Romániai magyar
közoktatási kataszter
 

 
 
 
  kataszterek    » oktatási kataszter
iskolák

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x z

 
óvodák

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v z

 
település

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v z

 
 
 
  kapcsolódik  
 
» az adatbázisról

» javítom/bővítem az adatbázist

| észrevételeim vannak


| kinyomtatom

| könyvjelzozöm


     



   
keresés

név:
település:
intézmény:
jogállás:
intézménytípus:
tanítási nyelv:

(intézmény/vezető)




Megyék szerinti bontás »

 
       
   
index
Bihar megye: 225 óvoda/iskola

» Arany János Általános Iskola, Nagyszalonta, Scoala nr. 1., cu Clasele I-VIII., Salonta, Nagyszalonta, Salonta
»
"Hegyközszentmiklósi "Toldy" 1-8 Osztályos Ált. Iskola", "Scoala Generala cu Clasele 1-8 "Toldy" Sanicolau de Munte", Hegyközszentmiklós, Sannicolau de Munte
»
"Manócska" Óvoda, Szalárd", Gradinita cu Program Normal Salard, Szalárd, Salard
»
1-es Számú Napközi, Gradinita Cu Program Prelungit Nr.1, Margitta, Marghita
»
1. sz. Ioan Slavici Általános Iskola, "Scoala Generala "Ioan Slavici" Nr. 1., Oradea", Nagyvárad, Oradea
»
1.-es Számú Óvoda, Margitta, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Marghita, Margitta, Marghita
»
1.-es Számú Óvoda, NAgyvárad, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
1.-es Számú Óvoda, Székelyhíd, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Sacuieni, Székelyhíd, Sacueni
»
10.-es Számú Óvoda, Nagyszalonta, Gradinita cu Program Normal Nr. 10, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
»
11. sz. Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 11., Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
11. sz. Óvoda, Gradinita Cu Program Prelungyit Nr. 11 Salonta, Nagyszalonta, Salonta
»
12-es Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita Nr. 12, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
12. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 12, Nagyvárad, Oradea
»
12. sz. Óvoda, Nagyszalonta, Gradinita cu Program Prelungit nr. 12, Nagyszalonta, Salonta
»
13-as Számú Óvoda, Nagyszalonta, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 13, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
»
13. sz. Általános Iskola (Ion Bogdan), Scoala Generala Nr. 13 (Ion Bogdan), Nagyvárad, Oradea
»
14. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 14, Nagyvárad, Oradea
»
14. sz. Óvoda, Gradinita Cu Program Prelungyit Nr. 14 Salonta, Nagyszalonta, Salonta
»
16. sz. Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 16., Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
18-as Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Normal Nr. 18, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
18. sz. Általános Iskola (O. Goga), Scoala Generala Nr. 18 (O. Goga), Nagyvárad, Oradea
»
19-es Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Normal Nr. 19, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
2-es Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Normal Nr. 2, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
2. Számú Óvoda, Székelyhíd, Gradinita nr. 2., Székelyhíd, Sacueni
»
25-ös Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 25, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
3-as Számú Óvoda, Gradinita Cu Program Normal Nr. 3, Margitta, Marghita
»
3. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 3, Nagyvárad, Oradea
»
3. Számú Óvoda, Gradinita cu program normal nr 3, Székelyhíd, Sacueni - Bihor
»
30.-as Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 30, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
31. sz. Óvoda, Nagyvárad, Gradinita Nr. 31 cu program prelungit, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
34. sz. Óvoda,Nagyvárad, Gradinita Nr. 34 Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
35-ös Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 35, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
4-es Sz. Óvoda, Székelyhíd, Gradinita cu Program Normal Nr.4, Székelyhíd, Sacueni
»
47. sz. Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu program prelungit Nr. 47 Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
52. sz. Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu program prelungit Nr. 52 Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
54. sz. Napközis-Óvoda, Nagyvárad, Gradinita Nr. 54 cu program prelungit Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
7. Számú Óvoda, Nagyszalonta, Gradinita cu Program Normal Nr. 7, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
»
9-es Számú Óvoda, Nagyszalonta, Gradinita cu Program Normal Nr. 9, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
»
9-es Számú Óvoda, Nagyvárad, Gradinita cu Program Normal Nr. 9, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Ady Endre Középiskola, Liceul Teoretic Ady Endre, Nagyvárad, Oradea
»
Albisi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Albis, Albis
»
Albisi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Albis, Albis, Albis
»
Alexandru Roman Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Alexandru Roman, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Általános Iskola, Élesd, Scoala cu Clasele I-VIII., Alesd, Élesd, Alesd
»
Andrei Muresanu Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Andrei Muresanu, Nagyvárad, Oradea
»
Árpádi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I - VIII., Arpasel, Árpád, Arpasel
»
Asszonyvásárai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Asszonyvására, Targusor
»
Avram Iancu Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Avram Iancu, Nagyvárad, Oradea
»
Balaskó Nándor I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Balaskó Nándor, Salacea, Érszalacs, Salacea
»
Bályoki Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Balc, Bályok, Balc
»
Belényesi Magyar Óvoda, Belényes, "Gradinita cu Program Normal "N.Bolcas", Belényes, Beius
»
Belényessonkolyosi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Classele I-IV., Suncuius, Belényessonkolyos, Suncuius
»
Belényesújlaki Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Uileacul De Beius, Belényesújlak, Uileacul De Beius
»
Belényesújlaki Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Uileacu De Beius, Belényesújlak, Uileacu De Beius
»
Bélfenyéri I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Belfir, Bélfenyér, Belfir
»
Bélfenyéri Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Belfir, Bélfenyér, Belfir
»
Berettyószéplaki Szakközépiskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Suplacu De Barcau, Berettyószéplak, Suplacu De Barcau
»
Betlehem Napközi, "Gradinita cu Program Prelungit "Bethlem", Nagyvárad, Oradea
»
Bihardiószegi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Diosig, Bihardiószeg, Diosig
»
Biharfélegyházi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Rosiori, Biharfélegyháza, Rosiori
»
Bihari Óvoda, Gradinita cu Program Normal Biharia, Bihar, Biharia
»
Biharszentjánosi Lónyai Tivadar Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Santion, Biharszentjános, Santion
»
Biharvajdai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Vaida, Biharvajda, Vaida
»
Borsi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Bors, Bors, Bors
»
Borsszem Óvoda, "Gradinita cu Program Normal "Borsszem" Bors", Bors, Bors
»
Csokalyi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Cicoaia, Csokaly, Ciocaia
»
Dacia Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. Dacia, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Decebal Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. Decebal, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Dólyai Elemi Iskola, Scoalá cu Clasele I-IV., Dolea, Dólya, Dolea
»
Egyeszségügyi Gimnázium, Liceul Sanitar, Nagyvárad, Oradea
»
Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Cécke, Tetchea
»
Elemi Iskola, Apátkeresztúr, Scoala cu Clasele I-IV., Crestur, Apátkeresztúr, Crestur
»
Elemi Iskola, Kisnyégerfalva, Scoala cu Classele I-IV., Gradinari, Kisnyégerfalva, Gradinari
»
Érbogyoszlói Általános Iskola, Scoala I-VIII., Buduslau, Érbogyoszló, Buduslau
»
Érbogyoszlói Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Buduslau, Érbogyoszló, Buduslau
»
Erdőgyaraki Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Erdőgyarak, Ghiorac
»
Érkörtvélyesi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Curtuiseni, Érkörtvélyes, Curtuiuseni
»
Érmihályfalvi Elméleti Liceum, Liceul Teoretic, Érmihályfalva, Valea Lui Mihai
»
Érmihályfalvi Mezőgazdasági Iskolacsoport, Grupul Scolar Agricol, Valea Lui Mihai, Érmihályfalva, Valea Lui Mihai
»
Érmihályfalvi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Valea Lui Mihai, Érmihályfalva, Valea Lui Mihai
»
Érolaszi I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Olosig, Érolaszi, Olosig
»
Érszőllősi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Viisoara, Érszőllős, Viisoara
»
Értarcsai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tarcea, Értarcsa, Tarcea
»
Értarcsai Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Tarcea, Értarcsa, Tarcea
»
Fényes Elek Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Ciocaia, Csokaly, Ciocaia
»
Fugyi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Fughiu, Fugyi, Fughiu
»
Fugyivásárhelyi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Osorhei, Fugyivásárhely, Osorhei
»
Gálospetri I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Galospetreu, Gálospetri, Galospetreu
»
Gálospetri Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Galospetreu, Gálospetri, Galospetreu
»
Gáspár András Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Biharia, Bihar, Biharia
»
George Cosbuc Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. George Cosbuc, Nagyvárad, Oradea
»
Gyantai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Ginta, Gyanta, Ginta
»
Gyantai Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Ginta, Gyanta, Ginta
»
Gyaraki Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Ghiorac, Erdő gyarak, Ghiorac
»
Gyengénlátók Óvodája, Gradinita de Copii Ambliopi, Nagyvárad, Oradea
»
Hegyközcsatári Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Cetariu, Hegyközcsatár, Cetariu
»
Hegyközkovácsi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Cauaceu, Hegyközkovácsi, Cauaceu
»
Hegyközpályi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Paleu, Hegyközpályi, Paleu
»
Hegyközszáldobágyi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Saldabagiu De Munte, Hegyközszáldobágy, Saldabagiu De Munte
»
Hegyközszentimrei Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Santimreu, Hegyközszentimre, Santimreu
»
Hegyközszentmiklósi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Sannicolau De Munte, Hegyközszentmiklós, Sannicolau De Munte
»
Hegyközújlaki Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Uileacu De Munte, Hegyközújlak, Uileacu De Munte
»
Hófehérke Óvoda, Nagyszalonta, "Gradinita cu Program Normal "Albaia Zapadna", Nagyszalonta, Szalonta
»
I-IV. Osztályos Iskola, Tóttelek, Scoala cu Clasele I-IV., Tautelek, Hegyköztóttelek, Tautelec
»
I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Érköbölkút, Scoala cu Clasele I-VIII., Cubulcut, Érköbölkút, Cubulcut
»
I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Mezőtelegd, Scoala cu Clasele I-VIII., Tileagd, Mezőtelegd, Tileagd
»
I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Örvénd, Scoala cu Clasele I-VIII., Urvind, Örvend, Urvind
»
I-VIII. Osztályos Elemi Iskola, Pósalaka, Scoala cu Clasele I-IV., Posoloaca, Pósalaka, Posoloaca
»
I-VIII. Osztályos Iskola, Éradony, Scoala cu Clasele I-VIII., Adoni, Éradony, Adoni
»
I-VIII. Osztályos Iskola, Érmihályfalva, Scoala cu Clasele I-VIII., Valea lui Mihai, Érmihályfalva, Valea Lui Mihai
»
Ioan Slavici Általános Iskola, Ioan Slavici S08 Nr. 1., Nagyvárad, Oradea
»
Ion Bogdan Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Ion Bogdan, Nagyvárad, Oradea
»
Iosif Vulcan Pedagógiai Líceum, Liceul Pedagogic I. Vulcan, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Jákóhodosi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Hodos, Jákóhodos, Hodos
»
Jánosfalvi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Jánosfalva, Ioanis
»
Juhász Gyula Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. No. 5., Nagyvárad, Oradea
»
Kazinczy Ferenc I-VIII. Osztályos Iskola, Érsemjén, Scoala cu Clasele I-VIII., Simian, Érsemjén, Simian
»
Képzőművészeti Líceum, Liceul De Arta, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Kisjankai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Ianca Mica, Kisjanka, Ianca Mica
»
Kiskereki I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu I-VIII. Clase, Cherechiu, Kiskereki, Cherechiu
»
Kisszántói Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Santáu Mic, Kisszántó, Satntaul Mic
»
Kőrösrévi Általános Iskola, Scoala Generala Vadu Crisului, Kőrösrév, Vadu Crisului
»
Kovácsi Óvoda, Gradinita cu Program Normal Causeu, Hegyközkovácsi, Cauceu
»
Kügypusztai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Satu Nou, Kügyipuszta, Satu Nou
»
Körösjánosfalvi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Ioanis, Körösjánosfalva, Ioanis
»
Körösjenői I-IV. Osztályos Iskola, Scoala Clasele I-IV., Körösjenő, Ineu de Cris
»
Körösrévi Elméleti Líceum, Liceul Toretic Vad-Crisului, Körösrév, Valea Crisului
»
Köröstarjáni Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tarian, Köröstarján, Tarian
»
Köröstárkányi I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tarcaia, Köröstárkány, Tarcaia
»
Köröstárkányi Óvoda, Gradinita cu Program normal Tarcaia, Köröstárkány, Tarcaia
»
Lórántffy Zsuzsanna Református Gimnázium, Liceul Teologic Reformat Lorantffy Zsuzsanna, Nagyvárad, Oradea
»
Lucian Blaga Középiskola, Liceul Lucian Blaga, Nagyvárad, Oradea
»
Lucretia Suciu Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Lucretia Suciu, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Magyarkéci I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Chet, Magyarkéc, Chet
»
Magyarremete Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Magyarremete, Remetea
»
Magyarremetei Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Remetea, Magyarremete, Remetea
»
Magyarremetei Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Remetea, Magyarremete, Remetea
»
Manócska Óvoda, Nagyszalonta, "Gradinita cu Program Normal "Prichindel", Nagyszalonta, Salonta
»
Margittai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Marghita, Margitta, Marghita
»
Margittai Elméleti Líceum, Liceul Teoretic, Margitta, Marghita
»
Mezőbaji Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Boiu, Mezőbaj, Boiu
»
Mezőgazdasági Iskolacsoport, Grupul Scolar Agricol, Cadea, Nagykágya, Cadea
»
Micskei Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Misca, Micske, Misca
»
Mihai Eminescu Elméleti Liceum, Nagyvárad, Liceul Teoretic Mihai Eminescu, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Mihai Viteazul Iskolacsoport, Grup Scolar Mihai Viteazul, Nagyvárad, Oradea
»
Miskolczi Károly Általános Iskola, Micske, Scoala cu Clasele I-VIII. Miskolczi Károly, Misca, Micske, Misca
»
Nagyjankai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Ianca Mare, Nagyjanka, Ianca Mare
»
Nagykágyai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Cadea, Nagykágya, Cadea
»
Nagyszalontai Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Salonta, Nagyszalonta, Salonta
»
Nagyszalontai Elméleti Líceum, Liceul Teoretic, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
»
Nagyszántói Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Santau Mare, Nagyszántó, Santaul Mare
»
Nagyszántói Óvoda, Gradinita cu Program Normal Santau Mare, Nagyszántó, Santau Mare
»
Nagyváradi Dimitrie C. Líceum, Liceul Dimitrie Cantemir, Nagyvárad, Oradea
»
Nagyváradi Evangélikus Óvoda, Gradinita Evanghelica Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Nagyváradi Saguna Ipari Iskolacsoport, Grup Scolar Indusztrial Saguna, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Nicolae Balcescu Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Nicolae Balcescu, Nagyvárad, Oradea
»
Nicolae Popoviciu Általános Iskola, Belényes, Scoala cu Clasele I-IV. N. Popoviciu, Belényes, Beius
»
Normál Programú Óvoda, Hegyközcsatár, Gradinita cu Program Normal Cetariu, Hegyközcsatár, Cetariu
»
Normál Programú Óvoda, Hegyközpályi, Gradinita cu Program Normal, Paleu, Hegyközpályi, Paleu
»
Normál Programú Óvoda, Hegyközszáldobágy, Gradinita cu Program Normal Saldabagiu De Munte, Hegyközszoldbágy, Saldabagiu De Munte
»
Normál Programú Óvoda, Hegyköztóttelek, Gradinita cu Program Normal, Tautelec, Hegyköztóttelek, Tautelec
»
Nyégerfalvi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Nyégerfalva, Gradinari
»
Nyüvedi Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Niuved, Nyüved, Niuved
»
O. Ghibu Líceum, Liceul O. Ghibu, Nagyvárad, Oradea
»
Octavian Goga Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Octavian Goga, Nagyvárad, Oradea
»
Octavian Goga Iskolacsoport, Grupul Scolar Octavian Goga, Marghita, Margitta, Marghita
»
Oltea Doamna Általános Iskola, Nagyvárad, Scoala cu Clasele I-VIII. Oltea Doamna, Oradea, Nagyvárad, Oradea
»
Orsolya Óvoda, Nagyvárad, "Gradinita cu Program Normal "Orsolya", Nagyvárad, Oradea
»
Ottományi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Otomani, Ottomány, Otomani
»
Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Mezőtelegd,
»
Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Érszőlős, Viisoara
»
Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Mezőbaj, Boiu
»
Óvoda, Gradinita Cu Program Normal, Váradhegyalja, Podgoria
»
Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Szalacs, Salacea
»
Óvoda, Árpád, Gradinita cu Program Normal Arpasel, Árpád, Arpasel
»
Óvoda, Asszonyvásár, Gradinita cu Program Normal, Targusor, Asszonyvásár, Targusor
»
Óvoda, Bályok, Gradinita cu Program Normal, Balc, Bályok, Balc
»
Óvoda, Berettyószéplak, Gradinita cu Program Normal, Suplacu De Barcau, Berettyószéplak, Suplacu De Barcau
»
Óvoda, Bihardiószeg, Gradinita cu Program Normal, Diosig, Bihardiószeg, Diosig
»
Óvoda, Élesd, Gradinita cu Program Normal, Alesd, Élesd, Alesd
»
Óvoda, Éradony, Gradinita cu Program Normal, Adoni, Éradony, Adoni
»
Óvoda, Érkeserű, Gradinita cu Program Normal, Chesereu, Érkeserű, Chesereu
»
Óvoda, Érkörtvélyes, Gradinita de Copii Curtuiseni, Érkörtvélyes, Curtuiseni
»
Óvoda, Érsemjén, Gradinita cu Program Normal com. Simian, Érsemjén, Simian
»
Óvoda, Fugyivásárhely, Gradinita cu Program Normal, Osorhei, Fugyivásárhely, Osorhei
»
Óvoda, Hegyközszentimre, Gradinita cu Program Normal Santimbreu, Hegyközszentimre, Santimreu
»
Óvoda, Hegyközújlak, Gradinita cu Program Normal, Uileacu De Munte, Hegyközújlak, Uileacu De Munte
»
Óvoda, Jákóhódos, Gradinita cu Program Normal Hodos, Jákóhódos, Hodos
»
Óvoda, Kiskereki, Gradinita cu Program Normal, Cherechiu, Kiskereki, Cherechiu
»
Óvoda, Kisszántó, Gradinita cu Program Normal, Santau Mic, Kisszántó, Santau Mic
»
Óvoda, Mezőtelegd, Gradinita cu Program Normal, Tileagd, Mezőtelegd, Tileagd
»
Óvoda, Mezőtelki, Gradinita cu Program Normal, Telechiu, Mezőtelki, Telechiu
»
Óvoda, Monospetri, Gradinita cu Program Normal, Petreu, Monospetri, Petreu
»
Óvoda, Nagykágya, Gradinita cu Program Normal Cadea, Nagykágya, Cadea
»
Óvoda, Rév, Gradinita cu Program Normal, Vadu Crisului, Rév, Vadu Crisului
»
Óvoda, Siter, Gradinita cu Program Normal Sisterea, Siter, Sisterea
»
Óvoda, Szentjobb, Gradinita cu Program Normal, Saniob, Szentjobb, Saniob
»
Óvoda, Tóti, Gradinita cu Program Normal, Tauteu, Tóti, Tauteu
»
Óvoda, Örvend, Gradinita cu Program Normal Urvind, Örvend, Urvind
»
Paptamási Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tamaseu, Paptamási, Tamaseu
»
Paptamási Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Tamaseu, Paptamási, Tamaseu
»
Partenie Cosma Kereskedelmi Szakközépiskola, "Grupul Scolar Economic "Partenie Cosma", Oradea", Nagyvárad, Oradea
»
Pelbárthidai Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Parhida, Pelbárthida, Parhida
»
Perbárthidai Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Parhida, Pelbárthida, Parhida
»
Péter Iskola, Parohia Reformata, Scoala Péter, Salonta, Nagyszalonta, Salonta
»
Petőfi Sándor Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Petőfi Sándor, Sacueni, Székelyhíd, Sacueni
»
Petri Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Petreu, Monospetri, Petreu
»
Poklostelki Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Poclusa De Barcau, Poklostelek, Poclusa De Barcau
»
Poklostelki Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Poclusa De Barcau, Poklostelek, Poclusa De Barcau
»
Pusztaújlaki Elemi Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Uileacu de Cris, Pusztaújlak, Uileacu de Cris
»
Rózsási I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Rózsás, Fonau
»
Síteri Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Sisterea, Siter, Sisterea
»
Szalárdi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Salard, Szalárd, Salard
»
Számadó Ernő I-VIII. Osztályos Iskola, Chesereu, Scoala cu Clasele I-VIII. Számadó Ernő, Érkeserű, Chesereu
»
Szent József Óvoda, Gradinita cu Program Normal Szent József, Nagyvárad, Oradea
»
Szent László Római Katolikus Gimnázium, Liceul Teologic Romano-Catolic Szent László, Nagyvárad, Oradea
»
Szentjobbi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Saniob, Szentjobb, Saniob
»
Szentjóbi Szabó László I-VIII. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII. Szentjóbi Szabó László, Otomani, Ottomány, Otomani
»
Szivárvány Óvoda, "Gradinita cu Program Normal "Szivárvány" Santion", Biharszentjános, Santion
»
Tenkei Nicolae Jiga Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Nicolae Jiga, Tinca, Tenke, Tinca
»
Tenkei Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Tinca, Tenke, Tinca
»
Tóti Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Tauteu, Tóti, Tauteu
»
Várasfenesi Általános Iskola, Scoala cu Clasele I-VIII., Finis, Várasfenes, Finis
»
Várasfenesi Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Finis, Várasfenes, Finis
»
Vitos Mózes Általános Iskola, Scoala cu clasele I-IV. (Vitos Mozes), Kőrösjenő, Ineu
 
   
(c) Erdélyi Magyar Adatbank 1999-2017
Impresszum | Médiaajánlat | Adatvédelmi záradék