar Gh. Pop de Basesti, Szilágycseh, Cehu Silvaniei
» Általános iskola, Szilágycseh, Scoala gimnaziala, Cehu-Silvaniei, Szilágycseh, Cehu Silvaniei
» Szilágyerkedi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Archid, Szilágyerked, Archid
» Szilágyfőkeresztúri I-IV. Osztályos ElemiIskola, Scoala cu Clasele I-IV., Cristur, Szilágyfőkeresztúr, Cristur
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Szilágygörcsön, Garceiu
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-IV., Szilágykövesd, Chiesd
» I-VIII. Osztályos Iskola, Lompért, Scoala cu Clasele I-VIII., Lompirt, Szilágylompért, Lompirt
» Petri Mór Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Petri Mor, Szilágynagyfalu, Petri Mor
» Szilágypaniti I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Panic, Szilágypanit, Panic
» Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Szilágypér, Pir
» Sámsoni I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Samsud, Szilágysámson, Samsond
» 1. sz. I-VIII. Osztályos Iskola, Szilágysomlyó, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 1., Simleu, Szilágysomlyó, Simleu
» Iuliu Maniu Iskolacsoport, Grup Scolar Iuliu Maniu, Szilágysomlyó, Simleu
» Ioan Ossian Mezőgazdasági Iskolacsoport, Szilágysomlyó, Grup Scolar Ioan Ossian Agricol, Szilágysomlyó, Simleu
» Simion Barnutiu Elméleti Liceum, Liceul Teoretic Simion Barnutiu, Szilágysomlyó, Simleu
» Szilágyszegi Általános Iskola, Scoala Gimnaziala Salatig, Szilágyszeg, Salatig
» Szilágyszentkirályi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Sancraiul-Silvaniei, Szilágyszentkirály, Sancraiul-Silvaniei
» I-VIII. Osztályos Iskola, Szilágyzovány, Scoala cu Clasele I-VIII., Szilágyzovány, Zauan
» 2. sz. Általános Iskola, Szinérváralja, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 2., Szinérváralja, Seini
» Általános Iskola, Szolokma, Scoala Generala, Solocma, Szolokma, Solocma
» I-IV. o. Összevont Elemi Iskola, Scoala Primara cu Cl. I-IV., Simultan, Szolokma, Solocma
» Szotyori Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Szotyor, Coseni
» 1. sz. Általános Iskola, Szováta, Scoala Generala Nr. 1., Sovata, Szováta, Sovata
» 2. sz. Általános Iskola, Szováta, Scoala Generala Nr. 2., Sovata, Szováta, Sovata
» 3. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Szováta, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr 3., Sovata, Szováta, Sovata
» Faipari Iskolacsoport, Szováta, Grupscolar Forestier, Szováta, Sovata
» Általános Iskola, Szőkefalva, Scoala Generala, Seuca, Szőkefalva, Seuca
» Szőkefalvi Elemi Iskola, Scoala Primara, Seuca, Szőkefalva, Seuca
» Szörcsei I-VIII osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV. Surcea, Szörcse, Surcea
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Szövérd, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Suveica, Szövérd, Suveica
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Scoala Generala I-IV., Sztána, Stana
» Szucsági Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Suceagu, Szucság, Suceagu
» Tacsi Általános Iskola, Scoala Generala, Tonciu, Tács, Tonciu
» Tamásváraljai Általános Iskola, Scoala Generala Tamaseni, Tamásváralja, Tamaseni
» 4. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Tarcsafalva, Scoala Generala Nr. 4. cu Clasele I-IV., Tarcesti, Tarcsafalva, Tarcesti
» Tasnádi Ipari Iskolaközpont, Grup Scolar Industrial, Tasnad, Tasnád, Tasnad
» Tasnádi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tasnad, Tasnád, Tasnad
» Újtasnádi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Tasnadu-Nou, Tasnád, Tasnadu-Nou
» Általános Iskola, Scoala Generala Santau, Tasnádszaniszló, Santau
» Tasnádszarvadi Általános Iskola, Scoala Generala Sarauad, Tasnádszarvad, Sarauad
» Tatrangi Általános Iskola, Scoala Generala, Tarlungeni, Tatrang, Tarlungheni
» Tekei Constantin Romanu Vivu Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Constantin Romanu Vivu, Teaca, Teke, Teaca
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Telekfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Teleac, Telekfalva, Teleac
» 6. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Temeskomját, Scoala Generala Clasele I-IV. Nr. 6., Comeat, Temeskomját, Comeat
» Rékási Elméleti Líceum, Liceul Teoretic, Recas, Temesrékás, Recas
» 1. sz. I-VIII. Osztályos Iskola, Temesvár, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 1., Timisoara, Temesvár, Timisoara
» Bartók Béla Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Bartók Béla, Temesvár, Timisoara
» Gerhardinum Római-Katolikus Teológiai Líceum, Temesvár, Liceul Teologic Romano-Catolic Gerhardinum, Timisoara, Temesvár, Timisoara
» 25. Számú I-VIII. Osztályos Iskola, Temesvár, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 25., Timisoara, Temesvár, Timisoara
» Temesvári 26. sz. I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 26., Timisoara, Temesvár, Timisoara
» Tenkei Nicolae Jiga Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Nicolae Jiga, Tinca, Tenke, Tinca
» Elemi Iskola, Teremiújfalu, Scoala Generala, Satu Nou, Teremiújfalu, Satu Nou
» Általános Iskola, Tompa, Scoala Generala, Tampa, Tompa, Tampa
» Elemi Iskola, Tompa, Scoala Primara, Timpa, Tompa, Timpa
» Ioan Opris Általános Iskola, Scoala Ioan Opris, Torda, Turda
» Mihai Viteazul Nemzeti Kollégium, Colegiul National Mihai Viteazul, Torda, Turda
» Műszaki Kollégium, Torda, Colegiul Tehnic, Turda, Torda, Turda
» Teodor Muresanu Iskola, Scoala Teodor Muresanu, Torda, Turda
» Tordai 5. sz. Iskola, Scoala Nr. 5., Turda, Torda, Turda
» Tordai Általános Iskola, Scoala Generala Nr. Turda, Torda, Turda
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Tordaszentlászló, Scoala cu Classele I-VIII., Savadisla, Tordaszentlászló, Savadisla
» Túri Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tureni, Tordatúr, Tureni
» 3. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Gen. Clasele I-IV. Nr. 3., Torja, Turia
» Jókai Mór Általános Iskola, Scoala Generala Jókai Mór cu Clasele I-IV., Torja, Turia
» Karatna Általános Iskola, Torja, Sc. Gen. Nr. 2. Karathna, Turia, Torja, Turia
» Kicsi Antal Általános Iskola, Scoala Generala Kicsi Antal, Torja, Turia
» Torockói Általános Iskola, Scoala Generala, Rimetea, Torockó, Rimetea
» Torockószentgyörgyi Elemi Iskola, Scoala Primara, Coltesti, Torockószentgyörgy, Coltesti
» Tóti Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tauteu, Tóti, Tauteu
» Elemi Iskola (Tövisi Elméleti Liceum), Liceul Teoretic Teius, Tövis, Teius
» Túrterebes Szőlőhegy I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Turulung-Vii, Túrterebes, Turulung Vii
» Túrterebesi Általános Iskola, Scoala Cu Clasele I-VIII Turulung, Túrterebes, Turulung Vii
» Imets Fülöp Jakó Általános Iskola, Tusnád, Scoala Generala Imets Fülöp Jakó, Tusnad, Tusnád, Tusnad
» Jókai Mór Általános Iskola, Tusnádfürdő, Scoala Generala Jókai Mór, Baile Tusnad, Tusnádfürdő, Baile Tusnad
» Türei I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Turea, Com. Garbau, Türe, Turea
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Udvarfalva, Scoala Gen. cu Clasele I-IV., Curteni, Udvarfalva, Curteni
» Ujbörvelyi Elemi Iskola, Scoala cu clasele I-VI Bervenii Noi, Újbörvely, Brevenii Noi
» Bem József Általános Iskola, Újszékely, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Bem József, Újszékely, Újszékely, Secuieni
» Újszentesi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Dumbravita, Újszentes, Dumbravita
» Általános Iskola, Tusnád, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Tusnadul Nou, Újtusnád, Tusnadul Nou
» Újvarsandi Elemi Iskola, Scoala cu clasele I-IV., Újvarsánd, Olari
» Fazekasvarsándi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Olari, Fazekasvarsánd, Olari
» Általános Iskola, Urszajatelep, Scoala Generala, Ursaia, Urszajatelep, Ursaia
» Uzoni Tatrangi Sándor Általános Iskola, "Scoala Generala "Tatrangi Sándor", Ozun", Uzon, Ozun
» Általános Iskola, Uzonkafürdő, Scoala Generala cu I-IV clase, Ozunca, Uzonkafürdő, Ozunca
» Általános Iskola, Ülke, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Ulcani, Ülke, Ulcani
» Ürmösi Általános Iskola, Scoala Generala, Ormenis, Ürmös, Ormenis
» Általános Iskola, Vadad, Scoala Generala, Vadu, Vadad, Vadu
» Elemi Iskola, Vadad, Scoala Primara, Vadu, Vadad, Vadu
» Elemi Iskola, Vadasd, Scoala Primara, Vadas, Vadasd, Vadas
» Vadászi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Vanatori, Vadász, Vanatori
» Márton Áron Általános Iskola, Vágás, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Márton Áron, Taietura, Vágás, Taietura
» Elemi Iskola, Vajasd, Scoala Primara, Oiejdea, Vajasd, Oiejdea
» 6. sz. Általános Iskola, Vajdahunyad, Scoala Generala Nr. 6., Hunedoara, Vajdahunyad, Huedin
» Autó Líceum, Szakiskola, Liceul Auto, Vajdahunyad, Huedin
» Christiana Posztliceális Egészségügyi Asszisztensképző Iskola, "Scoala Postliceala Sanitara "Christiana", Vajdahunyad, Hunedoara
» I-VIII. Osztályos Iskola, Vajdakamarás, Scoala cu Clasele I-VIII., Vaida-Camaras, Vajdakamarás, Vaida-Camaras
» Általános Iskola, Vajdaszentivány, Scoala Generala, Voivodeni, Vajdaszentivány, Voivodeni
» I-VIII. Osztályos Iskola, Válaszút, Scoala cu Clasele I-VIII., Rascruci, Válaszút, Rascruci
» Vámfalvi 1.-8. OsztályosÁltalános Iskola, Scoala Generala cu Clasele 1.-8., Vama, Vámfalu, Vama
» Vámosgálfalvi Általános Iskola, Scoala Generala, Gánesti, Vámosgálfalva, Ganesti
» Általános Iskola, Vámosudvarhely, Scoala Primera, Odrihei, Vámosudvarhely, Odirhei
» Várasfenesi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Finis, Várasfenes, Finis
» Várfalvi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Moldovenesti, Várfalva, Moldovenesti
» Borbáth Károly Általános Iskola, Vargyas, Scoala Generala Borbáth Károly, Vargyas, Varghis
» I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Scoala generala cu cl. I-IV, Várhegy, Chinari
» Általános Iskola, Várkudu, Scoala Generala, Coldau, Várkudu, Coldau
» Általános Iskola, Vármező, Scoala Generala, Vármező, Campul Cetatii
» I-IV. Osztályos Iskola, Városfalva, Scoala cu Clasele I-IV., Oraseni, Városfalva, Oraseni
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Varsolc, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Varsolt, Varsolc, Varsolt
» I-IV. Osztályos Iskola, Vasláb, Scoala cu Clasele I-IV., Voslabesti, Vasláb, Voslabesti
» Általános Iskola, Vécke, Scoala Generala, Vetca, Vécke, Vetca
» I-VIII. Osztályos Iskola, Végvár, Scoala cu Clasele I-VIII., Tormac, Végvár, Tormac
» Vérvölgyi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Verveghiu, Vérvölgy, Verveghiu
» Vetési Általános Iskola, Scoala Generala Vetis, Vetés, Vetis
» Wass Albert Általános Iskola Vice, Scoala Generala Wass Albert Vita, Vice, Vita
» Vingai I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Vinga, Vinga, Vinga
» Visai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Visea, Visa, Visea
» Elemi Iskola, Völcsök, Scoala Elementara cu Clasele I-IV., Völcsök, Ulciug
» 4. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 4., Vulkán, Vulcan
» 1. sz. Általános Iskola, Zabola, Scoala Generala Nr. 1., Zabala, Zabola, Zabala
» Zabolai 3-as számú I-IV oszt. Iskola, Scoala cu cl. I-IV nr. 3 Zabala, Zabola, Zabala
» Mikes Kelemen Általános Iskola, "Scoala Generala "Mikes Kelemen", Zágon, Zagon
» Zajzoni Általános Iskola, Scoala Generala, Zizin, Zajzon, Zizin
» Zaláni I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Zalan, Zalán, Zalan
» Általános Iskola, Zalánpatak, Scoala Generala I-IV., Valea Zalanului, Zalánpatak, Valea Zalanului
» 3. sz. Általános Iskola, Zernest, Scoala Generala Nr. 3., Zarnesti, Zernest, Zarnesti
» 7. sz. Általános Iskola, Zetelaka, Scoala Generala Nr. 7. cu Clasele I-IV., Zetea, Zetelaka, Zetea
» Zetelaki Dr. P. Boros Fortunát Elméleti Középiskola, Liceul Teoretic Dr. P. Boros Fortunat, Zetea, Zetelaka, Zetea
» Jókai Mór Általános Iskola, Zeteváralja, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Jókai Mór, Zeteváralja, Sub Cetate
» 7. sz. Általános Iskola, Zilah, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 7., Zilah, Zalau
» Al. Papiu Ilarian Középiskola, Grupul Scolar Al. Papiu Ilarian, Zilah, Zalau
» Avram Iancu I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Avram Iancu, Zilah, Zalau
» Elméleti Liceum, Zilah, Liceul Teoretic, Zilah, Zalau
» Gheorghe Sincai Tanítóképző, Liceul Pedagogic Gheorghe Sincai, Zilah, Zalau
» Iuliu Maniu Gimnázium, Gimnaziu Iuliu Maniu, Zilah, Zalau
» Mihai Eminescu Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Mihai Eminescu, Zilah, Zalau
» Simion Barnutiu Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Simion Barnutiu, Zilah, Zalau
» Zilahi Református Wesselényi Kollégium, "Liceul Reformat "Wesselenyi", Zalau", Zilah, Zalau
» Zimándközi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Zimand-Cuz, Zimándköz, Zimand-Cuz
» I-VIII. Osztályos Iskola, Zimándújfalu, Scoala cu Clasele I-VIII., Zimandul Nou, Zimándújfalu, Zimandul Nou
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Clasele I-VIII., Zsibó, Jibou
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala I-VIII., Zsobok, Jebuc
» Zsombolyai I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Jimbolia, Zsombolya, Jimbolia
» Csíkcsomortáni 3.számú Általános Iskola, Scoala Generala nr.3 Soimeni, Csíkcsomorta, Soimeni
» 2-es Számú Ált.Iskola, Csíkdelne, Scoala Generala Nr.2 Delnita, Csíkdelne, Delnita
» 8-as Számú 1-4 Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Cu Clasele 1-4 Nr.8, Gyepes, Ghipes
» Hidegségszádi 8-as számú 1-4 osztályos iskola, Scoala cu clasele 1-4 Nr:8, Gyimesközéplok, Lunca de Jos
» I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Cu Clasele 1-4, Andreeni, Andrásfalva, Anreeni
» 3. Számú Általános Iskola, Székelypálfalva, Scoala Generala I-VIII Nr. 3 Pauleni-Lupeni, Székelypálfalva, Pauleni
» Benedek Elek I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Benedek Elek cl. I-IV., Alsóboldogfalva, Bodogaia
» 2.sz. Általános Iskola, Scoala generala Nr:2, Nagyenyed, Aiud
» Általános Iskola 1-4 osztály, Miklósfalva, Scoala Generala cu Clasele 1-4, Nicolesti, Miklósfalva, Nicolesti
» Református Elemi Iskola, Scoala Generala cu Clasele 1-4 cu pedagogie Montessori, Kolozsvár, Cluj-Napoca
» 3-as Számú Általános Iskola, Scoala Generala Nr.3, Kolozsvár, Cluj-Napoca
» Általános Iskola, Scoala Generala, Újős, Fintinele
» I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Berkez, Scoala Generala cu Clasele 1-8 Berchez, Berkez, Berchez
» "Zilahi "Silvania" Főgimnázium", "Colegiul National "Silvania", Zalau", Zilah, Zalau
» Petőfalvi 1-4 oszt.Ált.Iskola, Scoala cu cl.1-4 Peteni, Kovászna, Petőfalva
» I-IV. Osztályos Tasnádi Roma Elemi Iskola, Scoala cu Clasele 1-4 Tasnad-Cartier, Tasnad,
» 1-4 Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele 1-4, Firtosmartonos, Firtanus
» Technikai Kollégium Transilvania, Colegiul Technic Transilvania, Déva, Deva
» 10.-es Számú Általános Iskola, Scoala Generala nr. 10, Háromkút, Puntea Lupului II.
» Petőfi Sándor Általános Iskola, "Scoala Generala "Petőfi Sándor", Marosludas - Andrássytelep, Ludus - Rosiori
» Gheorghe Drages Közgazdasági Iskolacsoport, "Grup Scolar Economic "Gheorghe Dragos", Szatmárnémeti, Satu Mare
» Dózsa György Általános Iskola, Lukafalva, Scoala Generala Gheorghe Doja, Lukafalva, Gheorghe Doja
» Traian Állami Gimnázium, Dicsőszentmárton, Gimnaziul de stat Traian, Tarnaveni, Dicsőszentmárton, Tarnaveni
» Ágyai Óvoda, Gradinita Adea, Ágya, Adea
» Aradi 11. számú Napközi Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 11 Arad, Arad, Arad
» Aradi 16. számú Napközi Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 16. Arad, Arad, Arad
» Aradi 18. számú Óvoda, Gradinita Nr. 18 Arad, Arad, Arad
» Aradi 20. számú Óvoda, Gradinita Nr. 20 Arad, Arad, Arad
» Aradi 7. számú Óvoda, Gradinita Nr. 7 Arad, Arad, Arad
» Fazekasvarsándi Óvoda, Gradinita Olari, Fazekasvarsánd, Olari
» Feketegyarmati Óvoda, Gradinita Iermata Neagra, Feketegyarmat, Iermata Neagra
» Gyoroki Óvoda, Gradinita Ghioroc, Gyorok, Ghioroc
» Kisiratosi Óvoda, Gradinita Dorobanti, Kisiratos, Dorobanti
» Kisjenei 2. számú Óvoda, Gradinita P.N. Nr. 2 Chisineu-Cris, Kisjenő, Chisinau-Cris
» Kisperegi Óvoda, Gradinita Peregul-Mic, Kispereg, Peregul-Mic
» Kisvarjasi Óvoda, Gradinita Variasul-Mic, Kisvarjas, Varjasu-Mic
» Majlátfalvi Óvoda, Gradinita Mailat, Majlátfalva, Mailat
» Nagyiratosi Óvoda, Gradinita Iratosu, Nagyiratos, Iratosu
» Nagylaki Óvoda, Gradinita Nadlac, Nagylak, Nadlac
» Nagyvarjasi Óvoda, Gradinita Variasul-Mare, Nagyvarjas, Variasul-Mare
» Nagyzeréndi Óvoda, Gradinita Zerind, Nagyzerénd, Zerind
» Pankotai Óvoda, Gradinita Pancota, Pankota, Pancota
» Pécskai 3. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 3. Pecica, Pécska, Pecica
» Pécskai 4. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 4. din Pecica, Pécska, Pecica
» Pécskai Napközi Óvoda, Gradinita cu Program Prelungin, Pecica, Pécska, Pecica
» Simonyifalvi Óvoda, Gradinita Satu-Nou, Simonyifalva, Satu-Nou
» Szapárligeti Óvoda, Gradinita Tipari, Szapárliget, Tipari
» Szentlányi Óvoda, Gradinita Sanleani, Szentleány, Sinleani
» Szentpáli Óvoda, Gradinita Sanpaul, Szentpál, Sanpaul
» Vadászi Óvoda, Gradinita Vanatori, Vadász, Vanatori
» Zimándközi Óvoda, Gradinita Zimandcuz, Zimándköz, Zimandcuz
» Zimándújfalui Óvoda, Gradinita Zimandul-Nou, Zimándújfalu, Zimandu-Nou
» 10. sz. Óvoda, Beszterce, Gradinita Nr. 10. Bistrita, Beszterce, Bistrita
» 13. sz. Óvoda Beszterce, Gradinita Nr. 13. Bistrita, Beszterce, Bistrita
» Beszterce 6. sz. Napköziotthon, Gradinita Nr. 6 Bistrita, Beszterce, Bistrita
» 8. sz. Óvoda, Beszterce, Gradinita cu program normal Nr. 8, Bistrita, Beszterce, Bistrita
» Óvoda, Óradna, Gradinita Rodna, Óradna, Rodna
» Albisi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Albis, Albis, Albis
» Óvoda, Árpád, Gradinita cu Program Normal Arpasel, Árpád, Arpasel
» Óvoda, Asszonyvásár, Gradinita cu Program Normal, Targusor, Asszonyvásár, Targusor
» Óvoda, Bályok, Gradinita cu Program Normal, Balc, Bályok, Balc
» Belényesújlaki Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Uileacu De Beius, Belényesújlak, Uileacu De Beius
» Bélfenyéri Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Belfir, Bélfenyér, Belfir
» Óvoda, Berettyószéplak, Gradinita cu Program Normal, Suplacu De Barcau, Berettyószéplak, Suplacu De Barcau
» Bihari Óvoda, Gradinita cu Program Normal Biharia, Bihar, Biharia
» Óvoda, Bihardiószeg, Gradinita cu Program Normal, Diosig, Bihardiószeg, Diosig
» Szivárvány Óvoda, "Gradinita cu Program Normal "Szivárvány" Santion", Biharszentjános, Santion
» Borsszem Óvoda, "Gradinita cu Program Normal "Borsszem" Bors", Bors, Bors
» Csokalyi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Cicoaia, Csokaly, Ciocaia
» Óvoda, Élesd, Gradinita cu Program Normal, Alesd, Élesd, Alesd
» Óvoda, Éradony, Gradinita cu Program Normal, Adoni, Éradony, Adoni
» Érbogyoszlói Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Buduslau, Érbogyoszló, Buduslau
» Óvoda, Érkeserű, Gradinita cu Program Normal, Chesereu, Érkeserű, Chesereu
» Érmihályfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Valea Lui Mihai, Érmihályfalva, Valea Lui Mihai
» Értarcsai Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Tarcea, Értarcsa, Tarcea
» Óvoda, Fugyivásárhely, Gradinita cu Program Normal, Osorhei, Fugyivásárhely, Osorhei
» Gálospetri Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Galospetreu, Gálospetri, Galospetreu
» Gyantai Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Ginta, Gyanta, Ginta
» Kovácsi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Causeu, Hegyközkovácsi, Cauceu
» Óvoda, Hegyközújlak, Gradinita cu Program Normal, Uileacu De Munte, Hegyközújlak, Uileacu De Munte
» Óvoda, Hegyközszentimre, Gradinita cu Program Normal Santimbreu, Hegyközszentimre, Santimreu
» Normál Programú Óvoda, Hegyközszáldobágy, Gradinita cu Program Normal Saldabagiu De Munte, Hegyközszoldbágy, Saldabagiu De Munte
» Óvoda, Jákóhódos, Gradinita cu Program Normal Hodos, Jákóhódos, Hodos
» Óvoda, Kiskereki, Gradinita cu Program Normal, Cherechiu, Kiskereki, Cherechiu
» Óvoda, Kisszántó, Gradinita cu Program Normal, Santau Mic, Kisszántó, Santau Mic
» Várasfenesi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Finis, Várasfenes, Finis
» Magyarremetei Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Remetea, Magyarremete, Remetea
» 1.-es Számú Óvoda, Margitta, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Marghita, Margitta, Marghita
» Óvoda, Mezőtelki, Gradinita cu Program Normal, Telechiu, Mezőtelki, Telechiu
» Micskei Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Misca, Micske, Misca
» Óvoda, Monospetri, Gradinita cu Program Normal, Petreu, Monospetri, Petreu
» Óvoda, Nagykágya, Gradinita cu Program Normal Cadea, Nagykágya, Cadea
» 10.-es Számú Óvoda, Nagyszalonta, Gradinita cu Program Normal Nr. 10, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
» 11. sz. Óvoda, Gradinita Cu Program Prelungyit Nr. 11 Salonta, Nagyszalonta, Salonta
» 13-as Számú Óvoda, Nagyszalonta, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 13, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
» 14. sz. Óvoda, Gradinita Cu Program Prelungyit Nr. 14 Salonta, Nagyszalonta, Salonta
» 7. Számú Óvoda, Nagyszalonta, Gradinita cu Program Normal Nr. 7, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
» 9-es Számú Óvoda, Nagyszalonta, Gradinita cu Program Normal Nr. 9, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
» 1.-es Számú Óvoda, NAgyvárad, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 12-es Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita Nr. 12, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 18-as Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Normal Nr. 18, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 19-es Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Normal Nr. 19, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 2-es Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Normal Nr. 2, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 25-ös Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 25, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 30.-as Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 30, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 31. sz. Óvoda, Nagyvárad, Gradinita Nr. 31 cu program prelungit, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 34. sz. Óvoda,Nagyvárad, Gradinita Nr. 34 Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 35-ös Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 35, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 47. sz. Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu program prelungit Nr. 47 Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 52. sz. Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu program prelungit Nr. 52 Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 54. sz. Napközis-Óvoda, Nagyvárad, Gradinita Nr. 54 cu program prelungit Oradea, Nagyvárad, Oradea
» 9-es Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Normal Nr. 9, Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Ottományi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Otomani, Ottomány, Otomani
» Óvoda, Örvend, Gradinita cu Program Normal Urvind, Örvend, Urvind
» Paptamási Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Tamaseu, Paptamási, Tamaseu
» Pelbárthidai Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Parhida, Pelbárthida, Parhida
» Poklostelki Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Poclusa De Barcau, Poklostelek, Poclusa De Barcau
» Óvoda, Rév, Gradinita cu Program Normal, Vadu Crisului, Rév, Vadu Crisului
» Óvoda, Siter, Gradinita cu Program Normal Sisterea, Siter, Sisterea
» "Manócska" Óvoda, Szalárd", Gradinita cu Program Normal Salard, Szalárd, Salard
» 1.-es Számú Óvoda, Székelyhíd, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Sacuieni, Székelyhíd, Sacueni
» Óvoda, Szentjobb, Gradinita cu Program Normal, Saniob, Szentjobb, Saniob
» Óvoda, Mezőtelegd, Gradinita cu Program Normal, Tileagd, Mezőtelegd, Tileagd
» Tenkei Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Tinca, Tenke, Tinca
» Óvoda, Tóti, Gradinita cu Program Normal, Tauteu, Tóti, Tauteu
» Óvoda, Apáca, Gradinita cu Program Normal Apata, Apácza, Apata
» Óvoda, Barca újfalu, Gradinita cu Program Normal Satu-Nou Com. Halchiu, Barcaújfalu, Satu Nou
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal Budila, Bodola, Budila
» 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Brasov, Brassó, Brasov
» 28. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 28 Brasov, Brassó, Brasov
» 56. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 56 Brasov, Brassó, Brasov
» 61. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 61 Brasov, Brassó, Brasov
» 67. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 67 Brasov, Brassó, Brasov
» Óvoda, Datk (I-IV Osztályos Általános Iskola), Gradinita cu Program Normal Dopca Com. Hoghiz, Datk, Dopca
» 6. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Fagaras, Fogaras, Fagaras
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal Teliu, Keresztvár, Teliu
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal Hoghiz, Olthévíz, Hoghiz
» Pürkereczi Óvoda, Gradiita cu Program Normal Purcareni, Pürkerec, Purcareni
» Óvoda-Alsórákos, Gradinita cu Program Normal Racos, Rákos, Racos
» 2. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Sacele, Szecseleváros - Négyfalu, Sacele
» 3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Sacele, Szecseleváros - Négyfalu, Sacele
» 4. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Sacele, Szecseleváros - Négyfalu, Sacele
» 5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Sacele, Szecseleváros - Négyfalu, Sacele
» 7. sz. Óvoda, Négyfalu, Gradinita cu Program Normal Nr. 7 Sacele, Szecseleváros - Négyfalu, Sacele
» Óvoda, Székelyzsombor, Gradinita de Copii Jimbor, Székelyzsombor, Jimbor
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal Tarlungeni, Tatrang, Tarlungeni
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal Zizin, Zajzon, Zizin
» Balázsfalvi Óvoda, Gradinita Blaj, Balázsfalva, Blaj
» Bethlenszentmiklósi Óvoda, Gradinita cu program normal Santmiclausi, Bethlenszentmiklós, Sanmiclaus
» Óvoda, Búzásbocsárd, Gradinita cu program normal Bucerdea-Granoasa, Búzabocsárd, Bucordea-Vinoasa
» Csombordi Óvoda, Gradinita cu program normal Ciumbrud, Csombord, Ciumbrud
» 1-es számú Felvinci Óvoda, Gradinita Vintu, Felvinc, Unirea
» Magyarlapádi Óvoda, Gradinita cu program normal, Lopadea Nou, Magyarlapád, Lopadea Noua
» Miriszlói Magyar Nyelvű Óvoda, Gradinita cu program normal Mirislau, Miriszló, Miraslau
» Nagyenyedi 8. sz. Óvoda, Gradinita cu program normal Nr. 8. Aiud, Felenyed, Aiud
» Medvési Óvoda, Gradinita Medves, Nagymedvés, Medves
» Torockói Óvoda, Gradinita cu program normal Rimetea, Torockó, Rimetea
» Torockószentgyörgyi Óvoda, Gradinita cu program normal Coltesti, Torockószentgyörgy, Coltesti
» Vajasdi Óvoda, Gradinita cu program normal Oiesdea, Vajasd, Oiejdea
» 7. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 7 Aldea, Abásfalva, Aldea
» 3. sz. Óvoda, Agyagfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Lutita, Agyagfalva, Lutita
» Óvoda, Alsóboldogfalva, Gradinita cu Program Normal, Bodogaia, Alsóboldogfalva, Bodogaia
» 4. sz. Óvoda, Alsósófalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Ocna De Jos, Alsósófalva, Ocna de Jos
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal Badeni, Bágy, Badeni
» Óvoda, Bencéd, Gradinita cu Program Normal Bentid, Bencéd, Bentid
» Bétai Óvoda, Gradinita Beta, Béta, Beta
» 6. Sz. Óvoda, Gradinita de Copii Nr. 6, Betfalu, Betesti
» 2. sz. Óvoda, Bikafalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Taureni, Bikafalva, Taureni
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal Bulgareni, Bogárfalva, Bulgareni
» 1. sz. Óvoda, Felsőboldogfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Feliceni, Boldogfalva, Sintamarie
» Borospataki 5. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 5 Valea-Boros, Borospatak, Valea Boros
» "Tündérkert" 1. sz. Óvoda,Borszék", Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Borsec, Borszék, Borsec
» 5-ös Számú Óvoda, Borzont, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Borzont, Borzont, Borzont
» 7-es Számú Óvoda, Borzont, Gradinita cu Program Normal Nr. 7, Borzont, Borzont, Borzont
» 1. sz. Óvoda,Bögöz, Gradinita de copii Nr. 1 Mugeni, Bögöz, Mugeni
» 3. sz. Óvoda, Csatószeg, Gradinita de Copii Nr. 3 Cetatuia, Csatószeg, Cetatuia
» 3. sz. Óvoda,Csíkbánkfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Bancu, Csíkbánkfalva, Bancu
» 1-es számú óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Danesti, Csíkdánfalva, Danesti
» 2. sz. Óvoda, Csíkdelne, Gradinita de Copii Nr. 2 Delnita, Csíkdelne, Delnita
» 2. sz. Óvoda, Csíkmenaság, Gradinita de Copii Nr. 2 Armaseni, Csíkmenaság, Armaseni
» Csíkpálfalvi 1. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 1. cu Program Normal Pauleni, Csíkpálfalva, Pauleni-Ciuc
» 1. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
» 2. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Sindominic Banos, Csíkszentdomokos, Sandominic
» 3. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
» 4. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
» 5. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
» 6. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
» 7. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 7 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
» 9. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 9 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
» Csíkszentgyörgyi 1-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Ciucsangeorgiu De Sus, Csíkszentgyörgy, Ciucsangeorgiu
» Csíkszentgyörgyi 5-ös Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Ciucsangeorgiu De Mijloc, Csíkszentgyörgy, Ciucsangeorgiu
» 3. sz. Óvoda, Csíkszentimre, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Sintimbru, Csíkszentimre, Santimbru
» 4. sz. Óvoda, Csíkszentimre, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Sintimbru, Csíkszentimre, Santimbru
» Csíkszentkirályi Vitos Mózes 1. sz. Óvoda, Gradinita de Copii Nr. 1 Vitos Mózes Sincraieni, Csíkszentkirály, Sincraieni
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nicolesti, Csíkszentmiklós, Nicolesti
» Az okos gyermek Óvoda, "Gradinita Nr. 1 "Az okos gyermek", Csíkszentsimon, Sansimion
» 3. sz. Óvoda, Csíkszenttamás, Gradinita Nr. 3 Tomesti, Csíkszenttamás, Tomesti
» 1. sz. Napraforgó Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Napraforgó, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 11. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Normal Nr. 10 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» "13.-as Számú "Erdőalja" Óvoda", "Gradinita cu Program Normal Nr. 13 "Erdőalja", Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 14. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 14, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 15. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 15 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 16. és 19.-es Számú Micimackó Napköziotthon, "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 16-19 "Micimacko", Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» Tulipán napközisiotthonos Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 18 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 2. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» "23. sz. "Napsugár" Óvoda ("Napocska" napköziotthon)", "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 23 "Raza De Soare" Miercurea-Ciuc", Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 3. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 4. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 5. sz. Rövidített Programú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5., Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 6. sz. Óvoda,Csíkszereda, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 7.-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 7, Csíkzsögöd, Jigodin
» 8. sz. Óvoda, Csíksomlyó, Gradinita cu Program Normal Nr. 8, Csíksomlyó, Sumleu
» 9. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita Nr. 9 Miercurea-Ciuc, Csíkszereda, Miercurea-Ciuc
» 6. sz. Óvoda, Csinod, Gradinita de Copii Nr. 6, Cinod, Csinod, Cinod
» 1-es Számú Óvoda, Gyergyócsomafalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Ciumani, Gyergyócsomafalva, Ciumani
» 2-es Számú Szilágyi Óvoda, Gyergyócsomafalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 2, Ciumani, Gyergyócsomafalva, Ciumani
» 3-as Számú Faiskolai Óvoda, Gyergyócsomafalva, Gradinita de Copii Nr. 3, Ciumani, Gyergyócsomafalva, Ciumani
» 5-ös Számú Óvoda, Gyergyócsomafalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Ciumani, Gyergyócsomafalva, Ciumani
» Törpikék Napköziotthon, Gyergyócsomafalva, "Gradinita cu Program Prelungit "Törpikék", Ciumani", Gyergyócsomafalva, Ciumani
» 3. sz. Óvoda, Csíkcsomortán, Gradinita de Copii Nr. 3 Soimeni, Csíkcsomortán, Soimeni
» Napköziotthon, Csíkdánfalva, Gradinita cu Program Prelungit Danesti, Csíkdánfalva, Danesti
» 1-es Számú Óvoda, Ditró, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Ditrau, Ditró, Ditrau
» 2-es Számú Óvoda, Ditró, Gradinita de Copii Nr. 2, Ditrau, Ditró, Ditrau
» 3-as Számú Óvoda, Ditró, Gradinita cu Program Normal Nr. 3, Ditrau, Ditró, Ditrau
» Eszterlánc Napköziotthon Központ, Ditró, "Gradinita cu Program Prelungit "Eszterlanc", Ditrau", Ditró, Ditrau
» 1. sz. Óvoda, Etéd, Gradinita Nr. 1, Atid, Etéd, Atid
» Farcádi Óvoda, Gradinita Forteni, Farcád, Forteni
» 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Lupeni, Farkaslaka, Lupeni
» Csíkszentgyörgyi 4-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Ciucsangeorgiu De Jos, Csíkszentgyörgy, Ciucsangeorgiu
» 5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Ocna De Sus, Felsősófalva, Ocna De Sus
» Csemeték Óvoda, Fenyéd, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Bradesti, Fenyéd, Bradesti
» "Ugri-bugri" 5. sz. Napköziotthon, Fiatalfalva", "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 5 "Ugri-bugri" Filiasi", Székelykeresztúr, Cristuru-Secuiesc
» Óvoda, Firtosmartonos, Gradinita de Copii Firtanus, Firtosmartonos, Firtanus
» Normál Programú Óvoda, Gagy, Gradinita cu Program Normal Goagiu, Gagy, Goagiu
» 1. sz. Óvoda,Galócás, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Galautas, Galócás, Galautas
» Göröcsfalva 5. Sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Garciu, Göröcsfalva, Garciu
» 5. sz. Óvoda, Görbefalu, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Girbea, Görbefalu, Valea Garbea
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal Ghipes, Gyepes, Ghipes
» 1-es Számú Óvoda, Gyergyóalfalu, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
» 2-es Számú Óvoda, Gyergyóalfalu, Gradinita de Copii cu Program Normal Nr. 2, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
» 3.-as Számú Óvoda, Gyergyóalfalu, Gradinita cu Program Normal Nr. 3, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
» 6-os Számú Óvoda, Gyergyóalfalu, Gradinita de Copii cu Program Normal Nr. 6, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
» Gyergyóalfalvi Napköziotthon, Gradinita de Copii cu Program Prelungit, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
» 1-es Számú Napköziotthon, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 10-es Számú Óvoda, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Normal Nr. 10, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 11-es Számú Óvoda, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 11 Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 13.-as Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 13, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 4-es Számú Óvoda, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Normal Nr. 4, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 6-os Számú Óvoda, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Normal Nr. 6, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 7-es Számú Napköziotthon, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 7, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 8.-as Számú Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 8, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 9-es Számú Napköziotthon, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 9, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Tulghes Centru, Gyergyótölgyes, Tulghes Centru
» 1-es Számú Óvoda, Gyergyóújfalu, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Suseni, Gyergyóújfalu, Suseni
» 2.-es Számú Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2, Gyergyóújfalu, Suseni
» 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Lunca De Sus, Gyimesfelsőlok, Lunca De Sus (com. Paltinis)
» 1. sz. Óvoda, Gyimesközéplok - Antalok, Gradinita de Copii Nr. 1 Lunca De Jos Antaloc, Gyimesközéplok - Antalok, Lunca De Jos - Antaloc
» 2. sz. Óvoda, Gyimesközéplok-Állomás, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Lunca De Jos Gara, Gyimesközéplok-Állomás, Lunca De Jos - Gara
» 3. sz. Általános Iskola, Hidegség, Scoala Generala Nr. 3 Valea-Rece, Hidegség, Valea Rece
» Hidegségijádi 6. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Gura Vaii Rece, Gyimesközéplok, Luncadeyos
» 4. sz. Óvoda,Hodgya, Gradinita De Copü Nr. 4 Hoghia, Hodgya, Hoghia
» 1. sz. Óvoda,Homoródalmás, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Meresti, Homoródalmás, Meresti
» 3. sz. Óvoda,Homorod-Keményfalva, Gradinita de copii Nr. 3 Comanesti, Homorod-Keményfalva, Comanesti
» Normál Programmal Működő Óvoda, Homoródújfalu, Gradinita cu Program Normal, Satu Nou, Homoródújfalu, Satu Nou
» 6. sz. Óvoda (Székely János Ált. isk.-hoz csatolva!), Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Izvoare, Ívópataka, Izvoare
» 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Ulies, Kányád, Ulies
» 8. sz. Óvoda, Kápolnapataka, Gradinita cu Program Normal Nr. 8 Valea Capelei, Kápolnapataka, Valea Capelei
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal Capilnita, Kápolnásfalu, Capalnita
» 2. sz. Óvoda, Karácsonyfalva, Gradinita de Copii Nr. 2, Craciunel, Karácsonyfalva, Craciunel
» 1. sz. Óvoda, Csíkkarcfalva, Gradinita de Copii Nr. 1 Carta, Csíkkarcfalva, Carta
» "Kászonújfalvi "Hófehérke" Óvoda", "Gradinita de Copii Nr. 5 "Hofeherke" Casinu-Nou", Kászonújfalu, Casinu-Nou
» 5-ös Számú Óvoda, Gyergyókilyénfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Chileni, Gyergyókilyénfalva, Chileni
» 5. sz. Óvoda, Kisgalambfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Porumbenii Mici, Kisgalambfalva, Porumbenii Mici
» Kissolymosi Óvoda, Gradinita de Copii cu Grupa Mixta, Soimusu-Mic, Kissolymos, Soimusu-Mic
» 6. sz. Óvoda, Komját, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Comiat, Komjádpataka, Comiat
» 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Corund, Korond, Corund
» 5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Corund, Korond, Corund
» 6. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Corund, Korond, Corund
» 2. sz. Óvoda, Kobátfalva, Gradinita de Copii Nr. 2 Cobatesti, Kobátfalva, Cobatesti
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Csíkkozmás, Cozmeni
» 2. sz. Óvoda, Kőrispatak, Cradinita de Copii Nr. 2 Criseni, Kőrispatak, Criseni
» 3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Tirnovita, Küküllőkeményfalva, Tirnovita
» Óvoda, Küsmőd, Gradinita de Copii Cusmed, Küsmőd, Cusmed
» 2. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazara
» Óvoda, Lázárfalva, Gradinita de Copii, Lazaresti, Lázárfalva, Lazaresti
» 3. sz. Óvoda, Székelylengyelfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Polonita, Lengyelfalva, Polonita
» 1. sz. Óvoda, Lövéte, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Lueta, Lövéte, Lueta
» 1. sz. Óvoda, Mádéfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Siculeni, Mádéfalva, Siculeni
» 2. sz. Óvoda,Mádéfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Siculeni Gara, Mádéfalva, Siculeni
» 5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Morareni, Malomfalva, Morareni
» 3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Izvorul Muresului, Marosfő, Izvoru Muresului
» 8. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 8 Toplita, Maroshévíz, Toplita
» 2. sz. Óvoda, Lövéte-Pósfalu, Gradinita Nr. 2 Lueta-Minereni, Lövéte-Pósfalu, Lueta-Minereni
» 4. sz. Óvoda, Nagygalambfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Porumbenii Mari, Nagygalambfalva, Porumbenii Mari
» 3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Paltinis-Ciuc, Gyimesfelsőlok, Lunca de sus - Paltinis
» 7. sz. Óvoda, Ócfalva, Gradinita nr. 7. cu Program Normal Oteni, Ócfalva, Oteni
» 1. sz. Óvoda, Oklánd, Gradinita de Copii Nr. 1, Ocland, Oklánd, Ocland
» 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Dealu, Oroszhegy, Dealu
» 3. sz. Óvoda, Oroszhegy, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Dealu-Diafalau, Oroszhegy, Dealu
» 4. sz. Óvoda, Tilalmas, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Jolotca, Ortova, Jolotca
» 2. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Praid, Parajd, Praid
» Óvoda,Patakfalva, Gradinita de Copii-Valeni, Patakfalva, Valeni
» 4. sz. Óvoda, Rákos, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Racu, Rákos, Racu
» Tejporgyári Óvoda, Gyergyóremete, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Remetea, Gyergyóremete, Remetea
» 5-ös Számú Óvoda, Gyergyóremete, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Remetea, Gyergyóremete, Remetea
» 4. Sz. Óvoda, Rugonfalva, Gradinita Nr. 4 Ruganesti, Rugonfalva, Ruganesti
» 5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Sicasau, Sikaszó, Sicasau
» Óvoda, Siménfalva, Gradinita de Copii, Simonesti, Siménfalva, Simonesti
» 7. Sz. Óvoda, Sötétpatak, Gradinita de Copii Nr. 7 Valea Intunecoasa, Sötétpatak, Valea Intunecoasa
» 1-es Számú Óvoda, Gyergyószárhegy, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
» 3-as Számú Óvoda, Gyergyószárhegy, Gradinita cu Program Normal Nr. 3, Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
» 5-ös Számú Napköziotthon, Gyergyószárhegy, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 5, Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
» 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Dirjiu, Székelyderzs, Darjiu
» 11. számú Óvoda, Székelydobó, Gradinita de Copii Nr. 11 Dobeni, Székelydobó, Dobeni
» 1. sz. Óvoda, Székelykeresztúr, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
» "Hosszított Programmal Működő 2 sz. "Mesevár" Napköziotthon", "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2 "Mesevar", Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
» 3. sz. Óvoda, Székelykeresztúr, Gradinita de Copii cu Program Normal Nr. 3 Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
» Napsugár 4. sz. Hosszított Programú Óvoda, "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 4 "Napsugar" Cristuru Secuiesc", Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
» 9. sz. Óvoda,Maroshévíz, Gradinita cu Program Normal Nr. 9 Toplita Alunis, Maroshévíz, Toplita Alunis
» 2. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Mujna, Székelymuzsna, Mujna
» 4. sz. Óvoda, Székelyszentkirály, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Sincrai, Székelyszentkirály, Sancrai
» 1. sz. Napsugár Napköziotthon, "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 "Napsugar", Székelyudvarhely, Odorheiu-Secuiesc
» "Csicsergő" 10. sz. Óvoda, Székelyudvarhely", Gradinita cu Program Prelungit Nr. 10 Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» 11. sz. Óvoda, Székelyudvarhely, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 11 Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» 12. sz. Óvoda, Székelyudvarhely, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 12 Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» 2. sz. Napközi Otthon, Székelyudvarhely, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2 Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» 3. sz. Óvoda, Székelyudvarhely, Gradinita Aplicativa Nr. 3 Odorheiu-Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» 6. sz. Óvoda, Székelyudvarhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» 9.-es Számú Napköziotthon, Székelyudvarhely, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 9, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
» "14-es számú "Csillagvár" Napköziotthon", "Gradinita Nr. 14 "Csillagvar", Székelyudvarhely, Odorheiu-Secuiesc
» Eszterlánc 15.számú Napköziotthon, "Gradinita cu Program Prelungit "Eszterlanc"Nr. 15", Székelyudvarhely, Odorheiu-Secuiesc
» 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Varsag, Székelyvarság, Varsag
» 1 sz. Óvoda, Szentábrám, Gradinita de Copii Nr 1, Avramesti, Szentábrám, Avramesti
» 1. sz. Óvoda, Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Vlahita, Szentegyházasváros, Vlahita
» 2. sz. Óvoda,Szentegyháza, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Vlahita, Szentegyháza, Vlahita
» 3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Vlahita, Szentegyházasváros, Vlahita
» 5. sz. Óvoda,Szentegyháza, Gradinita de copii Nr. 5 cu program normal, Szentegyháza, Vlahita
» 3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Bisericani, Szentlélek, Bisericani
» 2. sz. Óvoda,Csíkszentmárton, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Sinmartin, Csíkszentmárton, Sanmartin-civc
» 1. sz. Óvoda, Csíkszentmárton, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Martinis, Csíkszentmárton, Sanmartin
» 2. sz. Óvoda, Csíkszentmárton, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Sinmartin, Szentmárton, Sanmartin
» 3. sz. Óvoda, Székelyszentmihály, Gradinita de Copii - Mihaileni, Székelyszentmihály, Mihaileni
» Normál Programmal Működő Óvoda, Homoródszentpál, Gradinita cu Program Normal Sinpaul, Szentpál, Sanpaul
» 2. sz. Óvoda, Tatrospataka, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Izvorul Trotusului, Tatrospataka, Izvorul Trotusului
» 4. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Valea Strimba, Tekerőpatak, Valea Strimba
» Óvoda, Tibód, Gradinita cu Program Normal Tibod, Tibód, Tibod
» 3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Tulghes Valea Frumoasa, Törgyes-Szépvíz, Tulghes Valea Frumoasa
» 1. sz. Óvoda, Nagytusnád, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Tusnad Sat, Nagytusnád, Tusnad Sat
» "Szivárvány" Óvoda", "Gradinita de Copii "Szivarvany" Baile Tusnad", Tusnádfürdő, Baile-Tusnad
» 4. sz. Óvoda, Ugra, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Ugra, Ugrapataka, Valea Ungra
» Óvoda, Újszékely, Gradinita Secuieni, Újszékely, Secuieni
» Óvoda, Ülke, Gradinita cu Program Normal Ulcani, Ülke, Ulcani
» 4. sz. Óvoda, Csívacsárcsi, Gradinita cu Program Normal Nr. 4. Vacaresti, Vacsárcsi, Vacaresti
» 7. sz. Óvoda, Vágás, Gradinita cu Program Normal Nr. 7 Taietura, Vágás, Taietura
» 6. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Oraseni, Városfalva, Oraseni
» 2. sz. Nagykúti óvoda, Székelyvarság, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Varsag Fintina Mare, Varság, Varsag Fintina Mare
» 3. sz. Óvoda, Székelyvarság, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Varsag Piatra Soimului, Varság, Varsag Piatra Soimului
» 4. sz. Óvoda, Varság, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Varsag Lazurele, Varság, Varsag Lazurele
» Zetelaki 1. sz. Óvoda, Gradinita de Copii Nr. 1 Zetea, Zetelaka, Zetea
» Zetelaki 2. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Zetea Tofalau, Zetelaka, Zetea
» 3. sz. Óvoda Zetelaka, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Zetea, Zetelaka, Zetea
» 7. sz. Óvoda Zetelak, Gradinita cu Program Normal Nr. 7 Zetea, Zetelaka, Zetea
» Zetelaki 8. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 8 Zetea, Zetelaka, Zetea
» 5-ös Számú Óvoda, Gyergyóorotva, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Jolotca, Gyergyóorotva, Jolotca
» 5.-ös Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Déva, Deva
» 1.-es Számú Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Hunedoara, Vajdahunyad, Hunedoara
» 3.-as Számú Óvoda és Napköziotthon, Gradinita cu Program Normal si cu Program Prelungit Nr. 3 Hunedoara, Vajdahunyad, Hunedoara
» 1-es Számú Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit nr. 1, Vajdahunyad, Hunedoara
» Aranyosegerbegyi Óvoda, Gradinita Viisoara, Aranyosegerbegy, Viisoara
» 1. sz. Óvoda, Aranyosgyéres, Scoala Generala Avram Iancu, Aranyosgyéres, Campia Turzii
» Óvoda Kisbács, Gradinita cu Program Normal Baciu, Kisbács, Baciu
» Bágyoni Óvoda, Gradinita Badeni, Bágyon, Badeni
» Bálványosváraljai Óvoda, Gradinita Unguras, Bálványosváralja, Unguras
» 1.-es Számú Óvoda, Bánffyhunyad, Gradinita Nr. 1, Huedin, Bánffyhunyad, Huedin
» 2.-es Számú Óvoda, Bánffyhunyad, Gradinita Nr. 2, Huedin, Bánffyhunyad, Huedin
» 3. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 3, Bánffihunyad, Huedin
» Óvoda, Bogártelek, Gradinita Bagara, Bogártelek, Bagara
» 18. sz. Óvoda, Dés, Colegiul National Andrei Muresanu, Dés, Dej
» 7. sz. Óvoda, Scoala Nr. 5. Dej, Dés, Dej
» Óvoda, Egeres, Gradanita Aghires, Egeres, Aghires
» Felsőszentmihályi Óvoda, Gradinita M. Viteazu, Felsőszentmihály, Mihai-Viteazu
» Györgyfalvai Óvoda, Gradinita Gheroghieni, Györgyfalva, Gheorghieni
» Inaktelki Óvoda, Gradinita Inucu, Inaktelek, Inucu
» Óvoda, Jegenye, Gradinita Leghia, Jegenye, Leghia
» Kajántói Óvoda, Gradinita, Chinteni, Kajántó, Chinteni
» Kalotaszentkirályi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Sancraiu, Kalotaszentkirály, Sancraiu
» Kiskapusi Óvoda, Gradinita Copsa Mica, Kiskapus, Capusu Mic
» Kolozsi Óvoda, Gradinita de Copii, Cojocna, Kolozs, Cojocna
» 1. sz. Napköziotthon, Liceul Teoretic Báthory István, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 14. sz. Napköziotthon, Liceul Teologic Unitarian, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 2. sz. Napköziotthon, Grupul Scolar Electrotehnic Edmond Nicolau, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 20. sz. Napköziotthon, Liceul Teoretic Brassai Sámuel, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 23. sz. Napköziotthon, Liceul Teoretic Reformat, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 25. sz. Óvoda, Kerekdomb, Gradinita cu Program Prelungit nr. 25, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 29. sz. Napköziotthon, Kolozsvár, Liceul Waldorf, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 3. sz. Napköziotthon, Liceul De Muzica ˝Sigismud Toduta˝-Cluj, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 38. sz. Óvoda, Kolozsvár, Gradinita cu Program Normal Nr. 38. Cluj-Napoca, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 40. sz. Óvoda, Scoala cu Clasele I-VIII. David Prodan Cluj-Napoca, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 42. sz. Napköziotthon, Kolozsvár, Scoalá cu Classele I-VIII. Octavian Goga, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 43. sz. Óvoda, Scoala Generalá 16., Kolozsvár, Cluj Napoca
» 44. sz. Óvoda, Scoala Generala Al. Vlahuta, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 45. sz. Óvoda, Scoala Generala C. Brancusi, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 46. sz. Óvoda, Scoala Generala Nicolae Titulescu, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 47. sz. Óvoda, Scoala Generala Fizesu Gherlii, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 50. sz. Óvoda, Scoala Horea cu Clasele I-VIII., Kolozsvár, Cluj Napoca
» 51. sz. Óvoda, Scoala Ion Agarbiecanu, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 55. sz. Óvoda Kolozsvár, Gradinita cu Program Normal Nr. 55., Kolozsvár, Cluj Napoca
» 57. sz. Napköziotthon, Kolozsvár, Gradinita cu program prelungik nr. 57, Cluj Napoca, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 58. sz. Napköziotthon, Scoala Simion Bárnutiu, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 6. sz. Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 6., Kolozsvár, Cluj Napoca
» 61. sz. Napköziotthon, Kolozsvár, Gradinita Nr. 61 Cluj, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 63. sz. Napköziotthon, Gradinita Nr. 63 Cluj, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 66. sz. Napköziotthon, Gradinita Nr. 66 Cluj, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 67. sz. Napköziotthon, Gradinita Nr. 67 Cluj, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 68. sz. Napköziotthon, Gradinita Nr. 68 Cluj, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 70. sz. Napköziotthon, Gradinita Nr. 70 Cluj, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 71. sz. Napköziotthon, Gradinita Nr. 71 Cluj, Kolozsvár, Cluj Napoca
» 9. sz. Napköziotthon, Liceul Teologic Adventist Maranatha, Kolozsvár, Cluj Napoca
» Óvoda, Körösfő, Gradinita Izvorul Crisului, Körösfő, Izvorul Crisului
» Magyarfenesi Óvoda, Gradinita Vlaha, Magyarfenes, Vlaha
» Óvoda,Magyarkapus, Gradinita Capusu Mare, Magyarkapus, Capusu Mare
» Óvoda, Mákó, Gradinita Macau, Makófalva, Macau
» Mérai Óvoda, Gradinita Mera, Méra, Mera
» Ördöngősfüzesi Óvoda, Gradinita Fizesu Gherlii, Ördöngös-füzes, Fizesu Gherlii
» Sárvásári Óvoda, Gradinita de Copii Saula, Sárvásár, Saula
» Sínfalvi Óvoda, Gradinita Cornesti, Sínfalva, Cornesti
» 6. sz. Óvoda, Grabinita cu Program Prelungit Nr. 6., Szamosújvár, Gherla
» 7. sz. Óvoda, Gradinita cu Program normal Nr. 7, Szamosújvár, Gherla
» Széki Óvoda, Gradinita Sic, Szék, Sic
» Óvoda,Szentkatolnadorna, Gradinita cu Program Normal Catalina, Szentkatolnadorna, Catalina
» Szováti Óvoda, Gradinita Suatu, Szováta, Sovata
» Szucsági Óvoda, Gradinita Suceagu, Szucság, Suceagu
» 18. sz. Napközi, Colegiul National Mihai Viteazul, Torda, Turda
» 9. sz. Óvoda, Torda, Colegiul Tehnic Turda, Torda, Turda
» Szentlászlói Óvoda, Gradinita, Tordaszentlászló, Savadisla
» Tordatúri Óvoda, Gradinita Tureni, Tordatúr, Tureni
» Aldobólyi Óvoda, Gradinita Doboli De Jos, Aldobóly, Doboli De Jos
» Angyalosi Óvoda, Gradinita Anghelus, Angyalos, Anghelus
» Árkosi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Arcus, Árkos, Arcusi
» Barátosi Óvoda, Gradinita de Copii Brates, Barátos, Brates
» Bardóci Óvoda, Gradinita cu Program Normal Bradut, Bardóc, Bradut
» Baróti 1-es Óvoda, Gradinita Baraolt Nr.1 Baraolt, Barót, Baraolt
» Cimbora Óvoda, Gradinita Baraolt, Barót, Baraolt
» Bélafalvi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Belani, Bélafalva, Belani
» Berecki Napközi Otthon, Gradinita cu program Prelungit Bretcu, Bereck, Bretcu
» Óvoda, Bereck, Gradinita Bretcu, Bereck, Bretcu
» (Csökkentett óraszámmal működő) Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Bibarcfalva, Biborteni
» Bikfalvi Óvoda, Gradinita Bicfalau cu Program Normal, Bikfalva, Bicfalau
» Bitai Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Bita, Bita, Bita
» Bodosi Óvoda, Gradinita Bodos, Bodos, Bodos
» Bölöni 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1. Belin, Bölön, Belin
» Cófalvi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal, Tufalau, Cófalva, Tufalau
» 1. sz. Óvoda, Csernáton, Gradinite Nr. 1. Cernat, Csernáton, Cernat
» 2. sz. Óvoda,Csernáton, Gradinite Nr. 2. Cernat, Felső-Csernáton, Cernat
» 3. sz. Óvoda, Csernáton, Gradinite Nr. 3. Cernat, Csernáton, Cernat
» Csomakőrösi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Chiurus, Csomakőrös, Chiurus
» Csomortáni Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Lutoasa, Csomortán, Satul Lutoasa
» Dálnoki Óvoda Dálnok, Gradinita cu Program Dalnic, Dálnok, Dalnic
» Dálnoki Óvoda, Gradinita Dalnic, Dálnok, Dalnic
» Óvoda, Egerpatak, Gradinita de Copii, Aninoasa, Egerpatak, com. Reci, Aninoasa
» Erdőfülei Óvoda, Gradinita Filia, Erdőfüle, Filia
» Eresteghin-i Óvoda, Gradinita Eresteghin, Eresztevény, Eresteghin
» Esztelneki Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Estelnic, Esztelnek, Estelnic
» Zoltáni Óvoda, Gradinita Zoltan, Étfalvazoltán, Zoltan
» Felsődobói Óvoda, Gradinita de Copii Dobolii De Sus, Feldoboly, Doboli De Sus
» Felsőrákosi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Racosu De Sus, Felsőrákos, Racosul De Sus
» Fotosi Óvoda, Gradinita Fotos, Fotosmartonos, Fotos
» Futásfalvi Óvoda, Gradinita Alungeni cu Proggamu Normal, Futásfalva, Alungeni
» Gelencei 3. sz. Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal, Gelence, Ghelinta
» Gelencei Napköziotthon, Gradinita de Copii cu Program Prelungit, Gelence, Ghelinta
» Gidófalvi Óvoda, Gradinita Ghedfalau, Gidófalva, Ghidafalau
» Hatolykai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Hatuica, Hatolyka, Hatuica
» Hilibi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal,Hilib, Hilib, Hilib
» Óvoda,Ikafalvi, Gradinita de Copii cu Program Normal,Icafalau, Ikafalva, Icafalau
» Illyefalvi Óvoda, Gradinita Ilieni, Illyefalva, Ilieni
» Imecsfalvi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Imeni, Imecsfalva, Imeni
» Kálnoki Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Calnic, Kálnok, Calnic
» Albisi Óvoda, Gradinita cu program Albis, Albis, Albis
» Kézdialmási Óvoda, Gradinita cu Program Normal Mereni, Kézdialmás, Mereni
» Kővári Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal, Kővár, Petriceni
» Márkusfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Marcusa, Márkosfalva, Marcusa
» Martonfalvi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Martineni, Martonfalva, Martineni
» Óvoda, Martonos, Gradinita Martanus, Martonos, Martanus
» Tinoasa-i Óvoda, Gradinita Tinoasa, Kézdisárfalva, Tinoasa
» Szárazpataki Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Valea Seaca, Szárazpatak, Valea Seaca
» Kézdiszentléleki Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal-Sanzieni, Kézdiszentlélek, Sanzieni
» 2. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 2 Tg. -Secuiesc, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» 3. sz. Óvoda, Kézdivásárhely, Gradinita Nr. 3 cu Program Normal Targu-Secuiesc, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» 3. sz.Napköziotthon,Kézdivásárhely, Gradinita cu program prelungit 3, Kézdivásárhely, Tg.-Secuiesc
» 5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Kézdivásárhely, Tg-Secuiesc
» Benedek Elek Óvoda, "Gradinita cu Program Normal "Benedek Elek", Kézdivásárhely, Targu-Secuiesc
» Csipkerózsika Napköziotthon, "Gradinita cu Program Prelungit "Cspikerózsika", Kézdivásárhely, Targu-Secuiesc
» Manócska Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit Prichindel, Kézdivásárhely, Targu Secuiesc
» Vackor Napköziotthon, "Gradinita cu program prelungit "Vackor" Targu-Secuiesc", Kézdivásárhely, Targu-Secuiesc
» Kilyéni Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Chilieni, Kilyén, Chilieni
» Kisbaconi Óvoda, Gradinita Batani Mici, Kisbacon, Batanii Mici
» Kisborosnyói Óvoda, Gradinita Borosneu Mic, Kisborosnyó, Borosneu Mic
» Kiskászoni Óvoda, Gradinita cu Program Normal Casinul Mic, Kiskászon, Casinul Mic
» Komandói Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Comandau, Komandó, Comandau
» Komollói Óvoda, Gradinita Comolau, Komolló, Comlau
» 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1. Covasna, Kovászna, Covasna
» 2. sz. Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Nr. 2. Covasna, Kovászna, Covasna
» 4. sz. Óvoda Kovászna, Gradinita cu Program Normal Nr. 4. Covasna, Kovászna, Covasna
» Kökösi Óvoda, Gradinita Chichis, Kökös, Chichis
» Köpeci Óvoda, Gradinita cu Program Normal Capeni, Köpec, Capeni
» Köpectelepi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Colonia Capeni, Köpecbánya, Colonia Capeni
» Középajtai Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Aita Medie, Középajta, Aita Medie
» Kurtapataki Óvoda, Gradinita cu Program Normal Valea Scurta, Kurtapatak, Valea-Scurta
» Lécfalvi Óvoda, Gradinita Leti, Lécfalva, Leti
» 1. sz. Óvoda,Lemhény, Gradinita Lemnia, Lemhény, Lemnia
» Lemhényi 2. sz. Óvoda, Gradinita Lemnia, Lemhény, Lemnia
» Lisznyói Óvoda, Gradinita cu Program Normal Lisnau, Lisznyó, Lisnau
» Magyarhermányi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Herculani, Magyarhermány, Herculian
» "Maksai "Teleki Zsigmond" Óvoda", Gradinita Moacsa, Maksa, Moacsa
» Málnásfalusi Óvoda, Gradinita din Malnas Sat, Málnásfalu, Malnas Sat
» Málnásfürdői Óvoda, Gradinita Malnas Bai, Málnásfürdő, Malnas- Bai
» Miklósvári Óvoda, Gradinita cu Program Normal Miclosoara, Miklósvár, Miclosoara
» Mikóújfalusi Óvoda, Gradinita din Micfalau, Mikóújfalu, Mikfalau
» Nagyajtai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Aita Mare, Nagyajta, Aita Mare
» Nagybacini Óvoda, Gradinita Batani Mari, Nagybacon, Batani Mari
» Nagyborosnyói Óvoda, Gradinita Borosneu Mare, Nagyborosnyó, Borosneu Mare
» Nyújtódi Óvoda, Gradinita Lunga, Nyújtód, Lunga
» Olaszteleki Óvoda, Gradinita cu Program Normal Talisoara, Olasztelek, Talisoara
» Oltszemi Óvoda, Gradinita Olteni Cuprogram Normal, Oltszem, Olteni
» Órbaiteleki Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Telechia, Orbaitelek, Telechia
» 1. számú Óvoda,Ozsdola, Gradinita de Copii cu Program Normal Nr.1,Ojdula, Ozsdola, Ojdula
» Óvoda Páké, Gradinita de Copii cu Program Normal Pachia, Páké, Pachia
» Papolci 1. számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1. Papauti, Papolc, Papauti
» Rétyi Óvoda (Radák Kata Óvoda), Gradinita Reci, Réty, Reci
» Sepsibesenyei Óvoda, Gradinita Padureni, Sepsibesenyő, Padureni
» Bodoki Óvoda, Gradinita cu program normal Bodoc, Sepsibodok, Bodoc
» Ábrahám Árpád Óvoda, Sepsibükszád, "Gradinita de Copii "Ábrahám Árpád", Bixad", Sepsibükszád, Bixad
» Köröspataki Óvoda, Gradinita Valea Crisului, Sepsikőröspatak, Valea Crisului
» 10. sz. Napküzi Otthon,Sepsiszentgyörgy, Gradinita cu.Program Prelungit Nr. 10, Sepsiszentgyörgy, Sfantu-Gheorghe
» 3. sz. Rövidprogramú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3, Sepsiszentgyörgy, Sfantu-Gheorghe
» 4. sz. Rövidprogramú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 4, Sepsiszentgyörgy, Sfantu-Gheorghe
» 5. számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5., Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» 6.-os Számú Óvoda, Sepsiszentgyörgy, Gradinita Nr. 6, Sfantu Gheorghe, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» 7. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 7., Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» 8. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr.8. Sfantu Gheorghe, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» 9. sz. Napköziotthon,Sepsiszentgyörgy, Gradinita Program Prelungit Nr. 9, Sepsiszentgyörgy, Sfantu-Gheorghe
» Árvácska Napköziotthon, "Gradinita cu Program Perelungit "Árvácska", Sepsiszentgyörgy, Sfantu-Gheorghe
» Benedek Elek Napközi Otthon, "Gradinita cu Program Pelungit "Benedek Elek", Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Csipike Napközi, "Gradinita cu Program Prelungit "Csipike", Sepsiszentgyörgy, Sfantu-Gheorghe
» Gulliver Napközisotthon, Gradinita cu Program Prelungit Gulliver, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Hófehérke Óvoda, Gradinita Hófehérke Sfantu Gheorghe, Sepsiszentgyörgy, Sfantu Gheorghe
» Kőrösi Cs. Sándor Napköziotthon, "Gradinita cu Program Prelungit "Kőrösi Csoma Sándor", Sepsiszentgyörgy, Sfantu-Gheorghe
» Szacsvai Óvoda, Gradinita Saciova, Szacsva, Saciova
» Szárazajtai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Aita Seaca, Szárazajta, Aita Seaca
» Szászházi Óvoda, Gradinita Sasaus, Szászház, Sasaus
» Székelypetőfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Peteni, Székelypetőfalva, Peteni
» Székelyszáldobosi Óvoda, Gradinirta cu Program Normal Doboseni, Székelyszáldobos, Doboseni
» Szentivánlaborfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Santionlunca, Szentivánlaborfalva, Santionlunca
» Bóbita Óvoda,Szentkatolna, "Gradinita de Copii cu Program Normal "Bóbita" Katalina", Szentkatolna, Catalina
» Szépmezői Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit Campul-Frumos, Szépmező, Campul-Frumos
» Szotyori Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Coseni, Szotyor, Coseni
» Szörcsei Óvoda, Gradinira cu Program Normal Surcea, Szörcse, Surcea
» Székelytamásfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Tamasfalau, Székelytamásfalva, Tamasfalau Secuiesc
» Gárdonyi Géza Óvoda, "Gradinita cu Program Normal "Gárdonyi Géza", Torja, Turia
» 2. sz. Óvoda, Tórja, Gradinite Turia, Torja, Turia
» 3. sz. Óvoda, Torja, Gradinite Turia, Torja, Turia
» Temesváry János Óvoda, Gradinita cu Program Normal Temesváry János, Uzon, Ozun
» Vargyasi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Varghis, Vargyas, Varghis
» Zabolai 1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1. Zabala, Zabola, Zabala
» Zabolai 3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3. Zabala, Zabola, Zabala
» Szabó Kati Óvoda Zágon, "Gradinita de Copii "Szabó Kati" Zagon", Zágon, Zagon
» Óvoda,Domokos, Gradinita cu Program Normal Damacuseni, Domokos, Damacuseni
» 1. sz. Óvoda,Felsőbánya, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Felsőbánya, Baia Sprie
» Óvoda,Hoszúmező, Gradinita cu Program Normal Campulung La Tisa, Hosszúmező, Campulung la Tisa
» Óvoda,Koltó, Gradinita cu Program Normal Coltau, Koltó, Coltau
» Óvoda,Magyarberkesz, Gradinita cu Program Normal Berchez, Magyarberkesz, Berchez
» 8. sz.Óvoda,Máramarossziget, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 8 Sighetu, Máramarossziget, Sighetul Marmatiei
» Óvoda,Monó, Gradinita cu Program Normal Manau, Monó, Manau
» 11. sz. Óvoda,Nagybánya, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 11 B. M., Nagybánya, Baia Mare
» 12. sz. Óvoda,Nagybánya, Gradinita cu Program Normal Nr. 12 Baia M., Nagybánya, Baia Mare
» 20. sz. Óvoda,Nagybánya, Gradinita cu Program Normal Nr. 20 Baia Mare, Nagybánya, Baia Mare
» 26. sz. Óvoda,Nagybánya, Gradinita cu Program Normal Nr. 26 Baia Mare, Nagybánya, Baia Mare
» 7. sz. Óvoda,Nagybánya, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 7 Baia M., Nagybánya, Baia Mare
» Óvoda,Szamosardó, Gradinita cu Program Normal Arduzel, Szamosardó, Arduzel
» 1.sz. Óvoda,Szinérváraljai, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Seini, Szinérváralja, Seini
» Óvoda, Abosfalv, Gradinita cu program normal Abus, Abosfalva, Abus
» Ádámosi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Adamus, Ádámos, Adamus
» Ákosfalvi Óvoda, Gradinita P. N. Acatari, Ákosfalva, Acatari
» Alsóbölkényi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Beica De Jos, Alsóbölény, Beica De Jos
» Backamadarasi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Pasareni, Backamadaras, Pasareni
» Óvoda, Balavásár, Gradinita P. N. Balauseri, Balavásár, Balauseri
» Óvoda,Berekeresztúr, Gradinita P. N. Bara, Berekeresztúr, Bara
» Beresztelki Óvoda, Gradinita P. N. Breaza, Beresztelke, Breaza
» Bonyhai Óvoda, Gradinita cu program normal Bahnea, Bonyha, Bahnea
» Bordosi és Csöbi Óvoda, Gradinita P. N. Bordosiu + Cibu, Bordos, Bordosiu
» Óvoda, Bözödi, Gradinita de Copii cu Program Normal, Bözöd, Bezid
» Óvoda, Búzaháza, Gradinita cu Program Normal Grausorul, Búzaháza, Grausorul
» Búzásbesenyői Óvoda, Gradinita cu Program Normal Valea Izvoarelor, Búzásbesenyő, Valea Izvoarelor
» Csejdi Óvoda, Gradinita P. N. Cotus, Csejd, Cotus
» Csekelakai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Cecalaca, Csekelaka, Cecalaca
» Óvoda, Cserefalva, Gradinita cu program normal Stejeris, Cserefalva, Stejeris
» Csíkfalvai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Vargata, Csíkfalva, Vargata
» Csíkszentiváni Óvoda, Gradinita cu program normal Santioana De Mures, Csittszentiván, Santioana De Mures
» Demeterfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Dumitresti, Demeterfalva, Dumitresti
» Deményházai Óvoda, Gradinita de Copii, Damieni, Deményháza, Damieni
» Désfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Deaj, Désfalva, Deaj
» 1. sz. Óvoda, Dicsőszentmárton, Gradinita cu program normal Nr. 1 Tarnaveni, Dicsőszentmárton, Tarnaveni
» 4. sz. Napközi, Dicsőszentmárton, Gradinita cu program prelungit Nr. 4 Tarnaveni, Dicsőszentmárton, Tarnaveni
» Dícsőszentmártoni 5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5. Tarnaveni, Dicsőszentmárton, Tarnaveni
» Disznajói Óvoda, Gradinita de Copii, Valenii De Mures, Disznajó, Valenii De Mures
» Dózsa Györgyi Óvoda, Gradinita P. N. Gheorghe Doja, Dózsa György (Lukafalva), Gheorghe Doja
» Óvoda,Egrestő, Gradinita P. N. Agristeu, Egrestő, Agristeu
» Juhodi Óvoda, Gradinita De Copii Ihod, Ehéd, Ihod
» Erdőcsinádi Óvoda, Gradinita P. N. Padureni, Erdőcsinád, Padureni
» Erdőszentgyörgyi Napköziotthonos Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit, Sangeorgiu De Padure, Erdőszentgyörgy, Singeorgiu de Padure
» Erdőszentgyörgyi Óvoda, Gradinita Cu Program Normal Sangeorgiu De Padure, Erdőszentgyörgy, Singeorgiu de Padure
» Nagyernyei Óvoda, Gradinita cu program normal Ernei, Nagyernye, Ernei
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Nagybún, Boiu
» Fehéregyházai Óvoda, Gradinita P. N. Albesti, Fehéregyháza, Albesti
» Fickói Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Fitcau, Fickó, Fitcau
» Fintaházi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Cinta, Fintaháza, Cinta
» Fojfalvi (Nyárádkarácsonyi 3-as számú) Óvoda, Gradinita cu Program Normal nr. 3 Craciunesti, Fojfalva, Foi
» Galambodi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Porumbeni, Galambod, Porumbeni
» Gegesi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Ghinesti, Geges, Ghinesti
» Gernyeszegi Óvoda, Gradinita P. N. Gornesti, Gernyeszeg, Gornesti
» Szezon Óvoda, Gogán, Gradinita sezoniera Gogan, Gógán, Gogan
» Göcsi Óvoda, Gradinita P. N. Gaiesti, Göcs, Gaiesti
» Görgényüvegcsűri Óvoda, Gradinita P. N. Glajarie, Görgényüvegcsűr, Glajarie
» Napköziotthon-Gyulakuta, Gradinita cu program prelungit, Gyulakuta, Fantanele
» Óvoda, Gyalakuta, Gradinita cu program normal Fantanele, Gyulakuta, Fantanele
» Hagymásbodoni Óvoda, Gradinita cu Program Normal Budiu Mic, Hagymásbodon, Budiu Mic
» Óvoda, Harangláb, Gradinita cu program normal Haranglab, Harangláb, Haranglab
» Óvoda, Harasztkerék, Gradinita cu program normal Roteni, Harasztkerék, Roteni
» Harcói Óvoda, Gradinita cu program normal Hartau, Harcó, Hartau
» Hármasfalui Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Trei Sate, Hármasfalu, Trei Sate
» Havadi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Neaua, Havad, Neaua
» Óvoda, Havadtői, Gradinita cu program normal Viforoasa, Havadtő, Viforoasa
» Óvoda, Héderfája, Gradinita cu program normal Idrifaia, Héderfája, Idrifaia
» Óvoda, Héjjasfalva, Gradinita cu Program Normal Vanatori, Héjjasfalva, Vanatori
» Holtmarosi Óvoda, Gradinita de Copii P. N. Lunca Muresului, Holtmaros, Lunca Muresului
» Iklandi Óvoda, Gradinita cu Prgram Normal Icland, Ikland, Icland
» Illyésmezői Óvoda, Gradinita P. N. Ilies, Szováta, Sovata
» Istvánházai Óvoda, Gradinita Istihaza, Istvánháza, Istihaza
» Óvoda,Iszló, Gradinita P. N. Isla, Iszló, Isla
» Jeddi Óvoda, Gradinita P. N. Livezeni, Jedd, Livezeni
» Jobbágyfalvai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Valea, Jobbágyfalva, Valea
» Jobbágytelki Óvoda, Gradinita cu Program Normal Sambrias, Jobbágytelke, Sambrias
» Jódtelepi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Iod, Jódtelep, Iod
» Karácsonyfalvai 1. sz. Óvoda, Gradinita P. N. Nr. 1 Craciunesti, Karácsonyfalva, Craciunesti
» Nyárádkarácson 2. sz.(normál programú) Óvoda, Gradinita P. N. Nr. 2 Craciunesti, Karácsonyfalva, Craciunesti
» Óvoda,Kelementelke, Gradinita P. N. Calimanesti, Kelementelke, Calimanesti
» 1. sz. Óvoda,Kend, Gradinita P. N. Nr. 1 Chendu, Kend, Chendu
» 2. sz. Óvoda,Kend, Gradinita P. N. Nr. 2 Chendu, Kend, Chendu
» Kerelőszentpáli Óvoda, Gradinita cu Program Normal Sanpaul, Kerelőszentpál, Sanpaul
» Kibédi Normál Programú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Chibed, Kibéd, Chibed
» Óvoda, Királyfalva, Gradinita cu program normal Craiesti, Királyfalva, Craiesti
» Óvoda, Kisgörgény, Gradinita cu program normal Gruisor, Kisgörgény, Gruisor
» Tholdalagi Mihály Koronkai Óvoda, "Gradinita cu Program normal "Tholdalagi Mihály", Koronka, Corunca
» Körtefájai Óvoda, Gradinita P. N. Peris, Körtvélyfalva, Peris
» Kutyfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Cuci, Kutyfalva, Cuci
» Óvoda, Küküllődombó, Gradinita cu program normal Dambau, Küküllődombó, Dambau
» Nyárádszentlászlói Óvoda, Gradinita cu Program Normal Sanvasii, Nyárádszentlászló, Sanvasii
» Lőrincfalvai Óvoda, Gradinita P. N. Leordeni, Lőrincfalva, Leordeni
» 1-es Számú Óvoda, Marosludas, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Ludus, Marosludas, Ludus
» Marosludasi 2.-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 2., Ludus, Ludas, Ludus
» Magyarbükkösi Óvoda, Gradinita Bichis, Magyarbükkös, Bichis
» Magyarói Óvoda, Gradinita de Copii cu program Normal, Alunis, Magyaró, Alunis
» Óvoda, Magyarózd, Gradinita su program normal Ozd, Magyarózd, Ozd
» Magyarpéterfalvi Óvoda, Gradinita Petrisat, Magyarpéterfalva, Petrisat
» Magyarsárosi Óvoda, Gradinita cu program normal Deleni, Magyarsáros, Deleni
» Magyarzsákodi Óvoda, Gradinita P. N. Jacodu, Magyarzsákod, Jacodu
» Májai Óvoda, Gradinita P. N. Maia, Mája, Maia
» Nyomáti Óvoda, Gradinita cu Program Normal Maiad, Nyomát, Maiad
» Makfalvi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal, Ghindari, Makfalva, Ghindari
» Márkodi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Marculeni, Márkod, Marculeni
» Óvoda, Maros-Bogát, Gradinita cu program normal Bogata Mures, Maros-Bogát, Bogata Mures
» 3-as Számú Óvoda, Gyegyóújfalu - Marosfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 3, Suseni - Mureseni, Gyegyóújfalu - Marosfalva, Suseni - Mureseni
» Marosfelfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Suseni, Marosfelfalva, Suseni
» Maroskeresztúri Óvoda, Gradinita cu program normal Cristesti, Maroskeresztúr, Cristesti
» Sárpataki Óvoda, Gradinita cu Program Normal Glodeni, Sárpatak, Glodeni
» Marosszentannai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Santana De Mures, Marosszentanna, Santana De Mures
» Marosszentgyörgyi 1. sz. Óvoda, Gradinita P. N. Nr. 1 Sangiorgiu De Mures, Marosszentgyörgy, Sangeorgiu De Mures
» 2. sz. Óvoda, Marosszentgyörgy, Gradinita P. N. Nr. 2 Sangiorgiu De Mures, Marosszentgyörgy, Sangeorgiu De Mures
» Marosszentkirályi Óvoda, Gradinita P. N. Sancraiu De Mures, Marosszentkirály, Sancraiu De Mures
» Marosugrai Óvoda, Gradinita P. N. Ogra, Marosugra, Ugra De Mures
» 1. sz. Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 1. Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 10. sz. Napköziotthon, Gradinita P. P. Nr. 10 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 11. sz. Napközi, Gradinita P. P. Nr. 11 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 11-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 11, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 12. sz. Napközi, Gradinita P. P. Nr. 12 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 12-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 12, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 13. sz. Napközi, Gradinita P. P. Nr. 13 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 13. Sz. Napköziotthon és Óvoda, Gradinita Manpel, Marosvásárhely, Targu Murees
» 14. sz. Napköziotthon, Gradinita P. P. Nr. 14 Tg. Mures cu Grupe Norm., Marosvásárhely, Targu-Mures
» 14-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 14, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 15. sz. Napközi, Gradinita P. P. Nr. 15 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 15-es Számú Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 15, Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 16. sz. Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita cu program normal Nr. 16 Tg.-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 17. sz. Napközi, Marosvásárhely, Gradinita P. P. Nr. 17 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 17-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 17, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 19. sz. Napközi, Marosvásárhely, Gradinita cu program prelungit Nr. 19 Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 19. sz. Normál Programú Óvoda Marosvásárhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 19 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 4. Sz. Napköziotthon, Marosvásárhely, Gradinita P. P. Nr. 4 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 2. sz. Napközi, Marosvásárhely, Gradinita cu program prelungit Nr. 4 Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 2. sz. Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 20. sz. Napközi, Gradinita P. P. Nr. 20 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 20.-as Számú Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 20., Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 21.-es Számú Napközi, Marosvásárhely, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 21., Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 21. sz. Óvod, Marosvásárhely, Gradinita cu program normal Nr. 21 Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 3. sz. Napközi, Marosvásárhely, Gradinita cu program prelungit Nr. 3 Targu-Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 3. sz. Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 3. Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 4. sz. Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 5. sz. Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 5. Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 6. sz. Hosszabbított Programmal működő Óvoda, Gradinita P. P. Nr. 6 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Stefánia óvoda 6. sz. Óvoda, Gradinita P. N. Nr. 6 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 7. sz. Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 7. Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 8. sz. Napközi, Gradinita P. P. Nr. 8 Tg. Mures cu Grupe Norm., Marosvásárhely, Targu-Mures
» 8-as Számú Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 8, Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 9. sz. Hosszított Napközi programú óvoda, Marosvásárhely, Gradinita P. P. Nr. 9 Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» 9-es Számú Óvoda, Marosvásárhely, Gradinita Cu Program Normal Nr. 9., Tg. Mures, Marosvásárhely, Targu-Mures
» Mobex Napköziotthon, Marosvásárhely, "Gradinita cu Program Normal"Mobex" Tg. Mures", Marosvásárhely, Targu-Mures
» Marosvécsi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Brancovenesti, Marosvécs, Brancovenesti
» Mezőbándi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Band, Mezőbánd, Band
» Mezőbergenyei Óvoda, Gradinita cu program normal Berghia, Mezőbergenye, Berghia
» Mezőbodoni Óvoda, Gradinita Papiu-Ilarian, Mezőbodon, Papiu-Ilarian
» Mezőcsávási Óvoda, Gradinita cu Program Normal Ceuasu De Campie, Mezőcsávás, Ceuasu De Campie
» Mezőfelei Óvoda, Gradinita cu Program Normal Campenita, Mezőfele, Campenita
» Mezőkölpényi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Culpiu, Mezőkölpény, Culpiu
» Mezőmadarasi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Madaras, Mezőmadaras, Madaras
» Mezőpaniti Óvoda, Gradinita cu program normal Panet, Mezőpanit, Panet
» Mezősámsondi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Şincai, Mezősámsond, Sincai
» Mikefalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Mica, Mikefalva, Mica
» Mikeházai Óvoda, Gradinita P. N. Calugareni, Mikeháza, Calugareni
» Nagysármási Óvoda, Gradinita cu Program Normal Sarmasu, Nagysármás, Sarmasu
» Nyárádgálfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Galesti, Nyárádgálfalva, Galesti
» Nyárádköszvényesi Óvoda, Gradinita P. N. Matrici, Nyárádköszvényes, Matrici
» Nyárádmagyarósi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Magherani, Nyárádmagyarós, Magherani
» Nyárádselyei Óvoda, Gradinita P. N. Şilea Nirajului, Nyárádselye, Silea-Nirajului
» Óvoda, Nyárádszentbenedek, Gradinita de copii cu program normal, Murgesti, Nyárádszentbenedek, Murgesti
» Nyárádszentimrei és Torboszlói Óvoda, Gradinita P. N. Eremieni Şi Torba, Nyárádszentimre, Eremieni
» Szentmártoni Óvoda, Gradinita P. N. Mitresti, Nyárádszentmárton, Mitresti
» Nyárádszeredai Napközi, Gradinita P. P. Miercurea Niraj, Nyárádszereda, Miercurea Nirajului
» Nyárádszeredai Óvoda, Gradinita P. N. Miercurea Niraj, Nyárádszereda, Mercurea Niraj
» Nyárádtői Óvoda, Gradinita cu Program Normal Ungheni, Nyárádtő, Ungheni
» Andrásitelepi Nyergestanyai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Rosiori, Andrásitelep, Rosiori
» Szakadáti Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Sacadat, Szakadát, Sacadat
» Óvoda, Pocsfalva, Gradinita cu program normal Paucisoara, Pocsfalva, Paucisoara
» Pókai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Paingeni, Póka, Paingeni
» Pókakeresztúri Óvoda, Gradinita cu Program Normal Pacureni, Pókakeresztúr, Pacureni
» Radnóti Óvoda, Gradinita cu Program Normal Iernut, Radnót, Iernut
» Ravai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Roua, Rava, Roua
» Remetei Óvoda, Gradinita P. N. Eremitu, Remete, Eremitu
» Rigmányi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Rigmani, Rigmány, Rigmani
» Sáromberkei Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Dumbravioara, Sáromberke, Dumbravioara
» 6. sz. Óvoda, Segesvár, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Sighisoara, Segesvár, Sighisoara
» 7. sz. Óvoda, Segesvár, Gradinita cu Program Normal Nr. 7. Sighisoara, Segesvár, Sighisoara
» Seprődi Óvoda, Gradinita P. N. Drojdii, Seprőd, Drojdii
» Sóváradi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Sarateni, Sófalva, Sarateni
» Somosdi Óvoda, Gradinita P. N. Cornesti, Somosd, Cornesti
» Óvoda, Sövényfalv, Gradinita cu program normal Cornesti, Sövényfalva, Cornesti
» Szabédi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Sabed, Szabéd, Sabed
» Óvoda, Szászcsávás, Gradinita cu program normal Ceuas, Szászcsávás, Ceuas
» Szászrégeni 1. sz. Óvoda, Gradinita P. N. Nr. 1 Reghin, Szászrégen, Reghin
» 2. sz. Napköziotthon, Segesvár, Gradinita P. P. Nr. 2 Sighisoara, Segesvár, Sighisoara
» 2. sz. Óvoda, Szászrégen, Gradinita cu program normal Nr. 2 Reghin, Szászrégen, Reghin
» 3. sz. Napköziotthon, Szászrégen, Gradinita cu program prelungit Nr. 3 Reghin, Szászrégen, Reghin
» 3. sz. Óvoda, Szászrégen, Gradinita cu program normal Nr. 3 Reghin, Szászrégen, Reghin
» 4. sz. Napközi, Szászrégen, Gradinita cu program prelungit Nr. 4 Reghin, Szászrégen, Reghin
» 4. sz. Óvoda, Szászrégen, Gradinita cu program normal Nr. 4 Reghin, Szászrégen, Reghin
» Szászrégeni 5. sz. Napközi, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 5. Reghin, Szászrégen, Reghin
» Szászrégeni 5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5. Reghin, Szászrégen, Reghin
» 6. sz. Óvoda, Régen, Gradinita cu program normal Nr. 6 Reghin, Régen, Reghin
» Szászrégeni 7-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 7, Reghin, Szászrégen, Reghin
» Székelyberei Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal Bereni, Székelybere, Bereni
» Óvoda, Hodos, Gradinita cu program normal Hodosa, Székelyhodos, Hodosa
» Székelykakasdi Óvoda, Gradinita P. N. Valureni, Székelykakasd, Valureni
» Óvoda, Székelykál, Gradinita cu program normal Caluseri, Székelykál, Caluseri
» Székelykövesdi Óvoda, Gradinita cu program normal Cuiesd, Székelykövesd, Cuiesd
» Székelysárdi Óvoda, Gradinita P. N. Şardu Nirajului, Székelysárd, Sardu Nirajului
» Székelyszederjesi Óvoda, Gradinita P. N. Mureni, Székelyszederjes, Mureni
» Tompai Óvoda, Gradinita P. N. Tampa, Székelytompa, Tampa
» Véckei Óvoda, Gradinita cu program normal Vetca, Vécke, Vetca
» Székesi Óvoda, Gradinita cu program normal Sacareni, Székes, Sacareni
» Szénasági Óvoda, Gradinita cu Program Normal Fanatele Madarasului, Szénaság, Fanetele Madarasului
» Nyárádandrási Óvoda, Gradinita P. N. Santandrei, Nyárásandrásfalva, Santandrei
» Nyárádszentannai Óvoda, Gradinita P. N. Santana, Nyárádszentanna, Santana Niraj
» Óvoda,Szentdemeter, Gradinita P. N. Dumitreni, Szentdemeter, Dumitreni
» Szentgericei Óvoda, Gradinita cu Program Normal Galateni, Szentgerice, Galateni
» Szentháromsági Óvoda, Gradinita cu Program Normal Troita, Szentháromság, Troita
» Küküllőszéplaki Óvoda, Gradinita cu program normal Suplac, Küküllőszéplak, Suplac
» Szolokmai Óvoda, Gradinita de Copii, Solocma, Szolokma, Solocma
» 1. sz. Óvoda, Szováta, Gradinita cu program normal Sovata, Szováta, Sovata
» 2. sz. szovátai Óvoda, Gradinita P. N. Nr. 2 Sovata, Szováta, Sovata
» 3. sz. szovátai Óvoda, Gradinita P.N.Nr.3. Sovata, Szováta, Sovata
» Napköziotthonos Óvoda, Szováta, Gradinita cu Program Prelungit Sovata, Szováta, Sovata
» Óvoda, Szőkefalva, Gradinita cu program normal Seuca, Szőkefalva, Seuca
» Rendes óraszámmal működő óvoda - Szövérd, Gradinita P. N. Suveica, Szövérd, Suveica
» Tancsi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Tonciu, Tancs, Tonciu
» Teremeújfalui Óvoda, Gradinita P. N. Satu Nou, Teremiújfalu, Satu Nou
» Udvarfalvi Óvoda, Gradinita P. N. Curteni, Udvarfalva, Curteni
» Vadadi Óvoda, Gradinita P. N. Vadu, Vadad, Vadu
» Vadasdi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Vadas, Vadasd, Vadas
» Óvoda, Vaja, Gradinita cu program normal Valeni, Vaja, Valeni
» Vajdaszentiványi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Voivodeni, Vajdaszentivány, Voivodeni
» Óvoda, Vámosgálfalv, Gradinita cu program normal Ganesti, Vámosgálfalva, Ganesti
» Óvoda, Vamosudvarhely, Gradinita, Odrihei, Vamosudvarhely, Odrihei
» Várhegyi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Chinari, Várhegy, Chinari
» Adorjáni Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Adrian, Adorján, Adrian
» Óvoda, Gradinita Cu Program Normal, Ákos, Acas
» Avasújvárosi Óvoda, Gradinita de Copii cu Program Normal, Orasu Nou, Avasújváros, Orasu Nou
» Óvoda, Bogdánd, Gradinita Cu Program Normal, Bogdánd, Bogdand
» Óvoda,Börvely, Gradinita Berveni, Börvely, Berveni
» Óvoda,Börvely, Gradinita De Copii Berveni, Börvely, Berveni
» Óvoda,Új-Börvely, Gradinita De Copii Bervenii Noi, Börvely, Berveni
» Óvoda, Csanálos, Gradinita Cu Program Normal, Csanálos, Urziceni
» Óvoda, Gradinita Cu Program Normal, Csedreg, Cidreag
» Óvoda, Csomaköz, Gradinita Ciumesti, Csomaköz, Ciumesti
» Egri Óvoda, Gradinita cu Program Normal Agris, Egri, Agris
» Óvoda, Gencs, Gradinita Cu Program Normal Ghenci, Gencs, Ghenci
» Óvoda, Gradinita Cu Program Normal Hodod, Hadad, Hodod
» Óvoda, Hadadnádasd, Gradinita Cu Program Normal Nadis-Hodod, Hadadnádasd, Nadis-Hodod
» Óvoda, Gradinita Cu Program Normal, Kálmánd, Camin
» Szamoskrassói Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Szamoskrassó, Caraseu
» Óvoda, Kökényesd, Gradinita Cu Program Normal, Porumbesti, Kökényesd, Porumbesti
» Óvoda, Kőszegremete, Gradinita cu Program Normal Remetea Oas, Kőszegremete, Remetea Oasului
» Óvoda, Gradinita Cu Program Normal, Krasznamihályfalva, Mihaieni
» Magyar Tannyelvű Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Lázári, Lazuri
» Óvoda, Gradinita Cu Program Normal, Lelei, Lele, Lelei
» Óvoda, Magyarcsaholy, Gradinita cu Program Normal Cehalut, Magyarcsaholy, Cehalut
» Óvoda, Gradinita De Copii Cu Program Normal, Mezőfény, Foieni
» Óvoda, Gradinita de Copii, Micula, Mikola, Micula
» 1. sz. Óvoda Nagykároly, Gradinita De Copii Nr. 1. Carei, Nagykároly, Carei
» 10. számú Óvoda Nagykároly, Gradinita Nr. 10 Carei, Nagykároly, Carei
» 3. sz. Óvoda Nagykároly, Gradinita Cu Program Prelungit Nr. 3. Carei, Nagykároly, Carei
» 5. sz. Óvoda Nagykároly, Gradinita Nr. 5 Carei, Nagykároly, Carei
» 6. sz. Óvoda Nagykároly, Gradinita Nr. 6. Carei, Nagykároly, Carei
» 7. sz. Óvoda Nagykároly, Gradinita Nr. 7 Carei, Nagykároly, Carei
» 8. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 8 Carei, Nagykároly, Carei
» 9. sz. Óvoda Nagykároly, Gradinita Nr. 9 Carei, Nagykároly, Carei
» Óvoda, Gradinita de Copii Programu Normal, Ombod, Ambud
» Óvoda,Óvári, Gradinita Oar, Óvári, Oar
» Petei Óvoda, "Gradinita De Copii "Caritas" Petea", Pete, Petea
» Óvoda, Mezőpetri, Gradinita Cu Program Normal Petresti, Mezőpetri, Petresti
» Óvoda, Gradinita Cu Program Normal Petin, Pettyén, Petin
» Pusztadaróci Óvoda, Gradinita cu Program Normal Dorolt, Pusztadaróc, Dorolt
» Óvoda, Sárközújlak, Gradinita cu Program Normal Livada, Sárköz, Livada
» Óvoda, Gradinita De Copii Dara, Szamosdara, Dara
» Óvoda, Szaniszló, Gradinita Cu Program Normal Sanislau, Szaniszló, Sanislau
» Szatmárhegy-Középhegyi Óvoda, Gradinita De Copii Viile Satu- Mare, Szatmárhegy, Viile Satu Mare
» Óvoda,Szatmárnémeti, Gradinita De Copii Unio Satu-Mare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Óvoda,Szatmárnémeti, Gradinita De Copii Caritas Satu -Mare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Óvoda,Szatmárnémeti, Gradinita De Copii Nr. 4 Satu-Mare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» "Árva Bethlen Kata" Református Óvoda (9. Sz. Óvoda, Szatmárnémeti)", Gradinita cu Program Normal si Prelnugit Nr. 9. Satu Mare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» 13-as Számú Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit nr. 13, Satu-Mare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» 15 számú Óvoda, Gradinita Cu Program Normal Nr. 15 Satu-Mare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» 16 számú Óvoda, Szatmárnémeti, Gradinita Cu Program Normal, Satu Mare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» "24-es Számú Napköziotthon "Kinizsi",Szatmárnémeti", Gradinita De Copii Nr. 24 Satu-Mare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Óvoda,Szatmárnémeti, Gradinita De Copiinr. 29. Satu-Mare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Óvoda, Szilágyszér, Gradinita Cu Program Normal, Ser, Szilágyszér, Ser
» 1. sz. Napközis Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Tasnad, Tasnád, Tasnad
» Óvoda, Túrterebes, Gradinita De Copii Turulung, Túrterebes, Turulung Vii
» Vámfalvi Óvoda, Gradinita de Copii, Vama, Vámfalu, Vama
» Óvoda,Vetés, Gradinita Vetis, Vetés, Vetis
» Bürgezdi Óvoda, Gradinita Birghezd, Bürgezd, Birghez
» Óvoda, Désháza, Gradinita Deja, Désháza, Deja
» Detrehemtelepi Óvoda, Gradinita Drighiu, Detrehem, Drighiu
» Diósadi Óvoda, Gradinita Diosod, Diósad, Diosod
» Egrespataki Óvoda, Gradinita Aghires, Egrespatak, Aghires
» Óvoda, Ipp, Gradinita Ip, Ipp, Ip
» Kárászteleki Óvoda, Gradinita Carastelec, Kárásztelek, Carastelec
» Óvoda, Kémer, Gradinita Camar, Kémer, Camar
» Krasznai Óvoda, Gradinita Crasna, Kraszna, Crasna
» Krasznahorváti Óvoda, Gradinita Horoatu Crasnei, Krasznahorvát, Horoatu Crasnei
» Lecsmeri Óvoda, Gradinita Lesmir, Lecsmér, Lesmir
» Magyargoroszlói Óvoda, Gradinita Guruslau, Magyargoroszló, Guruslau
» Általános óvoda, Mocsolya, Gradinita de copii Valea Pomilor, Mocsolya, Valea Pomilor
» Dobai Óvoda, Gradinita Doba, Doba, Doba
» Rendes Programú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Becheni, Pelekeszi, Becheni
» Rátoni Óvoda, Gradinita Ratin, Ráton, Ratin
» 1. sz. Óvoda, Sarmaság, Gradinita Sarmasag, Sarmaság, Sarmasag
» Sarmasági 2. sz. Óvoda, Gradinita Sarmasag, Sarmaság, Sarmasag
» Sarmasági 3. sz. Óvoda, Gradinita Sarmasag, Sarmaság, Sarmasag
» Selymesilosvai Óvoda, Gradinita Ilisua, Selymesilosva, Ilisua
» Szilágybagosi Óvoda, Gradinita Boghis, Szilágybagos, Boghis
» Szilágyballai Óvoda, Gradinita de Copii Borla, Szilágyballa, Borla
» Szilágyborzási Óvoda, Gradinita Bozies, Szilágyborzás, Bozies
» Szilágycsehi 1. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 1. Cehu Silvaniei, Szilágycsehi, Cehu Silvaniei
» 2. sz. Óvoda, Szilágycseh, Gradinita Nr. 2. Cehu Silvaniei, Szilágycseh, Cehu Silvaniei
» Óvoda, Szilágyerked, Gradinita, Archid, Szilágyerked, Archid
» Szilágyfőkeresztúri Óvoda, Gradinita Cristur, Szilágyfőkeresztúr, Cristur
» Szilágyklomperti Óvoda, Gradinita Lompirt, Szilágylompért, Lompirt
» Szilágynagyfalui Óvoda, Gradinita Nusfalau, Szilágynagyfalu, Petri Mor
» Óvoda, Szilágypaniti, Gradinita Panic, Szilágypanit, Panic
» Szilágyperecseni Óvoda, Gradinita Pericei, Szilágyperecsen, Pericei
» Szilágysomlyói 1. sz. Óvoda, Gradinita de eopii, Szilágysomlyó, Samsud
» Szilágyszentkirályi Óvoda, Gradinita Sancraiul Silvaniei, Szilágyszentkirály, Sancraiul-Silvaniei
» Szilágyzoványi Óvoda, Gradinita Zauan, Szilágyzovány, Zauan
» Óvoda, Varsolc, Gradinita Varsolt, Varsolc, Varsolt
» Óvoda, Vérvölgy, Gradinita Verveghiu, Vérvölgy, Verveghiu
» Bölcsöki Óvoda, Gradinita Ulciug, Völcsök, Ulciug
» 1. Napköziotthon, Zilah, Grad. cu Progr. Prelungit Zalau, Zilah, Zalau
» 11. Napköziotthon, Zilah, Grad. cu Progr. Prelungit Zalau, Zilah, Zalau
» 4. sz. Óvoda, Gradinita Zalau, Zilah, Zalau
» 5. sz. Óvoda, Gradinita Zalau, Zilah, Zalau
» 6. sz. Óvoda, Zilah, Gradinita Zalau, Zilah, Zalau
» 7. sz. Óvoda, Gradinita Zalau, Zilah, Zalau
» Óvoda,Csanád, Gradinita cu Program Normal Cenad, Csanád, Cenad
» Óvoda,Detta, Gradinita cu Program Normal Deta, Detta, Deta
» Ötvösdi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Otvesti, Ötvösd, Otvesti
» Igazfalvai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Dumbrava, Igazfalva, Dumbrava
» 6. sz. Óvoda, Lugozs, Gradinita cu Program Normal Nr. 8 Lugoj, Lugozs, Lugoj
» Új Mosnicateleki Óvoda, Gradinita cu Program Normal Mosnita Nova, Mosnicatelep, Mosnita Noua
» Bodófalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Bodo, Nagybodófalva, Bodo
» Óvoda,Ótelek, Gradinita cu Program Normal Otelec, Ótelek, Otelec
» Óvoda, Pusztakeresztúr, Gradinita cu Program Normal Cherestur, Pusztakeresztúr, Cherestur
» Szapáryfalvai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Tipari, Szapáryfalva, Tipari
» Nagyszentmiklósi 3. Számú Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 3. Sannicolau Mare, Szentmiklós????, Tipari
» 10. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 10, Temesvár, Timisoara
» 12. sz. Napközi, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 12, Temesvár, Timisoara
» 12. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 12, Temesvár, Timisoara
» 26. sz. Óvoda, Temesvár, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 26, Temesvár, Timisoara
» 5. sz. Óvoda, Temesvár, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Temesvár, Timisoara
» 6. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 6, Temesvár, Timisoara
» Végvári Óvoda, Gradinita cu Program Normal Tormac, Végvár, Tormac
» Zsombolyai Óvoda, Gradinita cu Program Normal Jimbolia, Zsombolya, Jimbolia
» Óvoda, Dányán-Leppend, Gradinita Daia-Lepindea, Dányán Leppend, Daia Lepindea
» 4. számú Óvoda, Gradinita nr.4, Zeteváralja,
» Zornyesti Magyar Óvoda - Római Katolikus Plébánia keretében, , Zernyest, Zarnesti
» 4 Sz.Óvoda, Gradinita Nr.4, Maroshéviz-Zsákhegy, Toplita-Zencani
» Óvoda, Újlak, Gradinita cu Program Normal, Újlak, Uileaci Simleului
» "Bűvös Erdő" 2. Számú Óvoda", "Gradinita cu Program Normal Nr. 2."Dumbrava Minunata"Maros", Maroshéviz, Toplita
» Óvoda, Palatka, Gradinita Palatca, Palatka, Palatca
» Cegőtelki Óvoda, Gradinita cu Program Normal Tigau, Cegőtelke, Tigau
» Gyalui 1. Sz. Óvoda, Gradinita Nr. 1. Gilau, Gyalu, Gilau
» 2.Számú Óvoda, Bethlen, Gradinita cu Program Normal Nr. 2., Beclean, Bethlen, Beclean
» Siklódi Óvoda, Gradinita de Copii Siclod, Siklód, Siclod
» Óvoda, Felőr, Gradinita cu Program Normal Uriu, Felőr, Uriu
» Kicsi Antal Óvoda, "Gradinita cu Program Normal "Kicsi Antal", Torja, Turia
» Felső-Szakadáti Óvoda, Gradinita cu Program Normal Sacadat-Sus, Szakadát, Sacadat-Sus
» Nagyváradi Evangélikus Óvoda, Gradinita Evanghelica Oradea, Nagyvárad, Oradea
» Pinocchio Keresztény-Kreatív Óvoda, "Gradinita Crestina-Creativa "Pinocchio", Marosvásárhely, Targu Murees
» Szent József Óvoda, Gradinita cu Program Normal Szent József, Nagyvárad, Oradea
» Katolikus Óvoda, Szatmárnémeti, Gradinita cu Program Normal Nr. 26, Satu Mare, Szatmárnémeti, Satu Mare
» Líceum és Waldorf Óvoda, Liceul si Gradinita Waldorf, Kolozsvár, Cluj-Napoca
» Óvoda, Szászfenes, Gradinita cu Program Normal Floresti, Szászfenes, Floresti
» Ion Creanga Napközi és Rövid Programos Óvoda, Gradinita cu Program Normal si Prelnugit Ion Creanga, Zilah, Zalau
» 3-as Számú Református Óvoda, Kolozsvár, Gradinita Reformata Nr. 3., Kolozsvár, Cluj-Napoca
» Gál Sándor Általános Iskola és Óvoda, Scoala Generala Nr. 1., Csíkszentgyörgy, Ciucsangeorgiu
» Batthyány Ignác Szakközépiskola- Tölgyfa Utcai Óvoda, Colegiul Tehnic Batthyány Ignác, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» Batthyány Ignác Szakközépiskola- Gyilkostó úti Óvoda, Colegiul Tehnic Batthyány Ignác, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» Normál Programú Óvoda, Hegyközcsatár, Gradinita cu Program Normal Cetariu, Hegyközcsatár, Cetariu
» 1. Számú Napköziotthon, Kovászna, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1., Covasna, Kovászna, Covasna
» Nagyszántói Óvoda, Gradinita cu Program Normal Santau Mare, Nagyszántó, Santau Mare
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Mezőtelegd,
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Érszőlős, Viisoara
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Mezőbaj, Boiu
» Óvoda, Érkörtvélyes, Gradinita de Copii Curtuiseni, Érkörtvélyes, Curtuiseni
» Betlehem Napközi, "Gradinita cu Program Prelungit "Bethlem", Nagyvárad, Oradea
» Óvoda, Gerendkeresztúr, Gradinita de Copii - Grindeni, Gerendkeresztúr, Grindeni
» Óvoda, Érsemjén, Gradinita cu Program Normal com. Simian, Érsemjén, Simian
» Óvoda, Székelymagyaros, Gradinita cu Program Normal Alunis, Székelymagyaros, Alunis
» 2. Számú Óvoda, Székelyhíd, Gradinita nr. 2., Székelyhíd, Sacueni
» Marosjárai óvoda, Gradinita Jaradechures, Marosjára, Jara de Mures
» Gyengénlátók Óvodája, Gradinita de Copii Ambliopi, Nagyvárad, Oradea
» 1-es Számú Óvoda, Tövis, Gradinita nr. 1. Teius, Tövis, Teius
» 48-as óvoda, Gradinita Nr. 48 Brasov, , Brasov
» Óvoda, Gradinita, Krizba, Crizbav
» Óvoda, Gradinita Cu Program Normal, Váradhegyalja, Podgoria
» 1-es Számú Napközi, Gradinita Cu Program Prelungit Nr.1, Margitta, Marghita
» 3-as Számú Óvoda, Gradinita Cu Program Normal Nr. 3, Margitta, Marghita
» 2-es Számú Napközis Programú Óvoda, Gradinita de copü cu program prelungit Nr.2, Kovászna, Covasna
» 4. Számú Óvoda, Gradinita Cu Program Normal Nr.4, Szilágysomlyó, Simleu-Silvaniei
» Köröstárkányi Óvoda, Gradinita cu Program normal Tarcaia, Köröstárkány, Tarcaia
» Óvoda, Gradinita Cu Program Normal, Dabolc, Dabolt
» "Hegyközszentmiklósi "Toldy" 1-8 Osztályos Ált. Iskola", "Scoala Generala cu Clasele 1-8 "Toldy" Sanicolau de Munte", Hegyközszentmiklós, Sannicolau de Munte
» Óvoda, Mezőveresegyháza, Gradinita Cuprogram Normal, Strugureni, Mezőveresegyháza, Strugureni
» 3. Számú Óvoda, Gradinita cu program normal nr 3, Székelyhíd, Sacueni - Bihor
» Óvoda, Magyardécse, Gradinita, Ciresoaia, Magyardécse, Ciresoaia
» Rettegi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Reteag, Retteg, Reteag
» Kézdiszentkereszti Óvoda, Gradinita De Copii Cu Program Normal - Poian, Kézdiszentkereszt, Poian
» Óvoda, Magyarberéte, Gradinita cu Program Normal Bretea, Magyarberéte, Bretea
» 2. Számú Óvoda, Gradinita de copü cu program normal Nr.2, Ozsdola, Ojdula
» Tacsi Óvoda, Gradinita Tonciu, Tacs, Tonciu
» Homoródszentmártoni 1. Sz. Óvoda, Gradinita De Copii Nr.1 Martinis, Homoródszentmárton, Martinis
» Köbölkúti Óvoda, Gradinita cu Program Normal Fintanita, Köbölkút, Fintanita
» Somkeréki Református Óvoda, Gradinita Reformata Sintereag, Somkerék, Sintereag
» 4-es Számú Óvoda, Nagyenyed, Gradinita cu Program Normal Nr. 4., Aiud, Nagyenyed, Aiud
» 57-es Számú Óvoda, Brassó - Waldorf Csoport, Gradinita Nr. 57. Brasov - Grupa Waldorf, Brassó, Brasov
» 142-es Napköziotthon, Gradinita 142. cu Program Prelungit, Bukarest, Bucuresti
» 2-es Számú Óvoda, Csíkszentmiklós, Gradinita de Copii Nr. 2., Csíkszentmiklós, Nicolesti
» Óvoda, Vármező, Gradinita cu Program Normal, Vármező, Campul Cetatii
» 2-es Számú Óvoda, Marosfő, Gradinita cu Program Normal Nr. 2., Izvoru Mures, Marosfő, Izvoru Mures
» Óvoda, Dálya, Gradinita de Copii cu Program Normal, Székelydálya, Daia
» Általános Iskola és Óvoda, Petek, Scoala Generala, Gradinita cu Program Normal, Petek, Petecu
» Szépkenyerűszentmártoni Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Sanmartin, Szépkenyerűszentmárton, Sanmartin
» Szásznyíresi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Nires, Szásznyíres, Nires
» 21-es Számú Óvoda, Kolozsvár, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 21., Cluj-Napoca, Kolozsvár, Cluj-Napoca
» Óvoda, Szentmargita, Gradinita cu Program Normal, Szentmargita, Sanmarghita
» Szentmáthéi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Szentmáthé, Matei
» Normál Programú Óvoda, Hegyközpályi, Gradinita cu Program Normal, Paleu, Hegyközpályi, Paleu
» Normál Programú Óvoda, Hegyköztóttelek, Gradinita cu Program Normal, Tautelec, Hegyköztóttelek, Tautelec
» Tekei Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Teaca, Teke, Teaca
» Bethánia Alapítvány - gyógyterápiás napköziotthon, Fundatia Bethania, Kolozsvár, Cluj-Napoca
» Óvoda, Bábony, Gradinita cu Program Normal, Bábony, Babesti
» Óvoda, Kaplony, Gradinita cu Program Normal, Capleni, Kaplony, Capleni
» Géresi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Ghirisa, Géres, Ghirisa
» Normál Programú Óvoda, Béltek, Gradinita de Copii cu Program Normal, Béltek, Beltiug
» Óvoda, Keresztes, Gradinita cu Program Normal, Foeni, Keresztes,
» 9-es Sz. Napközi és Óvoda, Máramarossziget, Gradinita cu Program Prel. si Normal nr.9, Sighetu-Marmatiei, Máramarossziget, Sighetu-Marmatiei
» 11-es Számú Napközi, Temesvár, Gradinita P.P.NR.11, Timisoara, Temesvár, Timisoara
» Kövendi Óvoda, Kövend, Gradinita cu Program Normal, Plaiesti, Kövend, Plaiesti
» Magyarlétai Óvóda, Magyarléta, Gradinita Liteni, Magyarléta, Liteni
» Óvoda, Dés Cichegy, Garadinita cu Program Normal, Viile Dejului, Dés Cichegy, Viile Dejului
» Gátaljai 2-es Számú Rövid Programú Óvoda, Gátalja, Gradinita cu Program Normal nr. 2, Gataia, Gátalja, Gataia
» Újszentesi Óvoda, Újszentes, Gradinita, Dumbravita, Újszentes, Dumbravita
» 24-es Számú Napköziotthonos Óvoda, Csíkszereda, Gradinita de Copii cu Program Prelungit nr. 24, Csíkszereda, Miercurea-Ciuc
» 20-as Számú Kisherceg Napköziotthonos Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Prelungit nr 20 Kisherceg, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
» 2 számú óvoda, Kraszna, Gradinita nr 2, Crasna, Kraszna, Crasna
» Újősi Óvoda, Újős, Gradinita cu Program Normal Fintinele, Újős, Fintinele
» Aranyosrákosi Óvoda, Aranyrákos, Gradinita cu Program normal, Aranyrákos,
» Óvoda, Apanagyfalu, Gradinita, Nuseni, Apanagyfalu, Nuseni
» Óvoda, Almásmálom, Gradinita cu Program Normal, Malin, Almásmálom, Malin
» Óvoda, Magyarnemegye, Gradinita cu Program Normal, Nimigea de Jos, Magyarnemegye, Nimigea de Jos
» Árpástói Általános Iskola és Óvoda, Árpástó, Scoala Generala, Branistea, Árpástó, Branistea
» Óvoda, Vice, Gradinita cu Program Normal, Vita, Vice, Vita
» Várkudui Óvoda, Várkudu, Gradinita cu Program Normal - Cartier Coldau, Várkudu, Coldau
» Manócska Óvoda, Nagyszalonta, "Gradinita cu Program Normal "Prichindel", Nagyszalonta, Salonta
» Orsolya Óvoda, Nagyvárad, "Gradinita cu Program Normal "Orsolya", Nagyvárad, Oradea
» Hófehérke Óvoda, Nagyszalonta, "Gradinita cu Program Normal "Albaia Zapadna", Nagyszalonta, Szalonta
» 12. sz. Óvoda, Nagyszalonta, Gradinita cu Program Prelungit nr. 12, Nagyszalonta, Salonta
» 4-es Sz. Óvoda, Székelyhíd, Gradinita cu Program Normal Nr.4, Székelyhíd, Sacueni
» Belényesi Magyar Óvoda, Belényes, "Gradinita cu Program Normal "N.Bolcas", Belényes, Beius
» Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Szalacs, Salacea
» 14.-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 14., Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
» 10.-es Számú Óvoda, Gradinita Nr. 10., Háromkút, Puntea Lupului II.
 
   
(c) Erdélyi Magyar Adatbank 1999-2018
Impresszum | Médiaajánlat | Adatvédelmi záradék