Romániai magyar
közoktatási kataszter
 

 
 
 
  kataszterek    » oktatási kataszter
iskolák

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v w x z

 
óvodák

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v z

 
település

a b c d e f g h i j k l m n o p r s t u v z

 
 
 
  kapcsolódik  
 
» az adatbázisról

» javítom/bővítem az adatbázist

| észrevételeim vannak


| kinyomtatom

| könyvjelzozöm


     



   
keresés

név:
település:
intézmény:
jogállás:
intézménytípus:
tanítási nyelv:

(intézmény/vezető)




Megyék szerinti bontás »

 
       
   
index
Hargita megye: 488 óvoda/iskola

» "13.-as Számú "Erdőalja" Óvoda", "Gradinita cu Program Normal Nr. 13 "Erdőalja", Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
"14-es számú "Csillagvár" Napköziotthon", "Gradinita Nr. 14 "Csillagvar", Székelyudvarhely, Odorheiu-Secuiesc
»
"23. sz. "Napsugár" Óvoda ("Napocska" napköziotthon)", "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 23 "Raza De Soare" Miercurea-Ciuc", Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
"Bűvös Erdő" 2. Számú Óvoda", "Gradinita cu Program Normal Nr. 2."Dumbrava Minunata"Maros", Maroshéviz, Toplita
»
"Csicsergő" 10. sz. Óvoda, Székelyudvarhely", Gradinita cu Program Prelungit Nr. 10 Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
"Hosszított Programmal Működő 2 sz. "Mesevár" Napköziotthon", "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2 "Mesevar", Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
»
"Kászonújfalvi "Hófehérke" Óvoda", "Gradinita de Copii Nr. 5 "Hofeherke" Casinu-Nou", Kászonújfalu, Casinu-Nou
»
"Szivárvány" Óvoda", "Gradinita de Copii "Szivarvany" Baile Tusnad", Tusnádfürdő, Baile-Tusnad
»
"Tündérkert" 1. sz. Óvoda,Borszék", Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Borsec, Borszék, Borsec
»
"Ugri-bugri" 5. sz. Napköziotthon, Fiatalfalva", "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 5 "Ugri-bugri" Filiasi", Székelykeresztúr, Cristuru-Secuiesc
»
1 sz. Óvoda, Szentábrám, Gradinita de Copii Nr 1, Avramesti, Szentábrám, Avramesti
»
1-4 Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele 1-4, Firtosmartonos, Firtanus
»
1-es Számú Óvoda, Gyergyócsomafalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Ciumani, Gyergyócsomafalva, Ciumani
»
1-es Számú Napköziotthon, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
1-es számú óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Danesti, Csíkdánfalva, Danesti
»
1-es Számú Óvoda, Ditró, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Ditrau, Ditró, Ditrau
»
1-es Számú Óvoda, Gyergyóalfalu, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
»
1-es Számú Óvoda, Gyergyószárhegy, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
»
1-es Számú Óvoda, Gyergyóújfalu, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Suseni, Gyergyóújfalu, Suseni
»
1. sz. Általános Iskola, Csíkpálfalva, Scoala Generala Nr. 1., Pauleni-Ciuc, Csíkpálfalva, Pauleni-Ciuc
»
1. sz. Általános Iskola, Gyergyósalamás, Scoala Generala Nr. 1., Sarmas, Gyergyósalamás, Sarmas
»
1. sz. Általános Iskola, Gyergyótölgyes, Scoala Generala Nr. 1. cu Clasele I-VIII., Tulghes, Gyergyótölgyes, Tulghes
»
1. sz. Arany János Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 1. Arany János, Mihaileni, Csíkszentmihály, Mihaileni
»
1. sz. Bethlen Gábor Elemi Iskola, Gyergyószárhegy, Scoala Generala Nr. 1. Bethlen Gábor, Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
»
1. sz. Endes József Általános Iskola, Csíkszentsimon, Scoala Generala Nr 1. Endes József, Sansimion, Csíkszentsimon, Sansimion
»
1. sz. Fogarassy Mihály Általános Iskola, Gyergyószentmiklós, Scoala Generala Nr. 1. Fogarassy Mihály, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
1. sz. I-VIII. Osztályos Körösi Csoma Sándor Általános Iskola, Székelyvarság, Scoala Generala Nr. 1. cu Clasele I-VIII. Körösi Csoma Sándor, Varsag, Székelyvarság, Varsag
»
1. sz. Napraforgó Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Napraforgó, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
1. sz. Napsugár Napköziotthon, "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 "Napsugar", Székelyudvarhely, Odorheiu-Secuiesc
»
1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Lupeni, Farkaslaka, Lupeni
»
1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Tulghes Centru, Gyergyótölgyes, Tulghes Centru
»
1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Lunca De Sus, Gyimesfelsőlok, Lunca De Sus (com. Paltinis)
»
1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Ulies, Kányád, Ulies
»
1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Corund, Korond, Corund
»
1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Dealu, Oroszhegy, Dealu
»
1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Dirjiu, Székelyderzs, Darjiu
»
1. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Varsag, Székelyvarság, Varsag
»
1. sz. Óvoda, Csíkkarcfalva, Gradinita de Copii Nr. 1 Carta, Csíkkarcfalva, Carta
»
1. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
1. sz. Óvoda, Csíkszentmárton, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Martinis, Csíkszentmárton, Sanmartin
»
1. sz. Óvoda, Etéd, Gradinita Nr. 1, Atid, Etéd, Atid
»
1. sz. Óvoda, Felsőboldogfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Feliceni, Boldogfalva, Sintamarie
»
1. sz. Óvoda, Gyimesközéplok - Antalok, Gradinita de Copii Nr. 1 Lunca De Jos Antaloc, Gyimesközéplok - Antalok, Lunca De Jos - Antaloc
»
1. sz. Óvoda, Lövéte, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Lueta, Lövéte, Lueta
»
1. sz. Óvoda, Mádéfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Siculeni, Mádéfalva, Siculeni
»
1. sz. Óvoda, Nagytusnád, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Tusnad Sat, Nagytusnád, Tusnad Sat
»
1. sz. Óvoda, Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Vlahita, Szentegyházasváros, Vlahita
»
1. sz. Óvoda, Oklánd, Gradinita de Copii Nr. 1, Ocland, Oklánd, Ocland
»
1. sz. Óvoda, Székelykeresztúr, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
»
1. sz. Óvoda,Bögöz, Gradinita de copii Nr. 1 Mugeni, Bögöz, Mugeni
»
1. sz. Óvoda,Galócás, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Galautas, Galócás, Galautas
»
1. sz. Óvoda,Homoródalmás, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Meresti, Homoródalmás, Meresti
»
1. sz. Petőfi Sándor Általános Iskola, Csíkszereda, Scoala Generala Nr. 1. Petőfi Sándor, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
1. sz. Petőfi Sándor Általános Iskola, Székelykeresztúr, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 1. Petőfi Sándor, Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
»
1. sz. Román Viktor Általános Iskola, Homoródszentmárton, Scoala Generala Nr. 1. Roman Viktor, Martinis, Homoródszentmárton, Martinis
»
1. sz. Tompa László Általános Iskola, Székelyudvarhely, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 1. Tompa László, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
1. sz. Zöld Péter Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 1. Zöld Péter, Siculeni, Madéfalva, Siculeni
»
10-es Számú Óvoda, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Normal Nr. 10, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
10. sz. Ady Endre Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 10. Ady Endre, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
10.-es Számú Általános Iskola, Scoala Generala nr. 10, Háromkút, Puntea Lupului II.
»
10.-es Számú Óvoda, Gradinita Nr. 10., Háromkút, Puntea Lupului II.
»
11-es Számú Óvoda, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 11 Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
11. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Normal Nr. 10 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
11. sz. Óvoda, Székelyudvarhely, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 11 Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
11. számú Óvoda, Székelydobó, Gradinita de Copii Nr. 11 Dobeni, Székelydobó, Dobeni
»
12. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Recsenéd, Scoala cu Clasele I-IV. Nr. 12., Rares, Recsenéd, Rares
»
12. sz. Nagy Imre Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 12. Nagy Imre, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
12. sz. Óvoda, Székelyudvarhely, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 12 Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
13.-as Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 13, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
14. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 14, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
14.-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 14., Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
15. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 15 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
16. és 19.-es Számú Micimackó Napköziotthon, "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 16-19 "Micimacko", Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
2-es Számú Ált.Iskola, Csíkdelne, Scoala Generala Nr.2 Delnita, Csíkdelne, Delnita
»
2-es Számú Óvoda, Csíkszentmiklós, Gradinita de Copii Nr. 2., Csíkszentmiklós, Nicolesti
»
2-es Számú Óvoda, Ditró, Gradinita de Copii Nr. 2, Ditrau, Ditró, Ditrau
»
2-es Számú Óvoda, Gyergyóalfalu, Gradinita de Copii cu Program Normal Nr. 2, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
»
2-es Számú Óvoda, Marosfő, Gradinita cu Program Normal Nr. 2., Izvoru Mures, Marosfő, Izvoru Mures
»
2-es Számú Szilágyi Óvoda, Gyergyócsomafalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 2, Ciumani, Gyergyócsomafalva, Ciumani
»
2. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 2, Csíkszentsimon, Sinsimion
»
2. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 2, Marosfalva, Mures Sat
»
2. sz. Általános Iskola, Csíksomlyó, Scoala Generala Nr. 2, Sumuleu, Csíksomlyó, Sumuleu
»
2. sz. Általános Iskola, Csíkszentdomokos, Scoala Generala Nr. 2, Sandominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
2. sz. Általános Iskola, Csíkszenttamás, Scoala Generala Nr. 2., Tomesti, Csíkszenttamás, Tomesti
»
2. sz. Általános Iskola, Gyergyóhodos, Scoala Generala Nr. 2. cu Clasele I-VIII., Hodosa, Gyergyóhodos, Hodosa
»
2. sz. Általános Iskola, Hágótő, Scoala Generala Nr. 2., Hagota, Hágótő, Hagota
»
2. sz. Általános Iskola, Kőrispatak, Scoala Generala Nr. 2., Criseni, Kőrispatak, Criseni
»
2. sz. Általános Iskola, Maroshévíz, Scoala Generala Nr. 2., Toplita, Maroshévíz, Toplita
»
2. sz. Általános Iskola, Orotva, Scoala Generala Nr. 2., Jolotca, Orotva, Jolotca
»
2. sz. Általános Iskola, Sántatelek, Scoala Generala, Izvoru Trotusului, Sántatelek, Izvoru Trotusului
»
2. sz. Általános Iskola, Sántatelek, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 2., Sántatelek, Izvoru Trotusului
»
2. sz. Általános Iskola, Sikasszómezeje, Scoala Generala nr 2, Sikasszómezeje, Sicasau
»
2. sz. Arany János Általános Iskola, Csíkszentimre, Scoala Generala Nr. 2. Arany János, Santimbru, Csíkszentimre, Santimbru
»
2. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Csíkszentmiklós, Scoala Generala Nr. 2., Nicolesti, Csíkszentmiklós, Nicolesti
»
2. sz. I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Gyergyószárhegy, Scoala Generala Nr. 2. cu Clasele I-IV., Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
»
2. sz. I-VIII. osztályos Általános Iskola, Homoródabásfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 2., Aldea, Homoródabásfalva, Aldea
»
2. sz. József Attila Általános Iskola, Székelyvarság, Scoala Generala Nr. 2. József Attila, Varsag, Székelyvarság, Varsag
»
2. sz. Kájoni János Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 2. Kájoni János, Ciceu, Csíkcsicsó, Ciceu
»
2. sz. Kós Károly Általános Iskola, Gyergyószentmiklós, Scoala Generala Nr. 2. Kós Károly, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
2. sz. Nagykúti óvoda, Székelyvarság, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Varsag Fintina Mare, Varság, Varsag Fintina Mare
»
2. sz. Napközi Otthon, Székelyudvarhely, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2 Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
2. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazara
»
2. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Praid, Parajd, Praid
»
2. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Mujna, Székelymuzsna, Mujna
»
2. sz. Óvoda, Bikafalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Taureni, Bikafalva, Taureni
»
2. sz. Óvoda, Csíkdelne, Gradinita de Copii Nr. 2 Delnita, Csíkdelne, Delnita
»
2. sz. Óvoda, Csíkmenaság, Gradinita de Copii Nr. 2 Armaseni, Csíkmenaság, Armaseni
»
2. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Sindominic Banos, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
2. sz. Óvoda, Csíkszentmárton, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Sinmartin, Szentmárton, Sanmartin
»
2. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
2. sz. Óvoda, Gyimesközéplok-Állomás, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Lunca De Jos Gara, Gyimesközéplok-Állomás, Lunca De Jos - Gara
»
2. sz. Óvoda, Karácsonyfalva, Gradinita de Copii Nr. 2, Craciunel, Karácsonyfalva, Craciunel
»
2. sz. Óvoda, Kobátfalva, Gradinita de Copii Nr. 2 Cobatesti, Kobátfalva, Cobatesti
»
2. sz. Óvoda, Kőrispatak, Cradinita de Copii Nr. 2 Criseni, Kőrispatak, Criseni
»
2. sz. Óvoda, Lövéte-Pósfalu, Gradinita Nr. 2 Lueta-Minereni, Lövéte-Pósfalu, Lueta-Minereni
»
2. sz. Óvoda, Tatrospataka, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Izvorul Trotusului, Tatrospataka, Izvorul Trotusului
»
2. sz. Óvoda,Csíkszentmárton, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Sinmartin, Csíkszentmárton, Sanmartin-civc
»
2. sz. Óvoda,Mádéfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Siculeni Gara, Mádéfalva, Siculeni
»
2. sz. Óvoda,Szentegyháza, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Vlahita, Szentegyháza, Vlahita
»
2. sz. Tamási Áron Általános Iskola, Szentegyházasfalu, Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 2. Tamási Áron, Vlahita, Szentegyházasfalu, Vlahita
»
2.-es Számú Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 2, Gyergyóújfalu, Suseni
»
20-as Számú Kisherceg Napköziotthonos Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Prelungit nr 20 Kisherceg, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
24-es Számú Napköziotthonos Óvoda, Csíkszereda, Gradinita de Copii cu Program Prelungit nr. 24, Csíkszereda, Miercurea-Ciuc
»
3-as Számú Faiskolai Óvoda, Gyergyócsomafalva, Gradinita de Copii Nr. 3, Ciumani, Gyergyócsomafalva, Ciumani
»
3-as Számú Óvoda, Ditró, Gradinita cu Program Normal Nr. 3, Ditrau, Ditró, Ditrau
»
3-as Számú Óvoda, Gyergyószárhegy, Gradinita cu Program Normal Nr. 3, Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
»
3. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 3, Csíkborzsova, Barzava
»
3. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 3, Marosfalva, Mures Sat
»
3. sz. Általános Iskola, Csíkjenőfalva, Scoala Generala Nr. 3., Ineu, Csíkjenőfalva, Ineu
»
3. sz. Általános Iskola, Csíkszentdomokos, Scoala Generala Nr. 3. cu Clasele I-IV., Sandominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
3. sz. Általános Iskola, Ditró, Scoala Generala Nr. 3., Ditrau, Ditró, Ditrau
»
3. sz. Általános Iskola, Gyergyóújfalu, Scoala Generala Nr. 3., Mures-Sat-Suseni, Gyergyóújfalu, Mures-Sat-Suseni
»
3. sz. Általános Iskola, Gyimesfelsőlok, Scoala Generala Nr. 3., Paltinis-Lunca De Sus, Gyimesfelsőlok-Nyíresalja, Paltinis-Ciuc, com. Lunca de Sus
»
3. sz. Általános Iskola, Hidegség, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 3., Valea Rece, Hidegség, Valea Rece
»
3. sz. Általános Iskola, Hidegség, Scoala Generala Nr. 3 Valea-Rece, Hidegség, Valea Rece
»
3. sz. Általános Iskola, Küküllőkeményfalva, Scoala Generala Nr. 3. cu Clasele I-IV., Tarnovita, Küküllőkeményfalva, Tarnovita
»
3. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Bogárfalva, Sc. Gen. Nr.3 cu Clasele I-IV., Bulgareni, Bogárfalva, Bulgareni
»
3. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Székelyvarság-Sólyomkő, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 3. Piatra Soimului, Varsag, Székelyvarság, Varsag
»
3. sz. I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Gyergyószárhegy, Scoala Generala Nr. 3. cu Clasele I-IV., Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
»
3. sz. I-IV. Osztályos Iskola, Székelyudvarhely, Scoala cu Clasele I-IV. Nr. 3., Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
3. sz. Makkai András Általános Iskola, Rugonfalva, Scoala Generala Nr. 3. cu Clasele I-VIII. Makkai András, Ruganesti, Rugonfalva, Ruganesti
»
3. sz. Márton Ferenc Általános Iskola, Csíkbánkfalva, Scoala Generala Márton Ferenc Nr. 3., Bancu, Csíkbánkfalva, Bancu
»
3. sz. Nagy István Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 3. Nagy István, Misentea, Csíkmindszent, Misentea
»
3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Tirnovita, Küküllőkeményfalva, Tirnovita
»
3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Izvorul Muresului, Marosfő, Izvoru Muresului
»
3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Paltinis-Ciuc, Gyimesfelsőlok, Lunca de sus - Paltinis
»
3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Vlahita, Szentegyházasváros, Vlahita
»
3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Bisericani, Szentlélek, Bisericani
»
3. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Tulghes Valea Frumoasa, Törgyes-Szépvíz, Tulghes Valea Frumoasa
»
3. sz. Óvoda Zetelaka, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Zetea, Zetelaka, Zetea
»
3. sz. Óvoda, Agyagfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Lutita, Agyagfalva, Lutita
»
3. sz. Óvoda, Csatószeg, Gradinita de Copii Nr. 3 Cetatuia, Csatószeg, Cetatuia
»
3. sz. Óvoda, Csíkcsomortán, Gradinita de Copii Nr. 3 Soimeni, Csíkcsomortán, Soimeni
»
3. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
3. sz. Óvoda, Csíkszentimre, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Sintimbru, Csíkszentimre, Santimbru
»
3. sz. Óvoda, Csíkszenttamás, Gradinita Nr. 3 Tomesti, Csíkszenttamás, Tomesti
»
3. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
3. sz. Óvoda, Oroszhegy, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Dealu-Diafalau, Oroszhegy, Dealu
»
3. sz. Óvoda, Székelykeresztúr, Gradinita de Copii cu Program Normal Nr. 3 Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
»
3. sz. Óvoda, Székelylengyelfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Polonita, Lengyelfalva, Polonita
»
3. sz. Óvoda, Székelyszentmihály, Gradinita de Copii - Mihaileni, Székelyszentmihály, Mihaileni
»
3. sz. Óvoda, Székelyudvarhely, Gradinita Aplicativa Nr. 3 Odorheiu-Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
3. sz. Óvoda, Székelyvarság, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Varsag Piatra Soimului, Varság, Varsag Piatra Soimului
»
3. sz. Óvoda,Csíkbánkfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 3 Bancu, Csíkbánkfalva, Bancu
»
3. sz. Óvoda,Homorod-Keményfalva, Gradinita de copii Nr. 3 Comanesti, Homorod-Keményfalva, Comanesti
»
3. Számú Általános Iskola, Székelypálfalva, Scoala Generala I-VIII Nr. 3 Pauleni-Lupeni, Székelypálfalva, Pauleni
»
3.-as Számú Óvoda, Gyergyóalfalu, Gradinita cu Program Normal Nr. 3, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
»
4 Sz.Óvoda, Gradinita Nr.4, Maroshéviz-Zsákhegy, Toplita-Zencani
»
4-es Számú Óvoda, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Normal Nr. 4, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
4. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 4, Marosfalva, Mures Sat
»
4. sz. Általános Iskola, Bágy, Scoala Generala Nr. 4., Badeni, Bágy, Badeni
»
4. sz. Általános Iskola, Gyergyószentmiklós, Scoala Generala Nr. 4., Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
4. sz. Általános Iskola, Gyergyóújfalu, Scoala Generala Nr. 4., Liban-Suseni, Gyergyóújfalu, Liban-Suseni
»
4. sz. Általános Iskola, Gyimesfelsőlok-Ugra, Scoala Generala Nr. 4., Ugra-Lunca de Sus, Gyimesfelsőlok-Ugrapataka, Valea Ungra, com. Lunca de Sus
»
4. sz. Általános Iskola, Gyimesközéplok-Állomás, Scoala Generala Nr. 4., Gara Com. Lunca De Jos, Gyimesközéplok, Gara Com. Lunca De Jos
»
4. sz. Általános Iskola, Marosfő, Scoala Generala Nr. 4., Izvoru de Mures, Marosfő, Izvoru Muresului
»
4. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Székelyvarság-Tisztás, Sc. Gen. cu Clasele I-IV. Nr. 4. Lazurele, Székelyvarság, Varsag
»
4. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Szentlélek, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 4., Bisericani, Szentlélek, Bisericani
»
4. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Tarcsafalva, Scoala Generala Nr. 4. cu Clasele I-IV., Tarcesti, Tarcsafalva, Tarcesti
»
4. sz. I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Nyikómalomfalva, Scoala cu Clasele I-IV. Nr. 4., Morareni, Nyikómalomfalva, Morareni
»
4. sz. I-IV. Osztályos Iskola, Güdüc, Scoala Generala Nr. 4. cu Clasele I-IV., Lazarea, Güdüc, Lazarea
»
4. sz. Nyirő József Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 4, Csíkszentlélek, Leliceni
»
4. sz. Nyírő József Általános Iskola, Hargitafürdő, Scoala Generala Nr. 4. Nyírő József, Baile Harghita, Hargitafürdő, Baile Harghita
»
4. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Valea Strimba, Tekerőpatak, Valea Strimba
»
4. sz. Óvoda, Alsósófalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Ocna De Jos, Alsósófalva, Ocna de Jos
»
4. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
4. sz. Óvoda, Csíkszentimre, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Sintimbru, Csíkszentimre, Santimbru
»
4. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
4. sz. Óvoda, Csívacsárcsi, Gradinita cu Program Normal Nr. 4. Vacaresti, Vacsárcsi, Vacaresti
»
4. sz. Óvoda, Nagygalambfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Porumbenii Mari, Nagygalambfalva, Porumbenii Mari
»
4. sz. Óvoda, Rákos, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Racu, Rákos, Racu
»
4. Sz. Óvoda, Rugonfalva, Gradinita Nr. 4 Ruganesti, Rugonfalva, Ruganesti
»
4. sz. Óvoda, Székelyszentkirály, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Sincrai, Székelyszentkirály, Sancrai
»
4. sz. Óvoda, Tilalmas, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Jolotca, Ortova, Jolotca
»
4. sz. Óvoda, Ugra, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Ugra, Ugrapataka, Valea Ungra
»
4. sz. Óvoda, Varság, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Varsag Lazurele, Varság, Varsag Lazurele
»
4. sz. Óvoda,Hodgya, Gradinita De Copü Nr. 4 Hoghia, Hodgya, Hoghia
»
4. számú Óvoda, Gradinita nr.4, Zeteváralja,
»
5-ös Számú Óvoda, Gyergyókilyénfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Chileni, Gyergyókilyénfalva, Chileni
»
5-ös Számú Napköziotthon, Gyergyószárhegy, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 5, Lazarea, Gyergyószárhegy, Lazarea
»
5-ös Számú Óvoda, Borzont, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Borzont, Borzont, Borzont
»
5-ös Számú Óvoda, Gyergyócsomafalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Ciumani, Gyergyócsomafalva, Ciumani
»
5-ös Számú Óvoda, Gyergyóorotva, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Jolotca, Gyergyóorotva, Jolotca
»
5-ös Számú Óvoda, Gyergyóremete, Gradinita cu Program Normal Nr. 5, Remetea, Gyergyóremete, Remetea
»
5. sz. Általános Iskola, Gyergyókilyénfalva, Scoala Generala Nr. 5. Clasele I-IV., Gyergyókilyénfalva, Chileni
»
5. sz. Általános Iskola, Gyimesfelsőlok-Görbe patak, Scoala Generala Nr. 5., Garbea- Lunca de Sus, Gyimesfelsőlok-Görbepataka, Valea Garbea, com. Lunca de Sus
»
5. sz. Általános Iskola, Szépvölgy, Scoala Generala Nr. 5., Szépvölgy, Valea Frumoasa
»
5. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Borospatak, Scoala GeneralaClasele I-IV. Nr. 5., Lunca de Jos, Gyimesközéplok, Lunca de Jos
»
5. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Bucsin, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 5., Bucin, Bucsin, Bucin
»
5. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Fitód, Scoala Generala Nr. 5. cu Clasele I-IV., Fitod, Fitód, Fitod
»
5. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Gyergyósalamás, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Nr. 5., Gyergyósalamás, Sarmas
»
5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Ocna De Sus, Felsősófalva, Ocna De Sus
»
5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Corund, Korond, Corund
»
5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Morareni, Malomfalva, Morareni
»
5. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Sicasau, Sikaszó, Sicasau
»
5. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
5. sz. Óvoda, Görbefalu, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Girbea, Görbefalu, Valea Garbea
»
5. sz. Óvoda, Kisgalambfalva, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Porumbenii Mici, Kisgalambfalva, Porumbenii Mici
»
5. sz. Óvoda,Szentegyháza, Gradinita de copii Nr. 5 cu program normal, Szentegyháza, Vlahita
»
5. sz. Rövidített Programú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5., Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
5.-ös sz. I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Nagykadács, Scoala Generala Nr. 5. Clasele I-IV., Cadaciu Mare, Nagykadács, Cadaciu Mare
»
6-os Számú Óvoda, Gyergyóalfalu, Gradinita de Copii cu Program Normal Nr. 6, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
»
6-os Számú Óvoda, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Normal Nr. 6, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
6. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 6, Göröcsfalva, Garciu
»
6. sz. Általános Iskola, Csíkszentimre, Scoala Generala Nr. 6., Santimbru, Csíkszentimre, Santimbru
»
6. sz. Általános Iskola, Gyepes, Scoala Generala Nr. 6., Ghipes, Gyepes, Ghipes
»
6. sz. Általános Iskola, Gyergyóremete, Scoala Generala Nr. 6., Remetea, Gyergyóremete, Remetea
»
6. sz. Általános Iskola, Kapolnapatak, Scoala Generala Nr. 6 Valea Capelei, Kápolnapatak, Valea Capelei
»
6. sz. Általános Iskola, Kénos, Scoala Generala Nr. 6., Chinusu, Kénos, Chinusu
»
6. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Csíkszereda, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 6., Miercurea-Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
6. sz. I-IV. Osztályos Általános Iskola, Temeskomját, Scoala Generala Clasele I-IV. Nr. 6., Comeat, Temeskomját, Comeat
»
6. Sz. Óvoda, Gradinita de Copii Nr. 6, Betfalu, Betesti
»
6. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Corund, Korond, Corund
»
6. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Oraseni, Városfalva, Oraseni
»
6. sz. Óvoda (Székely János Ált. isk.-hoz csatolva!), Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Izvoare, Ívópataka, Izvoare
»
6. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
6. sz. Óvoda, Csinod, Gradinita de Copii Nr. 6, Cinod, Csinod, Cinod
»
6. sz. Óvoda, Komját, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Comiat, Komjádpataka, Comiat
»
6. sz. Óvoda, Székelyudvarhely, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
6. sz. Óvoda,Csíkszereda, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
7 . sz. Kriza János I-VIII. Osztályos Iskola, Kápolnásfalu, Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 7. Kriza János, Capalnita, Kápolnásfalu, Capalnita
»
7-es Számú Napköziotthon, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 7, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
7-es Számú Óvoda, Borzont, Gradinita cu Program Normal Nr. 7, Borzont, Borzont, Borzont
»
7. sz Elemi Iskola I-IV Osztály, Sötétpatak, Scoala Generala Nr. 7., Sötétpatak, Valea Intunecoasa
»
7. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 7., Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
7. sz. Általános Iskola, Székpatak, Scoala Generala Nr. 7, Secu, Székpatak, Secu
»
7. sz. Általános Iskola, Zetelaka, Scoala Generala Nr. 7. cu Clasele I-IV., Zetea, Zetelaka, Zetea
»
7. sz. Fráter György Általános Iskola, Gyergyóremete, Scoala Generala Nr. 7. Fráter György, Remetea, Gyergyóremete, Remetea
»
7. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 7 Aldea, Abásfalva, Aldea
»
7. sz. Óvoda Zetelak, Gradinita cu Program Normal Nr. 7 Zetea, Zetelaka, Zetea
»
7. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 7 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
7. sz. Óvoda, Ócfalva, Gradinita nr. 7. cu Program Normal Oteni, Ócfalva, Oteni
»
7. Sz. Óvoda, Sötétpatak, Gradinita de Copii Nr. 7 Valea Intunecoasa, Sötétpatak, Valea Intunecoasa
»
7. sz. Óvoda, Vágás, Gradinita cu Program Normal Nr. 7 Taietura, Vágás, Taietura
»
7.-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 7, Csíkzsögöd, Jigodin
»
8-as Számú 1-4 Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Cu Clasele 1-4 Nr.8, Gyepes, Ghipes
»
8. sz. József Attila Általános Iskola, Csíkszereda, Scoala Generala Nr. 8. József Attila, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
8. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 8 Toplita, Maroshévíz, Toplita
»
8. sz. Óvoda, Csíksomlyó, Gradinita cu Program Normal Nr. 8, Csíksomlyó, Sumleu
»
8. sz. Óvoda, Kápolnapataka, Gradinita cu Program Normal Nr. 8 Valea Capelei, Kápolnapataka, Valea Capelei
»
8.-as Számú Napköziotthon, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 8, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
9-es Számú Napköziotthon, Gyergyószentmiklós, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 9, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
9. sz. I-IV. Oszt. Iskola, Scoala cu cl. I-IV. Nr. 9, Oroszhegy, Dealu
»
9. sz. Óvoda, Csíkszentdomokos, Gradinita cu Program Normal Nr. 9 Sindominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
9. sz. Óvoda, Csíkszereda, Gradinita Nr. 9 Miercurea-Ciuc, Csíkszereda, Miercurea-Ciuc
»
9. sz. Óvoda,Maroshévíz, Gradinita cu Program Normal Nr. 9 Toplita Alunis, Maroshévíz, Toplita Alunis
»
9.-es Számú Napköziotthon, Székelyudvarhely, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 9, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Ajnádi Általános Iskola, Scoala Generala, Nadejdea, Ajnád, Nadejdea
»
Alsószentgyörgyi Iskola, Csíkszentgyörgy, Scoala Generala, Ciucsangeorgiu De Jos, Csíkszentgyörgy, Ciucsangheorghiu De Jos
»
Általános Iskola 1-4 osztály, Miklósfalva, Scoala Generala cu Clasele 1-4, Nicolesti, Miklósfalva, Nicolesti
»
Általános Iskola és Óvoda, Petek, Scoala Generala, Gradinita cu Program Normal, Petek, Petecu
»
Általános Iskola I.-IV. Osztály, Petek, Scoala Generala, Petek, Petecu
»
Általános Iskola, Csinód, Scoala Generala, Cinod, Csinód, Cinod
»
Általános Iskola, Kányád, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Ulies, Kányád, Ulies
»
Általános Iskola, Kukullomezo, Scoala Generala Poiana Tarnavei, Küküllőmező, Poiana Tarnavei
»
Általános Iskola, Küsmőd, Scoala Generala, Cusmed, Küsmőd, Cusmed
»
Általános Iskola, Nagygalambfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Porumbenii Mari, Nagygalambfalva, Porumbenii Mari
»
Általános Iskola, Oroszhegy, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Dealu, Oroszhegy, Dealu
»
Általános Iskola, Siklód, Scoala Generala, Siclod, Siklód, Siclod
»
Általános Iskola, Székelydája, Scoala Generala, Székelydája, Daia
»
Általános Iskola, Székelydobó, Sc. Generala cu Clasele I-IV. Nr. 9., Dobeni, Székelydobó, Dobeni
»
Általános Iskola, Tusnád, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Tusnadul Nou, Újtusnád, Tusnadul Nou
»
Általános Iskola, Ülke, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Ulcani, Ülke, Ulcani
»
Áprily Lajos Általános Iskola, Parajd, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Áprily Lajos, Praid, Parajd, Praid
»
Aranyosrákosi Óvoda, Aranyrákos, Gradinita cu Program normal, Aranyrákos,
»
Árpádházi Szent Erzsébet Római Katolikus Gimnázium, Gyimesfelsőlok, Líceul Teologic Romano-Catolic Sf. Elisabeta, Lunca de Sus, Gyimesfelsőlok, Lunca de Sus
»
Augusztinovics Pál Általános Iskola, Kissolymos, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Augusztinovics Pál, Soimusu Mic, Kissolymos, Soimusu Mic
»
Az okos gyermek Óvoda, "Gradinita Nr. 1 "Az okos gyermek", Csíkszentsimon, Sansimion
»
Balánbányai 1. sz. Iskola, Scoala Generala Nr 1., Balan, Balánbánya, Balan
»
Balás Jenő Általános Iskola, Gyergyóremete, Scoala Generala Balás Jenő, Remetea, Gyergyóremete, Remetea
»
Bányai János Műszaki Kollégium, Székelyudvarhely, Colegiul Tehnic Bányai János, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Baróti Szabó Dávid Iskolaközpont, Grup Scolar Baróti Szabó Dávid, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Batthyány Ignác Szakközépiskola, Gyergyószentmiklós, Colegiul Tehnic Batthyány Ignác, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
Batthyány Ignác Szakközépiskola- Gyilkostó úti Óvoda, Colegiul Tehnic Batthyány Ignác, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
Batthyány Ignác Szakközépiskola- Tölgyfa Utcai Óvoda, Colegiul Tehnic Batthyány Ignác, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
Bem József Általános Iskola, Újszékely, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Bem József, Újszékely, Újszékely, Secuieni
»
Benedek Elek Általános Iskola, Fiatfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Benedek Elek, Filias, Fiatfalva, Filias
»
Benedek Elek Általános Iskola, Szentábrahám, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Benedek Elek, Avramesti, Szentábrahám, Avramesti
»
Benedek Elek I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Benedek Elek cl. I-IV., Alsóboldogfalva, Bodogaia
»
Benedek Elek Tanítóképző, Székelyudvarhely, Scoala Normala Benedek Elek, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Berzenczei László Általános Iskola, Agyagfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Berzenczei László, Lutita, Agyagfalva, Lutita
»
Bétai Óvoda, Gradinita Beta, Béta, Beta
»
Bethlen Gábor I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Székelyudvarhely, Scoala cu Clasele I-VIII. Bethlen Gábor, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Borospataki 5. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 5 Valea-Boros, Borospatak, Valea Boros
»
Csemeték Óvoda, Fenyéd, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Bradesti, Fenyéd, Bradesti
»
Cserei Mihaly Általános Iskola, Csíkrákos, Scoala Generala, Homoródújfalu, Satu Nou
»
Csiby Andor 1. sz. Általános Iskola, Gyergyóditró, Scoala Generala Nr. 1. Csiby Andor, Ditrau, Gyergyóditró, Ditrau
»
Csíkcsomortáni 3.számú Általános Iskola, Scoala Generala nr.3 Soimeni, Csíkcsomorta, Soimeni
»
Csíkpálfalvi 1. sz. Óvoda, Gradinita Nr. 1. cu Program Normal Pauleni, Csíkpálfalva, Pauleni-Ciuc
»
Csíkszentgyörgyi 1-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 1 Ciucsangeorgiu De Sus, Csíkszentgyörgy, Ciucsangeorgiu
»
Csíkszentgyörgyi 4-es Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 4 Ciucsangeorgiu De Jos, Csíkszentgyörgy, Ciucsangeorgiu
»
Csíkszentgyörgyi 5-ös Számú Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Ciucsangeorgiu De Mijloc, Csíkszentgyörgy, Ciucsangeorgiu
»
Csíkszentkirályi Vitos Mózes 1. sz. Óvoda, Gradinita de Copii Nr. 1 Vitos Mózes Sincraieni, Csíkszentkirály, Sincraieni
»
Csobotfalvi 6. sz. Általános Iskola, Scoala Generala Cioboteni, Csobotfalva, Cioboteni
»
Dávid Ferenc Általános Iskola, Homoródalmás, Scoala Generala Dávid Ferenc, Meresti, Homoródalmás, Meresti
»
Diafalvi I-IV. Osztályos Iskola, Scoala cu Clasele I-IV., Diafalau, Dealu, Oroszhegy, Diafalau
»
Domokos Pál Péter Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Domokos Pál Péter, Lunca de Sus, Gyimesfelsőlok, Lunca de Sus
»
Dr. Boga Alajos I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Dr. Boga Alajos, Kozmás, Cozmeni
»
Dr. Imreh Domokos Egészségügyi Szakközépiskola, Grupul Scolar Sanitar Dr. Imreh Domokos, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Dr. Lukács Mihály I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Dr. Lukács Mihály cu Clasele I-VIII., Kászonaltíz, Plaiesii de Jos
»
Dr. P. Benedek Fidél Általános Iskola, Szentlélek, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Dr. P. Benedek Fidél, Bisericani, Szentlélek, Bisericani
»
Dr.Palló Imre Művészeti SzakKözépiskola, Székelyudvarhely, Liceul De Arta Dr. Palló Imre, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Dumitru Gafton Általános Iskola, Galócás, Scoala Generala Dumitru Gafton, Galócás, Galautas
»
El. Rebreanu Ipari Iskolaközpont, Gr. Sc. El. Rebreanu, Balan, Balánbánya, Balan
»
Elekes Vencel Általános Iskola, Gyergyóújfalu, Scoala Generala Elekes Vencel, Gyergyóújfalu, Suseni
»
Elemi Iskola I-IV. Osztály, Fancsal, Scoala Elementara Clasele I-IV., Fancel, Fancsal, Fancel
»
Elemi Iskola, Betfalva, Scoala Generala Nr. 8. cu Clasele I-IV., Betesti, Betfalu, Betesti
»
Elemi Iskola, Kopacs, Scoala Primara, Capeti, Kopacs, Capeti
»
Eszterlánc 15.számú Napköziotthon, "Gradinita cu Program Prelungit "Eszterlanc"Nr. 15", Székelyudvarhely, Odorheiu-Secuiesc
»
Eszterlánc Napköziotthon Központ, Ditró, "Gradinita cu Program Prelungit "Eszterlanc", Ditrau", Ditró, Ditrau
»
Eötvös József Mezőgazdasági Iskolaközpont, Székelyudvarhely, Grup Scolar Agricol Eötvös József, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Farcádi Óvoda, Gradinita Forteni, Farcád, Forteni
»
Feketeaszói Általános Iskola, Scoala Generala Nr. 2. cu Clasele I-VIII., Fantana Brazilor, Feketeaszó, Fantana Brazilor
»
Fenyédi Általános Iskola, Fenyéd, Scoala Generala Nr. 1., Bradesti, Fenyéd, Bradesti
»
Fülöp Áron Általános Iskola, Felsőboldogfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Fülöp Áron, Feliceni, Felsőboldogfalva, Feliceni
»
Gaál Tamás Általános Iskola, Borzont, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Gaál Tamás, Borzont, Borzont
»
Gábor Áron Ipari Iskolaközpont, Szentegyházasfalu, Grup Scolar Industrial Gábor Áron, Vlahita, Szentegyházasfalu, Vlahita
»
Gál Sándor Általános Iskola és Óvoda, Scoala Generala Nr. 1., Csíkszentgyörgy, Ciucsangeorgiu
»
Gál Sándor I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Csíkszentgyörgy, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Gál Sándor, Ciucsangeorgiu De Jos, Csíkszentgyörgy, Ciucsangheorghiu De Jos
»
Gál Tamás Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Gál Tamás, Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
»
Gálfi Sándor Általános Iskola, Kobátfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Gálfi Sándor, Cobatesti, Kobátfalva, Cobatesti
»
Geo Bogza Általános Iskola, Scoala Generala Geo Bogza, Balan, Balánbánya, Balan
»
Gépgyártóipari Iskolaközpont, Gyergyószentmiklós, Grup Scolar Industrial Constructii De Masini, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
Gyergyóalfalvi Napköziotthon, Gradinita de Copii cu Program Prelungit, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
»
Göröcsfalva 5. Sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 5 Garciu, Göröcsfalva, Garciu
»
Hargita-Fürdői Iskola, Scoala din Harghita - Bai, Hargita Fürdő, Harghita-Bai
»
Hidegségijádi 6. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 6 Gura Vaii Rece, Gyimesközéplok, Luncadeyos
»
Hidegségszádi 8-as számú 1-4 osztályos iskola, Scoala cu clasele 1-4 Nr:8, Gyimesközéplok, Lunca de Jos
»
Homoródszentmártoni 1. Sz. Óvoda, Gradinita De Copii Nr.1 Martinis, Homoródszentmárton, Martinis
»
I-IV. Osztályos 4. sz. Általános Iskola, Parajd-Bánya, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 4., Praid-Salina, Parajd, Praid-Salina
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala Cu Clasele 1-4, Andreeni, Andrásfalva, Anreeni
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Árvátfalva, Scoala Generala Clasele I-IV. Arvateni, Árvátfalva, Arvateni
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Atyha, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Atia, Atyha, Atia
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Békás Tanya, Scoala Generala Clasele I-IV., Békás, Becas
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Bikafalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Taureni, Bikafalva, Taureni
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Csatószeg, Scoala cu Clasele I-IV., Cetatuia, Csatószeg, Cetatuia
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Csíkverebes, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Vrabia, Csíkverebes, Vrabia
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Décsfalva, Scoala cu Clasele I-IV., Dejutiu, Décsfalva, Dejutiu
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Énlaka, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Inlaceni, Énlaka, Inlaceni
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Hodgya, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Hoghia, Hodgya, Hoghia
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Homoródszentpéter, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 11., Petreni, Homoródszentpéter, Petreni
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Magyaró, Scoala Generala Clasele I-IV., Alunis, Magyaró, Alunis
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Ócfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Oteni, Ócfalva, Oteni
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Patakfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Valeni, Patakfalva, Valeni
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Sándortelke, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Alexandrita, Sándortelke, Alexandrita
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Székelylengyelfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Polonita, Székelylengyelfalva, Polonita
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Székelymuzsna, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Mujna, Székelymuzsna, Mujna
»
I-IV. Osztályos Általános Iskola, Telekfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Teleac, Telekfalva, Teleac
»
I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Homoródkarácsonfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Craciunel, Homoródkarácsonfalva, Craciunel
»
I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Homoródkeményfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV. Nr. 7., Comanesti, Homoródkeményfalva, Comanesti
»
I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Homoródújfalu, Scoala Generala Clasele I-IV., Satu Nou, Homoródújfalu, Satu Nou
»
I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Maroshévíz, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Toplita, Maroshévíz, Toplita
»
I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Mátisfalva, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Matiseni, Mátisfalva, Matiseni
»
I-IV. Osztályos Iskola, Béta, Scoala cu Clasele I-IV., Beta, Béta, Beta
»
I-IV. Osztályos Iskola, Kecsed, Scoala cu Clasele I-IV., Alunis, Kecsed, Paltinis
»
I-IV. Osztályos Iskola, Városfalva, Scoala cu Clasele I-IV., Oraseni, Városfalva, Oraseni
»
I-IV. Osztályos Iskola, Vasláb, Scoala cu Clasele I-IV., Voslabesti, Vasláb, Voslabesti
»
I-IV. Osztályos Iskola, Üknyéd, Scoala cu Clasele I-IV. Valea Rotunda, Dealu, Oroszhegy, Dealu
»
I-VIII. Osztály Általános Iskola, Fenyőkút, Scoala Generala cu cl. I.-VIII., Fantana Brazilor, Fenyőút, Fantana Brazilor
»
I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Borszék, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Borsec, Borszék, Borsec
»
I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Farcád, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Feliceni, Farcád, Feliceni
»
I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Pálpataka, Scoala Generala cu Clasele I-VIII., Valea lui Pavel, Pálpataka, Valea lui Pavel
»
I.-IV. Osztályos Általános Iskola, Lázárfalva, Scoala Generala cu Clasele I.-IV., Lazaresti, Lázárfalva, Lazaresti
»
Imets Fülöp Jakó Általános Iskola, Tusnád, Scoala Generala Imets Fülöp Jakó, Tusnad, Tusnád, Tusnad
»
Jakabfalvi I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Jakabfalva, Iacobeni
»
János Zsigmond Általános Iskola, Székelyderzs, Scoala Generala János Zsigmond, Darjiu, Székelyderzs, Darjiu
»
Joannes Kájoni Közgazdasági Iskolaközpont, Grup Scolar Economic Joannes Kájoni, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
Jókai Mór Általános Iskola, Tusnádfürdő, Scoala Generala Jókai Mór, Baile Tusnad, Tusnádfürdő, Baile Tusnad
»
Jókai Mór Általános Iskola, Zeteváralja, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Jókai Mór, Zeteváralja, Sub Cetate
»
Jósika Miklós Általános Iskola, Etéd, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Jósika Miklós, Atid, Etéd, Atid
»
Karacsói 5. sz. Általános Iskola, Scoala Generala, Ciarociu, Karacsó, Ciarociu
»
Kászonaltízi Általános Iskola, Kászonimpéri Tagozat, Scoala Generala cu Clasele, Kászonimpér, Imper
»
Kászonfeltízi I-IV. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-IV., Kászonfeltíz, Plaiesii de Sus
»
Kelemen Imre Általános Iskola, Oklánd, Scoala cu Clasele I-VIII. Kelemen Imre, Ocland, Oklánd, Ocland
»
Kemény János Általános Iskola, Scoala Generala Kemény János, Maroshévíz, Maroshévíz, Toplita
»
Kiss Ferenc Általános Iskola, Csíkmadaras, Scoala Generala Kiss Ferenc, Madaras, Csíkmadaras, Madaras
»
Kissolymosi Óvoda, Gradinita de Copii cu Grupa Mixta, Soimusu-Mic, Kissolymos, Soimusu-Mic
»
Korondi Középiskola, Liceul Teoretic Corund, Korond, Corund
»
Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző, Csíkszereda, Grup Scolar De Constructii, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
Kós Károly Ipari Középiskola, Grupul Scolar Industrial Kos Karoly, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Köllő Miklós 1. sz. I-IV. Osztályos Iskola, Gyergyócsomafalva, Scoala Generala Köllő Miklós Nr. 1., Ciumani, Gyergyócsomafalva, Ciumani
»
Köllő Miklós 3. sz. I-IV.Osztályos Általános Iskola, Gyergyócsomafalva, Sc. Gen. Köllő Miklós Nr. 3., Gyergyócsomafalva, Ciumani
»
Köllő Miklós 4. sz. I-IV. Osztályos Iskola (Faiskola), Gyergyócsomafalva, Scoala Generala Köllő Miklós Nr. 4., Gyergyócsomafalva, Ciumani
»
Köllő Miklós Általános Iskola, Gyergyócsomafalva, "Scoala Generala "Köllő Miklós",Ciumani", Gyergyócsomafalva, Ciumani
»
Köllő Miklós Általános Iskola, Gyergyócsomafalva (Somlyóvölgyi), Sc. Gen. Nr. 5. Ciumani Köllő Miklós, Gyergyócsomafalva, Ciumani
»
László Gyula Általános Iskola, Homoródszentpál, Scoala Generala László Gyula, Sanpaul, Homoródszentpál, Sanpaul
»
Majláth Gusztáv Károly I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Gyimesközéplok, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Majláth Gusztáv Károly, Lunca de Jos, Gyimesközéplok, Lunca de Jos
»
Marosi Gergely Általános Iskola, Siménfalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Marosi Gergely, Simonesti, Siménfalva, Simonesti
»
Márton Áron Általános Iskola, Scoala Generala Marton Aron, Csíkszentdomonkos, Sandominic
»
Márton Áron Általános Iskola, Csíkszentdomokos, Scoala Generala Márton Áron, Sandominic, Csíkszentdomokos, Sandominic
»
Márton Áron Általános Iskola, Vágás, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Márton Áron, Taietura, Vágás, Taietura
»
Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda, Liceul Márton Áron, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
Mártonffi János Általános Iskola, Szentegyházasfalu, "Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Nr. 1. "Mártonffi János", Vlahita", Szentegyházasfalu, Vlahita
»
Mártonffy György Általános Iskola, "Scoala Generala "Mártonffy György", Carta", Karcfalva, Carta
»
Mezőgazdasági Középiskola, Grupul Scolar Agricol, Corbu, Gyergyóholló, Corbu
»
Mezőgazdasági Középiskola, Grupul Scolar Agricol, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
Móra Ferenc 7. sz. Általános Iskola, Székelyudvarhely, "Scoala cu Clasele I-VIII. Nr. 7. "Móra Ferenc", Odorheiu Secuiesc", Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Móra Ferenc Általános Iskola, Gagy, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Móra Ferenc, Goagiu, Gagy, Goagiu
»
Móra Ferenc I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Móra Ferenc, Sanmartin, Szentmárton, Sanmartin
»
Nagy István Művészeti Líceum, Csíkszereda, Liceul De Arta Nagy István, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
Napköziotthon, Csíkdánfalva, Gradinita cu Program Prelungit Danesti, Csíkdánfalva, Danesti
»
Napsugár 4. sz. Hosszított Programú Óvoda, "Gradinita cu Program Prelungit Nr. 4 "Napsugar" Cristuru Secuiesc", Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
»
Normál Programmal Működő Óvoda, Homoródszentpál, Gradinita cu Program Normal Sinpaul, Szentpál, Sanpaul
»
Normál Programmal Működő Óvoda, Homoródújfalu, Gradinita cu Program Normal, Satu Nou, Homoródújfalu, Satu Nou
»
Normál Programú Óvoda, Gagy, Gradinita cu Program Normal Goagiu, Gagy, Goagiu
»
Nyírő József Általános Iskola, Máréfalva, Scoala Generala Nyírő József, Satu Mare, Máréfalva, Satu Mare
»
Nyírő József Általános Iskola, Szépvíz, Scoala Generala Nyírő József, Frumoasa, Szépvíz, Frumoasa
»
O. C. Taslauanu Elméleti Líceum, Maroshévíz, Liceul Teoretic O. C. Taslauanu, Maroshévíz, Toplita
»
Orbán Balázs Általános Iskola, Székelyudvarhely, Scoala Generala Orbán Balázs, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Orbán Balázs Elméleti Líceum, Székelykeresztúr, Liceul Teoretic Orbán Balázs, Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
»
Óvoda, Gradinita cu Program Normal Badeni, Bágy, Badeni
»
Óvoda, Gradinita cu Program Normal Bulgareni, Bogárfalva, Bulgareni
»
Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nicolesti, Csíkszentmiklós, Nicolesti
»
Óvoda, Gradinita cu Program Normal Ghipes, Gyepes, Ghipes
»
Óvoda, Gradinita cu Program Normal Capilnita, Kápolnásfalu, Capalnita
»
Óvoda, Gradinita cu Program Normal, Csíkkozmás, Cozmeni
»
Óvoda, Alsóboldogfalva, Gradinita cu Program Normal, Bodogaia, Alsóboldogfalva, Bodogaia
»
Óvoda, Bencéd, Gradinita cu Program Normal Bentid, Bencéd, Bentid
»
Óvoda, Dálya, Gradinita de Copii cu Program Normal, Székelydálya, Daia
»
Óvoda, Firtosmartonos, Gradinita de Copii Firtanus, Firtosmartonos, Firtanus
»
Óvoda, Küsmőd, Gradinita de Copii Cusmed, Küsmőd, Cusmed
»
Óvoda, Lázárfalva, Gradinita de Copii, Lazaresti, Lázárfalva, Lazaresti
»
Óvoda, Siménfalva, Gradinita de Copii, Simonesti, Siménfalva, Simonesti
»
Óvoda, Székelymagyaros, Gradinita cu Program Normal Alunis, Székelymagyaros, Alunis
»
Óvoda, Tibód, Gradinita cu Program Normal Tibod, Tibód, Tibod
»
Óvoda, Újszékely, Gradinita Secuieni, Újszékely, Secuieni
»
Óvoda, Ülke, Gradinita cu Program Normal Ulcani, Ülke, Ulcani
»
Óvoda,Patakfalva, Gradinita de Copii-Valeni, Patakfalva, Valeni
»
Pécsi Simon Általános Iskola, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Pécsi Simon, Eliseni, Székelyszenterzsébet, Eliseni
»
Petőfi Sándor Iskolaközpont, Csíkdánfalva, Grup Scolar Petőfi Sándor, Danesti, Csíkdánfalva, Danesti
»
Puskás Tivadar Ipari Iskolaközpont, Gyergyóditró, Grup Scolar Industrial Puskás Tivadar, Ditrau, Gyergyóditró, Ditrau
»
Református Teológiai Líceum, Székelyudvarhely, Liceul Teologic Reformat, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Salamon Ernő Elméleti Líceum, Gyergyószentmiklós, Liceul Teoretic Salamon Ernő, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
Segítő Mária Római Katolikus Teológiai Líceum, Csíkszereda, Liceul Teologic Romano-Katolic Segítő Mária, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
Siklódi Lőrinc Általános Iskola, Gyergyóditró, Scoala Generala Siklódi Lőrinc, Ditrau, Gyergyóditró, Ditrau
»
Siklódi Óvoda, Gradinita de Copii Siclod, Siklód, Siclod
»
Speciális Iskola, Oklánd, Scoala Speciala, Ocland, Oklánd, Ocland
»
Spiru Haret Iparművészeti Iskolaközpont, Székelyudvarhely, Grupul Scolar De Arte Si Meserii Spiru Haret Al Coop. Mestesugaresti, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Sükösd Ferenc I-VIII. Osztályos Általános Iskola, Alsósófalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Sükösd Ferenc, Ocna de Jos, Alsósófalva, Ocna de Jos
»
Székely János Általános Iskola, Ivó, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Székely János, Ivó, Izvoare
»
Székely Károly Ipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző, Csíkszereda, Grupul Scolar Industrial Székely Károly, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
Székely Mózes Általános Iskola, Felsősófalva, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Székely Mózes, Ocna De Sus, Felsősófalva, Ocna De Sus
»
Székely Mózes Általános Iskola, Lövéte, Scoala Generala Székely Mózes, Lueta, Lövéte, Lueta
»
Székelyvájai Általános Iskola, Scoala Generala, Székelyvája, Valenii
»
Szent Anna Iskola, Csíkszereda, Scoala Sf. Ana, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
Szent István Általános Iskola, Székelyszentkirály, Scoala Generala Szent István, Sancrai, Székelyszentkirály, Sancrai
»
Szent Miklós Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Sf. Nicolae, Gheorgheni, Gyergyószentmiklós, Gheorgheni
»
Sövér Elek Ipari Szakközépiskola, Gyergyóalfalu, Grup Scolar Industrial Sövér Elek, Joseni, Gyergyóalfalu, Joseni
»
Tamási Áron Általános Iskola, Farkaslaka, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Tamási Áron, Lupeni, Farkaslaka, Lupeni
»
Tamási Áron Elméleti Líceum, Liceul Teoretic Tamási Áron, Odorheiu Secuiesc, Székelyudvarhely, Odorheiu Secuiesc
»
Tarisznyás Márton Általános Iskola, Gyergyótekerőpatak, Scoala Generala Tarisznyás Márton, Valea Stramba, Gyergyótekerőpatak, Valea Stramba
»
Tejporgyári Óvoda, Gyergyóremete, Gradinita cu Program Normal Nr. 1, Remetea, Gyergyóremete, Remetea
»
Tivai Nagy Imre Gimnázium, Csíkszentmárton, "Liceul "Tivai Nagy Imre", Sanmartin", Csíkszentmárton, Sanmartin
»
Tulipán napközisiotthonos Óvoda, Gradinita cu Program Prelungit Nr. 18 Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
Tuzson János Általános Iskola, Kászonújfalu, Scoala Generala Tuzson János, Casinu Nou, Kászonújfalu, Casinu Nou
»
Törpikék Napköziotthon, Gyergyócsomafalva, "Gradinita cu Program Prelungit "Törpikék", Ciumani", Gyergyócsomafalva, Ciumani
»
Unitárius Teológia, Székelykeresztúr, Liceul Teologic Unitarian, Cristuru Secuiesc, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
»
Vékás Domonkos I-IV. Osztályos Elemi Iskola, Kisgalambfalva, Scoala cu Clasele I-IV. Vékás Domonkos, Porumbenii Mic, Kisgalambfalva, Porumbenii Mic
»
Venczel József Faipari Iskolaközpont, Csíkszereda, Grupul Scolar De Industrializarea Lemnului Venczel József, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
Vitos Mózes 1. sz. Általános Iskola, Csíkszentkirály, Scoala Generala Nr. 1. Vitos Mózes, Sancraieni, Csíkszentkirály, Sancraieni
»
Wass Albert Általános Iskola, Bögöz, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. Wass Albert, Mugeni, Bögöz, Mugeni
»
Xantus János Általános Iskola, Csíkszereda, Scoala Generala Xantus János, Miercurea Ciuc, Csíkszereda, Miercurea Ciuc
»
Xantus Keresztes Általános Iskola, Csíkmenaság, "Scoala Generala "Xantus Keresztes", Armaseni", Csíkmenaság, Armaseni
»
Zejk Domokos Általános Iskola és Mezőgazdasági Iskolacsoport, Székelykeresztúr, Scoala Generala cu Clasele I-VIII. cu Grup Scolar Agricol Zejk Domokos, Székelykeresztúr, Cristuru Secuiesc
»
Zetelaki 1. sz. Óvoda, Gradinita de Copii Nr. 1 Zetea, Zetelaka, Zetea
»
Zetelaki 2. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 2 Zetea Tofalau, Zetelaka, Zetea
»
Zetelaki 8. sz. Óvoda, Gradinita cu Program Normal Nr. 8 Zetea, Zetelaka, Zetea
»
Zetelaki Dr. P. Boros Fortunát Elméleti Középiskola, Liceul Teoretic Dr. P. Boros Fortunat, Zetea, Zetelaka, Zetea
 
   
(c) Erdélyi Magyar Adatbank 1999-2017
Impresszum | Médiaajánlat | Adatvédelmi záradék